نسخه برتر هیوندای ورنا DCT به بیرون درز کرد


هیوندای ورنا 2023 در آواتار بالاترین مشخصات خود دارای لهجه‌های قرمز اسپرت در نمای بیرونی و همچنین در داخل خواهد بود.

هیوندای ورنا دی سی تی تاپ
هیوندای ورنا دی سی تی تاپ

سدان سگمنت C در گذشته اخیر دستخوش پیشرفت بزرگی شده است. در هجوم محبوبیت SUV، این بخش مرده و آ،ین در نوع خود در نظر گرفته شد. محصولات کنونی سدان‌هایی مانند نسل پنجم سیتی، اسلاویا و ویرتوس نه تنها پیشرفت کرده و مرتبط باقی مانده‌اند، بلکه شکاف بین بخش‌های C و D را نیز پر کرده‌اند.

این سدان ها دوباره این بخش را محبوب کرده اند و سر و صدای زیادی را به خود جلب می کنند. جدیدترین شرکت کننده در این فضا، هیوندای ورنا نسل جدید 2023 است که انتقام گرفته تا قهرمان فعلی سیتی را به چالش بکشد. قبل از عرضه، مدل با مشخصات بالا به طور کامل در گوا عرضه شده است و همه ویژگی های گسترده آن را آشکار می کند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

هیوندای ورنا دی سی تی تاپ
هیوندای ورنا دی سی تی تاپ

هیوندای ورنا مدل 2023 با مشخصات بالا

برای شروع، این نسخه می، نیست که دیروز جاسوسی شد. این یک مدل با مشخصات بالا با تمام زنگ ها و سوت ها است. نکته کلاه به کارتیک چاولا، علاقه‌مند به خودرو، برای به اشتراک گذاشتن این تصاویر منحصر به فرد از نسخه بالایی Verna Turbo DCT. این مدل خاص با رنگ خا،تری رنگ آمیزی شده است و دارای ORVM و دستگیره های درب نقره ای متضاد است.

در ،مت بیرونی، ما می‌تو،م نوار نور LED عریض را ببینیم که یک چهره غالب ایجاد می‌کند و عرض آن را نیز برجسته می‌کند. اگر ،اصر بیرونی این نوار چراغ LED به ،وان نشانگر چرخش دو برابر می شد، بهتر بود، اما اینطور نیست. نشانگرهای دور در زیر چراغ های جلو بازتابنده LED سه لوله آن قرار گرفته اند.

هیوندای ورنا دی سی تی تاپ
هیوندای ورنا دی سی تی تاپ

این مدل خاص احتمالاً یک نوع اسپورت خواهد بود زیرا رینگ‌های آلیاژی سیاه‌شده و کالیپرهای قرمز درون آن‌ها وجود دارد. نه فقط کالیپرهای ترمز، این تم قرمز رنگ به داخل آن نیز کشیده شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می شود، یک نوار قرمز رنگ در داخل ،صر دریچه AC و تنظیم کننده های هوا AC وجود دارد. در نسخه می، که دیروز به آن پرداختیم، این نوار نقره ای تمام شد.

هیوندای ورنا دی سی تی تاپ
هیوندای ورنا دی سی تی تاپ

در بالای آن، دو صفحه نمایش 10.25 اینچی وجود دارد، یکی برای سرگرمی اطلاعات و دیگری برای ابزار دقیق. اطراف این نمایشگرها حاشیه های عظیمی وجود دارد که باعث می شود سیستم کمی عجیب به نظر برسد. در زیر سیستم اطلاعات سرگرمی، یک ردیف دکمه برای مه گیر و فن تعبیه شده است که در زیر آن یک نمایشگر وجود دارد. این نمایشگر دارای کنترل هایی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و AC است که با یک دکمه قابل تعویض است.

مشخصات و ویژگی ها

در زیر این صفحه نمایش جدید، دکمه های کنترل صندلی تهویه شده را نیز می بینیم. کنسول مرکزی شامل یک شارژر بی سیم، یک ردیف دکمه برای کمک پارک و انتخاب حالت رانندگی و یک انتخابگر دنده دستی است که پشت آن یک ترمز دستی الکترونیکی و دکمه نگه داشتن خودکار وجود دارد. فرمان 2 پره جدید افقی، با موقعیت های 9 و 3 عالی و دارای کنترل های صوتی و کروز کنترل است.

هیوندای ورنا دی سی تی تاپ
هیوندای ورنا دی سی تی تاپ

فرمان، روکش صندلی و انتخابگر دنده در این مدل خاص دوخت و لوله‌کشی قرمز دارند. برخلاف مدل می،، این مدل از برند Bose بر روی مشبک‌های اسپیکر خود نیز بهره می‌برد. در پایان لیست ویژگی ها، یک ماژول ADAS در زیر نگهدارنده پلاک جلو وجود دارد که فناوری کمک راننده هیوندای را فعال می کند.

هیوندای ورنا دی سی تی تاپ
هیوندای ورنا دی سی تی تاپ

پیشرانه های ورنا شامل یک موتور بنزینی 1.5 لیتری MPi با 6 سرعته MT و IVT است. این موتور قادر به تولید 113.4 ، بخار قدرت و 144 نیوتن متر است در حالی که یک موتور 1.5 لیتری GDi توربو بنزینی با قدرت 158 ، بخار و 253 نیوتن متر می تواند مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد. دومی به 6 سرعت MT یا 7 سرعت DCT مجهز است. راه اندازی در 21 مارس اتفاق می افتد و ویژگی های کامل نسخه و قیمت آن در آن روز فاش می شود. محدوده قیمت پیش بینی شده ورنا جدید بین 10 تا 19 میلیون روپیه است.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-verna-dct-top-v،t-black-and-red-finish-inside-12463982.html