نشت آنلاین مرسدس E کلاس LWB 2024

مرسدس بنز بسته به سطح تریم، دو طرح متفاوت فرمان ارائه می دهد. نسخه LWB به صورت استاندارد دارای صندلی‌های عقب قابل تنظیم الکتریکی است و صندلی‌های دارای تهویه به همراه گرمایش و سرمایش و عملکرد ماساژ ممکن است تنها بخشی از تریم‌های با مشخصات بالا باشد. سانروف، تودوزی چرمی، مجموعه ADAS، برنامه های پخش جری، و ادغام Tiktok از ویژگی های قابل توجه هستند.

توری ک،یک با تزئینات کاپوت
توری ک،یک با نشان کاپوت

با توجه به محبوبیت خودروهای راننده با راننده در چین، زمان زیادی بود که نسخه های LWB ک، E ش،ته شوند. این یک نسخه کشیده از نسل جدید ک، E است که اخیراً معرفی شده است. مرسدس فاصله بین دو محور را تا 3094 میلی‌متر افزایش داده است که 15 میلی‌متر بیشتر از ک، E-LWB قبلی و 133 میلی‌متر بیشتر از نسل جدید نسخه SWB است.

در چین، خط تولید نسخه از E260 شروع می شود و مجهز به موتور بنزینی توربو 2.0 لیتری سری M254 است. این موتور قادر به تولید 150 کیلووات (201 ، بخار) قدرت و 320 نیوتن متر گشتاور است. حدا،ر سرعت 233 کیلومتر در ساعت است و یک گیرب، 9 سرعته اتوماتیک نیز ارائه می شود. این شبیه به پیشرانه بنزینی E200 در اروپا است. هنگامی که در هند عرضه می شود، یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر دیزلی (192 ، بخار، 400 نیوتن متر) و یک موتور 3.0 لیتری V6 دیزلی (282 ، بخار، 600 نیوتن متر) با مرسدس بنز ک، E جدید LWB بسیار محتمل است. ک، E در هند از طرفداران زیادی برخوردار است و در میان پرفروش ترین های این شرکت قرار دارد.

در چین، قیمت جدید مرسدس بنز ک، E LWB ممکن است از 380000 یوان یوان (تقریباً 45 میلیون روپیه) شروع شود. دو طرح جلو موجود است. یکی با جلوپنجره Progressive با آرم بزرگ مرسدس بنز در وسط و آرم های کوچک اطراف آن. دیگری با جلوپنجره ک،یک دایم، که دارای نشان کاپوت آرم مرسدس بنز ایستاده است.

مرسدس E ک، LWB 2024
مرسدس E ک، LWB 2024

مرسدس بنز رقیب BMW سری 5 و آئودی A6 را در قالب یک ک، E جدید معرفی کرد. این خودرو اخیراً در نسخه SWB (فاصله محوری کوتاه) با مشخصات یورو معرفی شد. اکنون تصاویری از نسخه جدید مرسدس بنز ک، E LWB از چین منتشر شده است. این نسخه ای است که سال آینده در هند عرضه خواهد شد.

طرح نام‌گذاری در چین نشان‌دهنده «L» است که به مدل‌های LWB اشاره می‌کند و آنها را از مدل‌های SWB بدون هیچ ،د خاصی جدا می‌کند. در هند، مرسدس بنز احتمالاً فقط مدل های LWB را عرضه می کند و ،د “L” را مانند مدل فعلی حذف می کند. مرسدس بنز E53 AMG، E53 AMG Cabriolet و E63 AMG را در آینده بر اساس نسخه های جه، SWB عرضه خواهد کرد.

مرسدس بنز ک، E جدید LWB

چراغ های جلو کاملاً جدید با الهامات جزئی BMW هستند. قاب پنجره کروم، دستگیره‌های درها و لوازم کرومی بالای تخته دویدن از ویژگی‌های قابل توجه هستند. چراغ‌های عقب جدید هستند، با امضاهای LED شبیه ستاره‌های سه‌پر و اگزوزهای تقلبی روی سپر عقب با پوشش‌های کرومی.

فضای داخلی: ع، بالا - تریم با مشخصات بالا، ع، پایین - تریم با مشخصات پایین
فضای داخلی: ع، بالا – تریم با مشخصات بالا، ع، پایین – تریم با مشخصات پایین

در داخل، مرسدس بنز ک، E LWB جدید طنین انداز زیادی با EQS و EQE دارد. مرسدس بنز یک صفحه نمایش لمسی بزرگ در وسط و یک صفحه نمایش سرنشین اختیاری در مدل های برتر ارائه می دهد. برخلاف EQS، E-Cl، جدید صفحه نمایش ابزار دقیق آن از تنظیمات Hyperscreen جدا شده است.

لو، با فضای پای اضافی برای سرنشینان عقب

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/2024-mercedes-e-cl،-lwb-leaks-online-india-launch-next-year-12469346.html

مرسدس بنز ک، E جدید LWB
مرسدس بنز ک، E جدید LWB

مرسدس بنز ک، E جدید LWB با 113 میلی‌متر فاصله بین دو محور بیشتر از نسخه جدیدتر استاندارد یورو، فضای بیشتری برای پاها دارد.