نسخه Innova HyCross Maruti – در خارج از کارخانه شرکت MPV جاسوسی شده را درگیر کنید

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/marutis-innova-hycross-version-engage-mpv-spied-12471596.html

تهویه مطبوع چند منطقه ای، دوربین 360 درجه، سانروف پانوراما نیز از ویژگی های قرض گرفته شده از تویوتا اینووا هایکراس خواهد بود. ایمنی از طریق 6 ایربگ SRS، سنسورهای پارک جلو و عقب، کمک شروع در سربالایی، کنترل پایداری خودرو، سیستم نظارت بر فشار باد تایرها و ADAS خواهد بود.

Maruti Engage – پیشرانه

با این حال، طراحی داخلی می‌تواند از همان طراحی و ویژگی‌های Innova Hycross با صندلی‌های راحت در روکش‌های چرمی و صندلی‌های عثم، برقی پیروی کند. همچنین دارای یک صندلی راننده قابل تنظیم در 8 جهت با عملکرد حافظه است. سیستم اطلاعات و سرگرمی از طریق یک سیستم صفحه نمایش لمسی 10 اینچی خواهد بود در حالی که Engage دارای یک خوشه ابزار TFT 7 اینچی است.

MPV جدید ماروتی (Innova HyCross rebadge) در نزدیکی کارخانه این برند آزمایش شد.

تست جاسوسی MPV Maruti Engage جدید
تست جاسوسی MPV Maruti Engage جدید

ماروتی می‌تواند این MPV جدید مبتنی بر Innova Hycross را طبق یک ثبت علامت تجاری اخیر، “Engage” نامگذاری کند.

در 5 ژوئیه 2023 رونمایی خواهد شد و با تغییراتی در طراحی بیرونی و داخلی خواهد آمد! pic.twitter.com/sKSfKnnFxt

– MotorOctane (@MotorOctane) 9 ژوئن 2023

طراحی اصلاح شده سپر جلو، چراغ های LED سر و عقب با چراغ های LED سه نقطه ای، قوس چرخ های مربعی، روکش بدنه متمایز، ستون های سیاه شده و رینگ های آلیاژی نیز بخشی از آرایش بیرونی آن خواهد بود. به آ،ین تصاویر جاسوسی Maruti Engage که در حال آزمایش جاسوسی در خارج از کارخانه شرکت بود، نگاهی بیندازید.

در مورد ،اصر طراحی آن، Engage MPV جدید از تویوتا هیکراس که بر اساس آن ساخته شده است جدا خواهد شد. یک جلوپنجره جدید با طراحی مش لانه زنبوری و لهجه‌های کرومی دریافت می‌کند. همچنین دارای دو میله کرومی است که در سرتاسر جلوپنجره قرار گرفته‌اند که تا چراغ‌های جلو در هر دو طرف امتداد دارند.

Maruti Suzuki India Limited روی یک MPV ممتاز بر اساس Innova Hycross کار کرده است. حالا بالا،ه روی launch3 تنظیم شده است. این MPV جدید که به‌،وان مدل پرچم‌دار این شرکت قرار می‌گیرد، می‌تواند با نام «Engage» مطابق با علامت تجاری اخیراً ثبت‌شده نامیده شود.

Maruti Engage جدید که بر اساس معماری تویوتا TNGA-C قرار دارد، مجموعه موتورهای خود را از Innova Hycross قرض گرفته است. اینها شامل هر دو گزینه بنزینی بنزینی و هیب، قوی خواهد بود. مطابق با تاریخ، Hycross از طریق یک موتور 2.0 لیتری بنزینی با قدرت 172.99 ، بخار و گشتاور 209 نیوتن متر، نیرو می گیرد. همچنین یک موتور هیب، 2.0 لیتری بنزینی با قدرت 183.7 ، بخار و گشتاور 188 نیوتن متر مجهز به باتری 168 سلولی Ni-MH وجود دارد. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته مبدل گشتاور اتوماتیک خواهد بود.

Maruti Engage جدید با قرارگیری در بخش MPV ممتاز، در پیکربندی 7/8 صندلی مانند Hycross ارائه می‌شود و خود را در رقابت با ماهیندرا XUV700، تاتا سافاری و ام‌جی هکتور پ، می‌یابد. Maruti Engage احتمالاً بین 20 تا 30 میلیون روپیه قیمت دارد.

Maruti Engage جدید توسط تویوتا تولید می‌شود، به ماروتی سوزوکی عرضه می‌شود و از طریق نمایندگی‌های NEXA آن فروخته می‌شود. ممکن است به یاد بیاورید که ماروتی قبلاً Glanza و Brezza را به ،وان بخشی از قرارداد خود با تویوتا عرضه کرده بود. تویوتا در حال حاضر گرند ویتارا را تامین می کند و به زودی Innova Hycross را با Maruti به اشتراک خواهد گذاشت.

MPV پریمیوم Maruti Engage