نسل بعدی واگن اسپرت S4 آئودی جاسوسی شد

دو آئودی S4 آوانت با نزدیک شدن به فاش شدن محدوده نسل بعدی واگن ها، مدل ها تحت آزمایش های زمست، قرار گرفتند.

  • نسل بعدی واگن اسپرت S4 آئودی جاسوسی شد

در مقابل، BMW 2818 نمونه از سری 3 خود را فروخت و مرسدس بنز نیز 3566 سدان ک، C را فروخت.

انتظار می رود A4، S4 و RS4 بعدی از نسخه به روز شده پلت فرم موجود MLB Evo استفاده کنند و ممکن است آ،ین نسخه ای باشد که دارای موتورهای احتراقی است.

نمونه های اولیه جاسوسی دارای طرح های ،وجی اگزوز متفاوت از یکدیگر هستند.

این طراحی جلویی جدید احتمالا در سرتاسر خط تولید آئودی گسترش خواهد یافت.

آئودی در سال 2022 تنها 535 نمونه از طیف گسترده تر A4 را در استرالیا فروخت، از جمله واگن سواری تمام جاده، که به ندرت بیشتر از 387 نمونه از A5 Sportback مربوطه بود.

گزارش‌های خارج از کشور حاکی از آن است که آئودی می‌تواند در عوض سدان A4 و A5 Sportback فعلی را با یک مدل واحد جایگزین کند و A4 Avant را مجدداً A5 Avant نامگذاری کند.

عدم وجود نمونه‌های اولیه سدان A4/S4، اما تعداد زیادی واگن، نشان می‌دهد که این سدان ممکن است برای نسل دیگری تمدید نشود.

طبق گزارش ها، S4 برای موتور بنزینی خود، فناوری پیشرانه هیب، ملایم دریافت خواهد کرد.

  • نسل بعدی واگن اسپرت S4 آئودی جاسوسی شد

آئودی قصد دارد تا سال 2033 فروش خودروهای با موتور احتراق داخلی را در خارج از چین متوقف کند. این شرکت می‌گوید آ،ین خودروی جدید خود را با موتور احتراقی برای بازارهای جه، در سال 2025 عرضه خواهد کرد.

  • نسل بعدی واگن اسپرت S4 آئودی جاسوسی شد
همانطور که قبلاً در فیس لیفت آئودی A3 دیده شد، یک جلوپنجره جدید، به ظاهر عریض‌تر و مسطح‌تر با نشان آئودی وجود دارد که بالاتر قرار گرفته است.

  • نسل بعدی واگن اسپرت S4 آئودی جاسوسی شد

ع،‌های قبلی نشان داده‌اند که خانواده گسترده‌تر A4 به استفاده از صفحه‌نمایش لمسی مرکزی بزرگ، شبیه تبلت و منظره‌گرا ادامه خواهند داد که اکنون کنترل‌های آب و هوا را در بر می‌گیرد.

مدل فعلی از موتور 3.0 لیتری V6 توربوشارژ بنزینی استفاده می کند که 260 کیلووات نیرو و 500 نیوتن متر گشتاور با شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 4.9 ث،ه تولید می کند، اگرچه در اروپا با موتور 3.0 لیتری توربوشارژ دیزل V6 و 270 نیوتن متر گشتاور ارائه می شود. سیستم هیب، ملایم 48 ولت.

با توجه به اینکه نسل فعلی A4 در سال 2015 معرفی شد و در سال 2019 فیس لیفت شد، و این واقعیت که این نمونه های اولیه نزدیک به تولید هستند، انتظار می رود نسل جدید در اوا، امسال رونمایی شود.

بیشتر: همه چیز آئودی S4
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/audis-next-generation-s4-sports-wagon-spied