نام TVS Apache RTX دارای علامت تجاری است

همانطور که BMW سه موتورسیکلت (G 310 R، G 310 RR، G 310 GS) را بر اساس این پلت فرم 313 سی سی ،یداری کرد، در حالی که TVS تنها یک موتورسیکلت (Apache RR 310) را مدیریت کرد. منابع به ما می گویند که TVS در آستانه راه اندازی موتورسیکلت های ADV و برهنه مبتنی بر 313 سی سی به زودی است.

وقتی می گوییم TVS هیچ ADV ندارد، منظورمان این است که بگوییم TVS آنها را با نام خود نمی فروشد. مشارکت بین TVS و BMW باعث شده است که TVS یک موتور سیکلت ADV 313 سی سی برای BMW بسازد. با این حال، به نظر می رسد این همکاری بین TVS و BMW کمی یک طرفه به نفع دومی است.

نام TVS Apache RTX دارای علامت تجاری است
نام TVS Apache RTX دارای علامت تجاری است

این خودروساز بومی هندی به نام آپاچی خود علاقه دارد. به همین دلیل، انواع مختلفی از آن برای چندین مدل بدن وجود دارد. از این نظر، نام Apache RTR مخفف محدوده موتورسیکلت برهنه خیاب، آن است، نام Apache RR مخفف محدوده موتورسیکلت‌های پر رنگ آن است. بنابراین، منطقی است که فرض کنیم نام TVS Apache RTX باید برای محدوده ADV آن باشد.

TVS هرگز هیچ ADV (واقعی یا شبه) نداشت و احتمالاً به زودی تغییر خواهد کرد. این شرکت با نام TVS Apache RTX در هند علامت تجاری دارد. نامه X به احتمال زیاد یک موتورسیکلت ماجراجویی یا کراس اوور است که به زودی بازار هند را زیبا خواهد کرد. 200 سی سی خواهد بود یا 310 سی سی؟ منابع ما افشاگری های زیادی در مورد این موتور سیکلت فاش کرده اند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

TVS Apache RTX نام دارای علامت تجاری

تغییرات حداقلی در طراحی با همتایان BMW خود بسیار محتمل است. به احتمال زیاد، نسخه‌های TVS مانند BMW G 310 RR که پوند به پوند بود، یک آپاچی RR 310، بدون بلوتوث SmartXonnect (با قیمت 28000 روپیه اضافی) تغییر نام تجاری خواهند داشت.

همون موتور 310 سی سی با حالتی مشابه

رندر TVS Apache RTX 310
رندر TVS Apache RTX 310

موتورسیکلت 313 سی سی TVS Apache RTX ADV احتمالاً ابتدا راه اندازی می شود – به دنبال آن یک موتور سیکلت ADV 200 سی سی در آینده عرضه خواهد شد.

هنگامی که ما برای اولین بار این اسکوپ را دریافت کردیم، هنرمند رندر ما Pratyush Rout دیدگاه خود را در مورد اینکه خط Apache RTX می تواند شبیه به چه شکلی باشد، نوشت. او رندرهایی از هر دو نسخه برهنه خیاب، و نسخه ADV از همتایان BMW خود ایجاد کرده است. هنگامی که TVS آنها را راه اندازی کرد، این موتورسیکلت ها سیستم بلوتوث SmartXonnect و برنامه تلفن هوشمند سازگار را نیز دریافت خواهند کرد. با وجود ویژگی های اضافه شده، قیمت آن کمتر از همتایان BMW خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-apache-rtx-name-trademarked-new-rival-to-ktm-390-adv-12472630.html

TVS Apache RTX 310 در زمان عرضه، همان موتور تک سیلندر 313 سی سی (33.52 ، بخار، 28 نیوتن متر، 6MT) را مانند BMW G 310 GS دریافت می کند و همچنین دارای قطعات مشابه خواهد بود. در ادامه این خط، TVS ممکن است یک موتورسیکلت Apache RTX مبتنی بر 200 سی سی را نیز برای رقیب Hero Xpulse 200 4V ،یب کند.

رندر 2023 TVS Apache 310 Street
رندر 2023 TVS Apache 310 Street

هند کشوری وسیع است و دارای تنوع زیستی، ا،یستم ها و زمین های مختلف است. این منجر به افزایش تعداد جدیدی از موتورسیکلت‌های ماجراجویی شده است تا هوس سرگرد، افراد را تغذیه کند. در بازار اصلی موتور سیکلت، ADV (واقعی و شبه) مانند Hero XPulse، Honda CB200X، Royal Enfield Himalayan and Scram، سوزوکی V-Strom SX 250، BMW G 310 GS، محدوده KTM Adventure، Yezdi Adventure و موارد دیگر.