نام شاسی بلند هوندا Elevate رسما از طریق جدیدترین تیزر تایید شد

تصمیم هوندا برای عرضه یک SUV جمع و جور بجا به نظر می رسد، زیرا این بخش یکی از سریع ترین در حال رشد در هند است. هوندا از یک پلت فرم موجود استفاده می کند که هزینه تولید را کاهش می دهد. مخاطبان هدف شاسی‌بلندهای کامپکت مایلند محصولات جدیدی را امتحان کنند، چیزی که می‌تواند به نفع شاسی‌بلند کامپکت جدید هوندا باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-elevate-suv-name-officially-confirmed-12468426.html

برخی از ویژگی های کلیدی در داخل شامل یک صفحه نمایش لمسی ایستاده 10.2 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی است. لیست تج،ات شامل صفحه نمایش ابزار TFT تمام رنگی 7 اینچی، اندروید اتو بی سیم و اپل کارپلی، پلت فرم اتصال اختصاصی، سیستم صوتی ممتاز، فیلتر هوای PM 2.5، کنترل آب و هوای خودکار و استارت/استاپ موتور خواهد بود.

عملکرد SUV هوندا Elevete

انتظار می‌رود شاسی‌بلند جدید هوندا Elevete حدود 4.2 تا 4.3 متر طول داشته باشد. بنابراین، حضور در خیابان تا حد زیادی مانند سایر SUV های کامپکت پیشرو خواهد بود. مگر اینکه، البته، SUV دارای ،اصر طراحی کاملا منحصر به فرد و چشمگیر باشد. فاصله بین دو محور SUV می تواند در میان طول، ترین بخش ها باشد تا فضای داخلی جادار را تضمین کند.

شاسی بلند کامپکت هوندا Elevete بر پایه پلتفرم City ساخته شده است. این خودرو دارای موتور بنزینی 1.5 لیتری دو بادامک جدید است که حدا،ر قدرت 121 ، بخار و حدا،ر گشتاور 145 نیوتن متر را تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و CVT اتوماتیک خواهد بود. در زمان عرضه، شاسی بلند کامپکت جدید هوندا مانند برخی از رقبا، گزینه های دیزلی یا هیب، قوی را نخواهد داشت. این می تواند یک نقطه ضعف باشد، اگرچه هوندا احتمالاً در آینده یک نسخه هیب، قوی را معرفی خواهد کرد.

SUV هوندا Elevete
SUV هوندا Elevete

هوندا یک SUV جمع و جور جدید را برای رقیب هیوندای کرتا و کیا سلتوس – به نام شاسی بلند هوندا Elevate روانه بازار خواهد کرد.

شاسی بلند کامپکت جدید هوندا (با اسم رمز 3US) که در هفته‌های اخیر در تست‌های جاده‌ای مشاهده شد، در تاریخ 6 ژوئن اولین عرضه جه، خود را خواهد داشت. انتظار می‌رود در آگوست 2023 به فروش برسد. امروز هوندا کار هند رسما نام این شاسی بلند جدید را فاش کرد. نام آن – Honda Elevete SUV خواهد بود. قیمت در محدوده 12 تا 19 میلیون روپیه پیش بینی می شود.

هوندا کار هند می‌گوید: «All New Elevete که به‌،وان یک مدل جه، توسعه یافته، شاسی‌بلند سایز متوسط ​​جدید هوندا است که ماه آینده اولین نمایش جه، خود را در هند خواهد داشت. All New Elevete نشان‌دهنده تلاش هوندا برای معرفی یک SUV شهری بی‌نقص است که با ذائقه‌ی بالا برای چیزهای بهتر در زندگی جذاب است. این نماد آرزوی دستیابی به موفقیت و تمایل به ادامه ارتقاء به سطح بعدی است. هوندا Elevate به ،وان یک مدل جه، جدید در خط تولید هوندا برای پاسخگویی به تقاضای قوی برای SUV ها در سراسر جهان توسعه یافته است. مدل جدید ا،امات سبک زندگی مردم و انتظارات آنها از شاسی بلند جدید هوندا را در بر می گیرد. هند اولین بازاری خواهد بود که هوندا Elevate را عرضه می کند.

اندازه شاسی بلند هوندا Elevete، ویژگی ها

شاسی بلند جدید هوندا به بازارهای خارج از کشور نیز پاسخگو خواهد بود. برنامه های اولیه تولید حدود 8 هزار واحد در ماه است. درصد قابل توجهی نیز به صادرات اختصاص خواهد یافت. ش،تن بخش SUV های جمع و جور آسان نخواهد بود، زیرا در حال حاضر لیست بلندبالایی از پرفروش ترین ها مانند Creta، Seltos، Maruti Grand Vitara، Toyota Hyryder، Volkswagen Taigun و Skoda Kushaq وجود دارد.

سبک جدید هوندا Elevete SUV

دیگر ویژگی‌های برجسته هوندا Elevate SUV شامل روکش بدنه ضخیم، قوس چرخ‌های عضل، و استفاده آزادانه از لهجه‌های کرومی است. به نظر می رسد طراحی چرخ های آلیاژی مشابه آنچه در نسل پنجم هوندا سیتی استفاده شده است. در عقب، چراغ‌های عقب شبیه به نسل جدید WR-V موجود در اندونزی و دیگر بازارهای آسیایی به نظر می‌رسند.

هوندا کامپکت SUV آینده
شاسی بلند Honda Elevete آینده

درست مانند سایر شاسی بلندهای جمع و جور، هوندا Elevate ظاهری اسپرت و جذاب خواهد داشت. قاطرهای آزمایشی در استتار کامل دیده شده‌اند، اما برخی از ویژگی‌ها مانند دماغه برجسته و جلوپنجره و سپر درشت مشهود است. Elevete SUV دارای چراغ‌های جلوی شیک با LED DRLهای نصب شده در بالا است. انتظار می‌رود نسخه‌های با مشخصات بالا به چراغ‌های جلو LED مجهز شوند. طرح کلی یک صفحه چوبی ناهموار دیده می شود.