نسل بعدی نیسان پاترول شکسته شد؟ | CarExpert

به ،وان مثال، فراری در حال حاضر از یک روما هک شده برای آزمایش نسل بعدی ابرخودروی V12 موتور جلوی خود استفاده می کند، در حالی که نیسان در حال جاسوسی بود که از چیزی که تصور می شد یک قاطر آزمایشی Z بود زیر پوسته 370Z طناب دار در Nordschleife در حال اجرا بود. منجر به راه اندازی قبلی.

دقیقاً مشخص نیست که قاطر چه چیزی را نشان می دهد.

بیشتر: همه چیز نیسان پاترول
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/next-generation-nissan-patrol-snapped

گزارش‌های منتشر شده از ایالات متحده از سال 2022 نشان می‌دهد که Armada، معادل آمریکایی پاترول ما، موتور V8 تنفس طبیعی خود را برای شش موتور کوچک‌تر و کم‌مصرف‌تر در نظر می‌گیرد.

این حرکت آن را با جدیدترین تویوتا لندکروزر 300، همراه با رقبای آمریکایی مانند فورد ا،پدیشن و تویوتا سکویا هماهنگ می کند.

  • نسل بعدی نیسان پاترول ش،ته شد؟
  • نسل بعدی نیسان پاترول ش،ته شد؟

پروژه آفرود Patrol Warrior بین Premcar و نیسان استرالیا همچنان در حال پیشرفت است و محصول نهایی در راه است تا اوا، سال 2023 در نمایشگاه ها عرضه شود و این اولین باری است که ما چیزی شبیه یک قاطر آزمایشی نسل بعدی را می بینیم. در جاده های عمومی

در سطح محلی، هنوز چیزهای بیشتری از پاترول فعلی با موتور V8 وجود دارد.

با این حال، تجدید حیات آن برای از بین بردن لندکروزر کافی نبوده است. تویوتا با کمبود عرضه مواجه بود، اما در سال 2022، 13152 نمونه از «King Off the Road» را تحویل داد.

اگر این یک پاترول نسل بعدی در لباس ، باشد، این احتمال وجود دارد که نیسان یک موتور V6 دو توربوشارژ جدید را در راه خود قرار دهد.

این غیر معمول نیست که سازندگان پیشرانه های جدید را تحت نسخه های اصلاح شده خودروهای فعلی خود آزمایش کنند.

  • نسل بعدی نیسان پاترول ش،ته شد؟
    گشت فعلی
  • نسل بعدی نیسان پاترول ش،ته شد؟
  • نسل بعدی نیسان پاترول ش،ته شد؟
    موتور جلو فراری
  • نسل بعدی نیسان پاترول ش،ته شد؟

نیسان طیف وسیعی از نسخه‌های ویژه پاترول را در سرتاسر جهان ارائه می‌کند، از نیسمو موجود در خاورمیانه گرفته تا Warrior که Down Under ارائه می‌شود، بنابراین ممکن است این آزمایش‌کننده صرفاً یک خودروی تأیید اعتبار برای پاترول دیگری با جلوی کمی متفاوت باشد. پایان.

فریب این واقعیت را نخورید که شباهت هایی بین تصاویر دانه دار و گشتی که ما می شناسیم و دوستش داریم وجود دارد.

آیا به تازگی اولین نگاه خود را به رقیب نسل بعدی تویوتا لندکروزر نیسان دیدیم؟

پاترول علیرغم سنش همچنان فروشنده قوی است. نیسان 5724 دستگاه را در سال 2022 تحویل داد که نسبت به سال قبل بیش از 70 درصد افزایش داشت.

کاربر اینستاگرام ماشین_اسرار ع،‌هایی از یک پاترول استتار شده در جاده‌های خاورمیانه گرفتیم، اما مشخص نیست که آیا این یک مدل کاملاً جدید است یا یک فیس لیفت دیگر برای خودروی محترم نسل Y62 که در سال 2010 معرفی شد.