نسخه ویژه آئودی RS3 به سرعت 300 کیلومتر در ساعت می رسد

آئودی نسخه ویژه موشک جیبی RS3 را با حدا،ر سرعت جدید 300 کیلومتر در ساعت معرفی کرده است.

سایر امضاهای RS3 مانند کمبر منفی چرخ آن، استخوان‌های جناغی سفت شده روی خودروی اهداکننده، نرخ فنر بالاتر، و دمپرهای تطبیقی ​​مرتبط با حالت‌های رانندگی بی‌شمار، همگی به همین شکل باقی می‌مانند.

حدا،ر سرعت پیشرو در بخش جدید 10 کیلومتر در ساعت نسبت به مدل استاندارد با بسته RS Dynamics Plus نصب شده است، اگرچه زمان 0-100 کیلومتر در ساعت 3.8 ث،ه بدون تغییر است.

صندلی‌های سطلی میکروفیبر Dinamica و چرم Nappa RS3 تج،ات استاندارد هستند، مانند دوخت کابین لانه زنبوری آبی، کمربند ایمنی آبی و نشانگر ساعت 12 آبی روی فرمان Alcantara با کف صاف.

حدا،ر گشتاور 500 نیوتن‌متر باقی می‌ماند، اما باند کمی عریض‌تر در دسترس است (2250-5700 دور در دقیقه).

نسخه پرفورمنس RS3 همچنین دارای یک سیستم اگزوز بهینه‌شده با فلپ‌هایی است که در حالت ثابت در اسپرت‌ترین حالت‌ها بازتر می‌شوند تا کمی سر و صدا بیشتر شود.

نسخه پرفورمنس RS 3 همچنین روی تایرهای نیمه نرم پیرلی P Zero Trofeo R – 265/35 در محور جلو، 245/35 در عقب کار می کند. این حلقه های عملکردی به دلیل ،یب ،تیکی خاص و آج نامتقارنشان، ثبات و ،بندگی جانبی را افزایش می دهند.

گیرب، هفت سرعته دوکلاچه همچنان باقی مانده است، همچنین کواترو AWD که می تواند نیمی از گشتاور موتور را به محور عقب هدایت کند و از آنجا می تواند همه اینها را از طریق ت،یم کننده گشتاور خود به چرخ عقب بیرونی بفرستد.

در عین حال، خوشه کابین مجازی آئودی اطلاعاتی در مورد داده های عملکرد مانند زمان دور، نیروهای g و شتاب در ث،ه از 0-100 کیلومتر در ساعت، 0-200 کیلومتر در ساعت، یک چهارم مایل و هشتم مایل ارائه می دهد.

این نسخه عملکرد RS3 نسخه بهینه‌شده‌ای از موتور 5 سیلندر 2.5 لیتری با قدرت 299 کیلووات دریافت می‌کند که به لطف تغییرات توربو، در حالت استاندارد 5 کیلووات افزایش می‌یابد.

ما با آئودی استرالیا تماس گرفتیم تا ببینیم آیا ممکن است ،ی به این کشور نفوذ کند یا خیر.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/audi-rs3-special-edition-hits-300km-h

،اصر طراحی فراتر از چرخ‌های طراحی موتور اسپورت شامل نشان‌های سیاه‌شده و چراغ‌های روز دیجیتال ت،یم‌بندی شده است که پرچم شطرنجی را در سمت سرنشین و «300» در سمت راست را هنگام باز ، نمایش می‌دهند.

نسخه پرفورمنس RS 3 به 300 دستگاه محدود شده است – همانطور که توسط منبت تزئینی کربنی در سمت سرنشین نشان داده شده است. قیمت های اروپایی از 75000 یورو (117000 دلار استرالیا) به ،وان هاچ اسپورت بک و 77000 یورو (120،000 دلار استرالیا) به ،وان یک سدان شروع می شود.

تصویر پس زمینه روی صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی ظاهری کربن دارد و توالی شلیک 1-2-4-5-3 موتور 2.5 TFSI را نشان می دهد. م،تور RS همچنین نمایشگرهای دمای مایع خنک کننده، روغن موتور و گیرب،، نیروهای g و فشار تایرها را یکپارچه می کند.

  • نسخه ویژه آئودی RS3 به سرعت 300 کیلومتر در ساعت می رسد

آنها روی چرخ های آلومینیومی 19 اینچی ریخته گری نصب شده اند که پشت آن ها ترمزهای سرامیکی شش پیستونی استاندارد قرار دارند: جلو 380 میلی متر و عقب با قطر 310 میلی متر.

گزینه‌های رنگ شامل رنگ‌های مروا، Nogaro Blue، Arrow Grey و Daytona Grey، و همچنین Sebring Black Crystal Effect و Glacier White Metallic هستند.