نام تجاری Ather 450S – نسخه پایه جدید در محدوده قیمت Activa عرضه می شود

اسکوترهای برقی ممتاز مانند Ather 450X از زمان عرضه فروش بالایی داشته اند. ،یب یارانه های سطح مرکزی و مرحله ای کار کرده است تا این اسکوترهای برقی را در مقایسه با اسکوترهای استاندارد ICE به گزینه ای من، تبدیل کند.

علاوه بر ویژگی‌ها و فناوری‌های از دست رفته، نسخه جدید پایه Ather 450S احتمالاً به جای قاب فضایی آلومینیومی 450X فعلی، یک قاب لوله‌ای خواهد داشت. همچنین یک بسته باتری کوچکتر به همراه یک موتور کم قدرت دریافت خواهد کرد. این به Ather کمک می کند تا نسخه پایه جدید 450S خود را به شدت قیمت گذاری کند.

Ather 450S – قیمت مورد انتظار

به طور مشابه، ممکن است ویژگی های دیگری وجود داشته باشد که می توان از آنها حذف کرد. ویژگی هایی مانند اتصال 4G، دسترسی به موسیقی و تماس، چراغ راهنمای خانه، کمک در تپه و کمک پارک ممکن است مطلوب باشد. با این حال، آنها را نمی توان به ،وان یک ضرورت توصیف کرد. این ویژگی ها قبلاً از نسخه استاندارد 450X حذف شده اند. نسخه آینده 450S می تواند ویژگی های بیشتری را برای دستیابی به قیمت مقرون به صرفه حذف کند.

نام اسکوتر برقی Ather 450S با علامت تجاری
نام اسکوتر برقی Ather 450S با علامت تجاری

در کنار حذف ویژگی های غیر ضروری، OEM ها می توانند به استفاده از بسته های باتری با ظرفیت کمتر نیز فکر کنند. این دامنه را کاهش می دهد، اما منفعت قیمت توسط ا،ر ،یداران مطلوب تلقی می شود. علاوه بر این، زیرساخت شارژ در کشور به سرعت در حال بهبود است. وقتی کاربران بدانند که یک ایستگاه شارژ در همسایگی وجود دارد، کمتر نگران برد و سرگردان شدن خواهند بود.

در مقایسه با خودروهای دو چرخ برقی مانند Ather، اسکوترهای پرفروش ICE مانند هوندا اکتیوا نسبتا ارزان تر هستند. Activa از 75,347 روپیه (سابق، دهلی) شروع می شود، در حالی که در نسخه پایه Ather 450X 98,079 روپیه است. واضح است که افراد با بودجه محدود ترجیح می دهند Activa داشته باشند. به همین دلیل است که OEM ها باید انواع مقرون به صرفه تری را ارائه دهند که قیمت آنها می تواند با اسکوترهای پرفروش ICE برابری کند.

با توجه به مقرون به صرفه بودن، نسخه آتی Ather 450S احتمالاً چندین ویژگی پیشرفته موجود با بسته 450X Pro Pack موجود را از دست خواهد داد. اما این نباید محدودیتی برای افرادی با بودجه محدود باشد. برخی از ویژگی‌ها مانند صفحه نمایش لمسی تمام رنگی 7 اینچی TFT حتی ضروری نیستند. Ather قبلاً صفحه نمایش رنگی را با واحد مقیاس خا،تری روی 450X استاندارد جایگزین کرده است.

نسخه آینده Ather 450S ممکن است کمتر از 1.5 میلیون روپیه قیمت داشته باشد. انواع موجود 450X و 450X Pro Pack 171879 روپیه قیمت دارند. یارانه مرکزی موجود برای Ather تحت FAME II 55500 روپیه است، در حالی که یارانه ،تی قابل اعمال در اسکوترهای Ather در دهلی 18300 روپیه است. با فرض اینکه نسخه جدید Ather 450S قیمتی معادل 1.50 میلیون روپیه دارد، می تواند با قیمتی در دسترس باشد. قیمت موثر سابق نمایشگاه حدود 76000 روپیه در دهلی. این تقریباً نزدیک به Activa است. سایر هزینه ها مانند بیمه، مالیات جاده و ثبت نام قابل اعمال خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/ather-450s-name-trademarked-new-base-v،t-launch-12469090.html

اسکوتر برقی Ather 450S جاسوسی شد
اسکوتر برقی Ather 450S جاسوسی شد

با افزایش رقابت و پایان یارانه ها در چندین ایالت، OEM ها روی انواع جدید و مقرون به صرفه برای افزایش فروش شرط بندی می کنند.

با این حال، به نظر می رسد فروش خودروهای دو چرخ برقی رو به افزایش است. رشد MoM در آوریل 2023 منفی بود. علاوه بر این، OEM هایی مانند Ola و Hero MotoCorp انواع مقرون به صرفه تری را برای افزایش فروش عرضه کرده اند. همچنین تهدیدی از سوی خودروهای دو چرخ برقی آینده مانند Simple One، اسکوتر برقی هوندا و Gogoro وجود دارد. با توجه به این عوامل، به نظر می رسد Ather در تصمیم خود برای راه اندازی یک نوع جدید و مقرون به صرفه درست است.

نوع جدید پایه 450S – کاهش هزینه ها کجا خواهد بود؟