نام LML Star، LML Hyperbike ثبت شده است

یوگش باتیا، مدیر عامل و دکتر LML، نسبت به بازگشت این برند و حضور جه، آن در فضای خودروهای الکتریکی بسیار خوشبین است. او قول می دهد که وسایل نقلیه LML دارای بهترین فناوری و ویژگی های ک، خود خواهند بود. همچنین، LML نسبتاً مطمئن است که در فضای EV فرورفتگی ایجاد خواهد کرد.

چه انتظاری داشته باشیم؟

LML تأیید کرده است که آنها سه کانسپت دو چرخ الکتریکی را در 29 سپتامبر معرفی خواهند کرد. اما آنها تایید نکرده اند که چه خواهند بود. پیش‌بینی می‌شود که دو مورد از آن‌ها موتورسیکلت برقی و یکی از آنها اسکوتر برقی باشد. این تنها یک رویداد رونمایی خواهد بود، در حالی که انتظار می رود بعداً راه اندازی شود.

هایپربایک الکتریکی LML و یک دوچرخه الکترونیکی قرار است در ژانویه سال آینده عرضه شوند. در کنار اینها، یک اسکوتر برقی نیز در کارت های برنامه ریزی شده برای آگوست یا سپتامبر سال آینده وجود دارد. LML Electric قرار است بخش خودروهای برقی ممتاز و با کارایی بالا را تامین کند. LML دو نام جدید ثبت کرده است، یکی LML Star و دیگری LML Hyperbike. اینها احتمالاً نام اسکوتر و موتور سیکلت برقی آینده آنها است.

نام‌های جدید LML Electric ثبت‌شده - LML Star و LML Hyperbike
نام‌های جدید LML Electric ثبت‌شده – LML Star و LML Hyperbike

همچنین، LML در حال کار بر روی یک موتورسیکلت الکتریکی دیگر در بخش عملکرد بالا است. اما این مدل احتمالاً در سال 2024 معرفی خواهد شد. LML Electric ادعا می‌کند که ویژگی‌های پیشرو در ک، خود را دارد و قبلاً برای ثبت اختراعات مشابه نیز درخواست داده است. اطلاعات زیادی در مورد این وسایل نقلیه از نظر ظاهر، ویژگی ها، اعداد عملکرد و موارد دیگر تا زمان معرفی آنها در 29 سپتامبر در دسترس نیست.

JV بین LML و eROCKIT عمدتاً بر تولید یک Hyperbike برقی با نیروی انس، متمرکز خواهد بود. نسخه LML دارای مشخصات متفاوتی نسبت به نسخه آلم، خود خواهد بود. با کمک پدال عرضه می شود و می تواند به سرعت 90 کیلومتر در ساعت برسد. برد الکتریکی خالص با یک بار شارژ 20 کیلومتر است. Bhatia همچنین اطمینان می دهد که اضطراب محدوده مراقبت خواهد شد. آیا این بدان م،ی است که هند یک برد کمی بالاتر خواهد داشت؟ این خودروهای الکتریکی توسط LML Electric در باوال، هاریانا در نتیجه مشارکت استراتژیک با Saera که موتورسیکلت های هارلی دیویدسون را در همان کارخانه مونتاژ کرده است، تولید خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/lml-star-lml-hyperbike-names-new-electric-s،-12448071.html

اکنون که خط تولید را در دسترس داریم، بیایید ببینیم LML Electric چگونه در حال برنامه ریزی برای توسعه آنها است. LML با برند آلم، EV eROCKIT AG و شرکت ایتالیایی SPM Engineering همکاری امضا کرده است. eROCKIT AG قطعات EV و سایر فناوری‌ها را ارائه می‌کند در حالی که SPM Engineering جنبه‌های طراحی خودروهای الکتریکی آینده LML Electric را مدیریت خواهد کرد.

اسکوترها و موتورسیکلت های مارک LML در هند به فروش می رسید و اکنون، این شرکت دوباره وارد یک آواتار EV شده است.

اسکوتر برقی جدید LML
تصویر فقط برای نمایش

برای شروع، نام شرکت اکنون LML Electric است و یوگش باتیا به ،وان مدیر عامل آن اداره می شود، در حالی که LML سال گذشته توسط Deepak Singhania به ،وان مدیر عامل و MD اداره می شد. برای ایجاد نقطه قوت در بخش خودروهای برقی در حال حاضر در هند، LML مجموعه برنامه‌ای دارد که امیدوار است آن را به ،وان یک سازنده خودروهای برقی راه‌اندازی کند.

موتور سیکلت های الکتریکی LML

آیا LML را به خاطر دارید؟ این یک تولیدکننده اسکوتر و موتورسیکلت مستقر در هند بود که در سال 2017 فعالیت خود را متوقف کرد. LML مخفف Lohia Ma،ery Ltd است و اسکوترهایی بر اساس Vespa نیز تولید می کند. اما اکنون با بازگشت خود، LML می خواهد خود را با چهره ای جدید تثبیت کند و از این رو شاهد رونمایی از لوگوی جدیدی نیز خواهیم بود.