نام Toyota Taisor دارای علامت تجاری – نسخه جدید Brezza، Baleno Cross؟

این احتمالاً باعث سردرگمی تویوتا در جاده می شود. این احتمال وجود دارد که نسخه تویوتا Brezza نام Urban Cruiser را به طور کلی حذف کند، زیرا این نام در Urban Cruiser HyRyder استفاده می شود. نام تویوتا تیزور ممکن است فقط نسخه تویوتا Brezza باشد.

احتمال سومی نیز وجود دارد که یک مورد قوی را نیز مطرح می کند. یکی که احتمال بیشتری نسبت به دو احتمال دیگر ذکر شده در بالا دارد. Urban Cruiser را به خاطر دارید؟ شاسی بلند کامپکت زیر 4 متری ویتارا برزا؟ خب، ماروتی سوزوکی قبلاً نسل بعدی ویتارا برززای خود را با نام Brezza با کلمه Vitara کنار گذاشته است تا با شاسی بلند جمع و جور گرند ویتارا اشتباه نشود. تویوتا از نام کامل Urban Cruiser برای SUV جمع و جور خود، Urban Cruiser HyRyder استفاده کرده است.

تویوتا در سال 2023 نسل جدید اینووا هیب، و همچنین فورچونر را روانه بازار خواهد کرد – شاسی بلند زیر 4 متری مبتنی بر Brezza و کراس اوور مبتنی بر Glanza نیز انتظار می رود.

نام تویوتا تیزور ثبت شده است
نام تویوتا تیزور ثبت شده است

هر چیزی در این مرحله اولیه در این توسعه ممکن است. از MPV ها شروع می کنیم، ما Innova همیشه سبز تویوتا را داریم. در حال حاضر، ما فقط Innova Crysta را داریم که به ،وان Toyota Kijang Innova در بازارهای منتخب جه، فروخته می شود. شایعات مختلفی در مورد اینکه نسل بعدی Innova چه نامی دارد وجود دارد.

به نظر می رسد همکاری تویوتا و ماروتی سوزوکی برای هر دو شرکت مثمر ثمر باشد. تویوتا اخیراً Urban Cruiser HyRyder را راه اندازی کرده است که نشانه ورود این برندها به یک بخش کاملاً جدید است. در سال 2023، آنها قصد دارند وارد بخش های جدید بیشتری شوند. خودروهای موجود آنها، Innova و Fortuner فروش خوبی دارند. این شرکت اخیراً در خبرهای مربوط به افزایش قیمت Innova و Fortuner بود.

نام Toyota Taisor دارای علامت تجاری

در صدر این لیست، نام Innova HyCross را داریم که در هند نیز دارای علامت تجاری است. این یک MPV مونوکوک با طرح FWD خواهد بود. این احتمال وجود دارد که این HyCross بزرگتر و پریمیوم تر از Innova Crysta باشد. تویوتا Innova Crysta را زنده نگه می دارد و Innova HyCross را در کنار آن به فروش می رساند.

نام تیزور توسط تویوتا ثبت شده است
نام تیزور توسط تویوتا ثبت شده است

این برند ژاپنی نام تجاری جدیدی را در هند به ثبت رسانده است. علامت کلمه در اینجا Taisor است و وضعیت درخواست به “پذیرفته شده و تبلیغ شده” اشاره می کند. مالک این برنامه علامت تجاری Toyota Jidosha Kabu،ki Kaisha (Toyota Motor Corporation) است. این نام سوالات زیادی را ایجاد می کند. اغلب با پیشرفت هایی مانند این، پاسخ ها همیشه کمیاب است. با این حال، همیشه می توان حدس زد. بنابراین، نام تویوتا تیزور چه می تواند باشد؟ آیا نام من،ی برای MPV به نظر می رسد؟ یک SUV؟ کراس اوور؟

ما رندری از شکل ظاهری آن خودرو ایجاد کرده‌ایم که از شاسی‌بلندهای جه، تویوتا مانند RAV4 استفاده می‌کند. انتظار می رود ا،ر محصولات آینده تویوتا در نمایشگاه خودرو 2023 معرفی شوند. از نسل بعدی Innova تا مفاهیم نمونه کارها در آینده آن برای بازار هند.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-taisor-name-trademarked-new-version-of-brezza-baleno-cross-12451673.html

نام تویوتا تیزور را می توان برای نسخه تویوتا کراس اوور Baleno Cross که چندین بار در حال آزمایش مشاهده شده است، رزرو کرد. شایعه شده است که Baleno Cross موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی Maruti را دریافت خواهد کرد. احتمال زیادی وجود دارد که نام تویوتا تیزور یک کراس اوور از سازنده مستقر در بیدادی را بر اساس Baleno Cross توسط Maruti سوزوکی تزئین کند.

چه انتظاری داشته باشیم؟