نسل جدید فولکس واگن تیگوان با استتار رونمایی شد

ظرافتی در طراحی وجود دارد و کمی کمتر از ظرافتی است که خودروهای فول، واگن معمولاً به آن معروف هستند. نسل سوم تیگوان نیز بزرگتر است. در 4551 میلی‌متر 32 میلی‌متر بلندتر و در 1640 میلی‌متر 5 میلی‌متر بلندتر است، در حالی که عرض و فاصله بین دو محور هنوز به ترتیب 1939 میلی‌متر (احتمالاً با آینه‌ها) و 2681 میلی‌متر است.

نسل جدید فول، واگن تیگوان ساید
نسل جدید فول، واگن تیگوان ساید
مجموعه های جالبی از رینگ های آلیاژی وجود دارد. عقب دارای یک نوار نور LED گسترده است که چراغ های عقب آن را به هم متصل می کند. این شرکت آلم، هیچ تصویری از نسل سوم داخلی تیگوان فاش نکرده است. اما تصور اینکه شباهتی به ID.7 فول،‌واگن وجود خواهد داشت چندان طول، نیست. صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 12.9 اینچی استاندارد خواهد بود، در حالی که مدل های برتر دارای یک واحد 15 اینچی هستند.

نسل جدید فول، واگن تیگوان عقب
نسل جدید فول، واگن تیگوان عقب

تیگوان در کنار تورگ یکی از پرفروش‌ترین خودروهای شاسی بلند فول، واگن بوده است. هند دیگر Touareg را دریافت نمی کند، اما Tiguan هنوز در پیشنهاد است. از آنجایی که فول، واگن در حال آماده شدن برای عرضه نسل جدید تیگوان است، امیدواریم در هند نیز عرضه شود.

گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد Tiguan دیگر تغییرات LWB را دریافت نخواهد کرد. در عوض، اکنون یک مدل 7 نفره جداگانه به نام Tayron ایجاد خواهد کرد. معادل اشکودا کودیاک. ویژگی‌های طراحی بیرونی شامل یک LED DRL عریض در جلو و چراغ‌های جلوی LED ماتریس HD با ظاهری زیبا با ۱۹۲۰۰ میکرو ال‌ای‌دی است که می‌تواند ۵۰۰ متر جلوتر روشن شود.

تیگوان ،یبی از دو کلمه ببر و ایگوانا است. در حال حاضر در ظاهر فیس لیفت شده نسل دوم خود است. فول، واگن نسل دوم را در سال 2016 عرضه کرد. نسل جدید فول، واگن تیگوان به زودی عرضه خواهد شد. به نظر می رسد بسیار رادیکال تر، خمیده تر و آیرودینامیک تر از مدل ،وجی است.

فول، واگن نمای بیرونی SUV جدید خود را تحت پوشش استتار سنگین رونمایی کرد. اما می‌تو،م ببینیم که نسبت به مدل قبلی جعبه‌دارتر است و زیبایی‌شناسی کلی طراحی فول،‌واگن عصر جدید است، چیزی که با ID.7 نیز دیده‌ایم. هرچند فول، واگن فضای داخلی را اذیت نکرد. بیایید نگاهی به همه چیز جدید بیندازیم.

نسل جدید فول، واگن تیگوان – جعبه‌ای کمتر، استعداد بیشتر!

نسل جدید فول، واگن تیگوان تیز شد
نسل جدید فول، واگن تیگوان تیز شد

نسل جدید فول، واگن تیگوان فقط در پوشش SWB عرضه خواهد شد – انواع 7 نفره ال‌اسپیس LWB اکنون یک مدل جداگانه به نام تایرون خواهند بود.

صفحه نمایش ابزار دقیق 10.25 اینچی خواهد بود و نسل جدید فول، واگن تیگوان برخلاف صفحه نمایش پاپ آپی که در مدل فعلی دیده می شود، دارای HUD جلوپنجره خواهد بود. فضای صندوق بار در حال حاضر 33 لیتر بیشتر در 648 لیتر است. سیستم اختیاری 4Motion AWD، صندلی‌های جلوی تهویه‌شونده و قابل تنظیم در 14 جهت و ضربه‌گیرهای 2 سوپاپ از ،اصر قابل‌توجه هستند.

مانند قبل، تیگوان نسخه های بنزینی، دیزلی و PHEV را ارائه خواهد کرد و احتمالاً در سه ماهه اول سال 2024 در اروپا به فروش خواهد رسید. ما امیدواریم فول، واگن تنها تایرون 7 نفره اخیراً تأیید شده را در هند عرضه کند.


منبع: https://www.rushlane.com/new-gen-volkswagen-tiguan-revealed-with-camouflage-12472038.html

البته این ابعاد برای مدل های SWB است و نه مدل های LWB که به ،وان Tiguan All،e فروخته می شوند. دومی در هند نیز عرضه شد، اما دیگر نه. در حال حاضر ما فقط مدل SWB را با موتور بنزینی 2.0 لیتری (187 ، بخار، 320 نیوتن متر، AWD) متصل به گیرب، 7 سرعته DSG دریافت می کنیم. فول، واگن هیچ اطلاعاتی در مورد مدل های LWB All،e فاش نکرده است.

فستیوال فنی در داخل