نام تیزر برقی سیتروئن C3 را فاش می کند

این احتمال وجود دارد که سلول های LFP یک بسته باتری از سیتروئن C3 الکتریکی تشکیل دهند. بر اساس گزارش ها، این باتری ها از تامین کننده چینی Svolt تامین می شوند. ما می تو،م انتظار یک شارژر AC داخلی 3.3 کیلوواتی با قابلیت شارژ سریع DC اضافی با سوکت CCS2 را داشته باشیم. با یک بسته باتری 30.2 کیلووات ساعتی، می توان انتظار برد نزدیک به 300 کیلومتر را در دنیای واقعی داشت.

اگرچه این خودروساز فرانسوی بیش از 100 سال است که وجود دارد، اما هنوز یک برند جدید در هند است. سیتروئن برای اولین بار در هند با C5 Aircross و اولین خودروی اصلی آن هاچ بک C3 بود. با توجه به جدید بودن نسبی سیتروئن C3، عملکرد آن در هند بسیار خوب بوده است.

سیتروئن در حال آماده شدن برای عرضه C3 الکتریکی است که طبق آ،ین تیزر آنها با نام eC3 نامگذاری خواهد شد. راه اندازی می تواند در نمایشگاه خودرو 2023 انجام شود. eC3 الکتریکی در برنامه سیتروئن برای ارائه سه مدل جدید در هند به ،وان بخشی از برنامه C-Cubed خود قرار دارد. تولید در تاسیسات CK Birla در Thiruvalllur در نزدیکی Chennai، تامیل نادو انجام خواهد شد.

انتظار می رود سیتروئن eC3 دارای بسته باتری 30.2 کیلووات ساعتی باشد که بزرگتر از بسته باتری 24 کیلووات ساعتی است که تیاگو EV تیپ های برتر در حال بسته بندی هستند. حدا،ر قدرت 86 ، بخار (63 کیلووات) و 143 نیوتن متر گشتاور را تولید می کند. هر دوی این ارقام بالاتر از رقیب فوری خود ی،ی تیاگو EV است که تنها 74 ، بخار قدرت و 114 نیوتن متر گشتاور دارد.

مشخصات و ویژگی ها

ویژگی های مطلوبی مانند رینگ های آلیاژی، دیمر IRVM، تنظیم برقی ORVM، سرعت سنج، کنترل آب و هوای خودکار، دوربین مع، و برف پاک کن عقب و مه زدا، آن را به سیتروئن C3 برقی تبدیل می کند که در حال حاضر با نسخه با مشخصات همتای ICE خود عرضه نمی شود.

با نمایندگی های بیشتر، سیتروئن می تواند پاکت فروش خود را افزایش دهد. به ،وان مثال، تنها دو نمایندگی La Maison Citroen در ایالت کارناتاکا وجود دارد و هر دو تنها در بنگالورو هستند. با این اوصاف، سیتروئن در حال گسترش مجموعه خود است تا یک نسخه 7 نفره از C3 و حتی یک نسخه الکتریکی از C3 را در خود جای دهد.

تیزر جدید سیتروئن C3 Electric

سیتروئن C3 برقی یک سوکت شارژ در گلگیر جلوی سمت راست خود دریافت می‌کند – تیزر جدید عرضه شد

سیتروئن C3 Electric Teased
سیتروئن C3 Electric Teased

مانند C3 معمولی و C3 Plus آینده، C3 الکتریکی نیز بر پایه یک پلت فرم م،ار مش، (CMP) با محلی سازی بالا ساخته خواهد شد. سیتروئن C3 تنها در عرض 6 ماه پس از عرضه همتای ICE خود، کاملاً برقی می شود، که قابل ستایش است. از آنجایی که مقرون به صرفه بودن کلید اصلی است، سیتروئن احتمالاً فضای داخلی، بدنه و مک،کی را شبیه به هاچ بک C3 نگه می دارد.

سیتروئن C3 Electric Teased
سیتروئن C3 Electric Teased

با این حال، قاطر تست خودروی الکتریکی سیتروئن eC3 که از این ویژگی‌ها بهره می‌برد، در حال آزمایش است. در زمان عرضه، رقیب تاتا تیاگو EV و MG Air EV آینده خواهد بود. قیمت ها ممکن است بین روپیه باشد. 10 لک تا 12 لک مارک (سابق).


منبع: https://www.rushlane.com/citroen-c3-electric-teaser-reveals-name-ec3-launch-soon-12453895.html