نسخه Vespa Mickey Mouse نیز کلاه ایمنی مناسبی دارد

ک، تری، معاون ارشد محصولات مصرفی دیزنی، بازی‌ها و انتشارات EMEA گفت: «درست مانند میکی موس، وسپا نمادی فرهنگی است که حس سرگرمی و ماجراجویی را برمی‌انگیزد و با هم ،یبی فوق‌العاده را تشکیل می‌دهند و واقعا داستان سرایی بی‌زمان ما را گسترش می‌دهند. ما فوق‌العاده هیجان‌زده هستیم که این نسخه از اسکوتر نمادین را در صدمین سال زندگی‌مان برای طرفداران خود بیاوریم و تمام جذابیت و شخصیت میکی را به سفرهای جاده‌ای به هر کجا که مردم می‌خواهند برس،م، بیاوریم!»


منبع: https://www.rushlane.com/vespa-،ey-mouse-edition-gets-mat،g-helmet-too-12472389.html

میشل کول،نو، مدیر اجرایی استراتژی، محصول، بازاریابی و نوآوری جه، گروه پیاجیو، در مورد این همکاری چنین اظهار نظر کرد: «رویاها به ما این امکان را می‌دهند که با خوش‌بینی به آینده نگاه کنیم، حتی در زمان‌های پیچیده‌ای مانند این. نمادی جاودانه مانند وسپا نمی‌توانست در این من،ت بسیار خاص از صدمین سالگرد دیزنی، نمادی به همان اندازه جاودانه مانند میکی ماوس، با ادای احترام به خلاقیت، تخیل، سبک‌دلی و سرگرمی – همان ارزش‌هایی که همیشه وجود داشته‌اند، جشن نگیرد. وسپا لنگر انداخت. امروز هم مثل اون موقع این همکاری بین Vespa و Disney نشان دهنده جشن دو شرکت تاریخی است که یک رویای مش، دارند: اجازه دادن به همه برای بیان آزادانه تخیل خود.

در جدیدترین فیلم دیزنی، لوکا، انتخاب پیش فرض اسکوتر شخصیت اصلی برای ماجراجویی، وسپا است. برای صدمین سالگرد دیزنی، دو برند نمادین گرد هم آمده اند تا نسخه Vespa Mickey Mouse را عرضه کنند. قبل از اینکه بپرسید، وسپا صورت میکی موس را روی اسکوتر نگذاشت. در عوض، اجرا نسبتاً سلیقه ای و ظریف است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

نسخه وسپا میکی موس

در حال حاضر، Vespa فقط این نسخه میکی موس را با اسکوتر Primavera خود در طیف وسیعی از مدل‌های 50، 125 و 150 سی‌سی عرضه می‌کند. Vespa Primavera در هند به فروش نمی رسد. بنابراین، ما به این زودی ها این نسخه میکی موس را در جاده های هند نخواهیم دید. وسپا همچنین به یک کلاه ایمنی میکی موس نیز اشاره کرد. احتمالاً یک افزودنی برای آن پیشنهاد استاندارد است.

نسخه وسپا میکی موس
نسخه وسپا میکی موس

کلاه ایمنی منطبق با Vespa Mickey Mouse Edition احتمالاً به جای اینکه بخشی از بسته باشد، یک گزینه پولی است.

سازنده ایتالیایی اسکوتر به تازگی Vespa Dual را در هند راه اندازی کرده است. در بازارهای جه،، سازنده اسکوتر ایتالیایی نمادین Vespa با دیزنی برای عرضه نسخه Mickey Mouse همکاری می کند. این همکاری به نشانه صدمین سالگرد دیزنی است. این همکاری بیشتر نشان دهنده رابطه و اشتراک اخلاقی بین دیزنی و وسپا است.

روشی که دیزنی و وسپا نسخه میکی ماوس را اجرا کرده اند واقعا ظریف است. رنگ های اصلی زرد، قرمز، سیاه و سفید هستند که همگی شخصیت های نمادین میکی موس را می سازند. چرخ‌های زرد و گلگیرهای جلو نشان‌دهنده کفش‌های میکی موس، آینه‌های مشکی نشان‌دهنده گوش‌های گرد آن، سایه قرمز شلوار آن و کت پایه مشکی رنگ ، سیاه میکی است.

یک کارتون میکی موس روی تخته کف قرمز وجود دارد. سایه سیاه دارای یک الگوی گرافیکی سفید است که از چندین کاراکتر میکی موس ساخته شده است و در دو طرف پانل های بدنه جانبی Vespa Primavera و همچنین پیش بند جلو وجود دارد. اگر هر یک از این ،اصر ظریف را از دست داده اید، امضاهای میکی موس روی صندلی و پیش بند جلو وجود دارد.

پیشبند وسپا میکی موس نسخه
پیشبند وسپا میکی موس نسخه

فقط با اسکوتر پریماورا راه اندازی شد