نشت انواع CNG Maruti Brezza از طریق وب سایت رسمی

فقط مصالحه هایی که باید انجام شوند، باعث کاهش اعداد عملکرد و نزدیک به فضای بوت می شود. Brezza 2022 از موتور 1.5 لیتری بنزینی K15C هوشمند هیب، استفاده می کند که حدا،ر قدرت 102 ، بخار در 6000 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 137 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه تولید می کند. این اعداد در مورد CNG برزا کاهش می یابد. سود به شکل مسافت پیموده شده بیشتر و هزینه نسبتاً کم CNG حاصل می شود. راندمان سوخت انواع بنزینی برزا در محدوده 19.80 کیلومتر در لیتر تا 20.15 کیلومتر در لیتر است. مسافت پیموده شده CNG Brezza می تواند حدود 25-30 کیلومتر بر کیلوگرم باشد.

ویژگی های Brezza CNG

از آنجایی که تمامی نسخه های Brezza در حال دریافت گزینه CNG هستند، ،یداران به طیف کاملی از ویژگی های موجود با این شاسی بلند دسترسی خواهند داشت. در مورد ZXI+ با مشخصات بالا، برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از: سیستم اطلاعات سرگرمی لمسی SmartPlay Pro+ 9 اینچی، سیستم صوتی ممتاز ARKAMYS با حس فراگیر، به‌روزرس،‌های OTA، دستیار صوتی داخلی، MID با نمایشگر رنگی TFT، سانروف برقی، شارژ بی‌سیم، شارژ USB نوع A و C در عقب، کروز کنترل و جعبه دستکش خنک شده.

انواع اتوماتیک دریافت گزینه CNG نیز چیز جدیدی است. Maruti احتمالاً می خواهد اطمینان حاصل کند که Brezza CNG در دسترس همه بخش های ،یداران است. مشتریان بالقوه مجبور نخواهند بود ویژگی های موجود را به خطر بیاندازند یا مجبور به انتخاب انواع دستی برای بهره مندی از CNG نخواهند شد.

نشت انواع CNG Maruti Brezza
نشت انواع CNG Maruti Brezza. تصویر – ماشین لوو

نسخه‌های برتر Brezza دارای تم داخلی دو رنگ، چراغ‌های محیطی و فرمان روکش چرمی هستند. طیف وسیعی از ویژگی های اتصال نیز با پلت فرم سوزوکی کانکت در دسترس است. برخی از ویژگی های کلیدی اتصال عبارتند از اعلان و ردیابی خودرو به سرقت رفته، درخواست ایموبلایزر، اعلان ،ابی، هشدارهای اضطراری، هشدار یدک کش و ردیابی، geofence، عملکردهای از راه دور و ردیابی زنده خودرو و اشتراک گذاری مکان.

پیش از این، انتظار می رفت که گزینه CNG از روز اول با نسل جدید Brezza در دسترس باشد. با این حال، زم، که Brezza 2022 در اوایل سال جاری در ژوئن عرضه شد، اینطور نبود. در حال حاضر، با توجه به برخی لیست‌ها در وب‌سایت رسمی Maruti که Brezza CNG را در میان گزینه‌ها آشکار می‌کند، انتظار می‌رود به زودی عرضه شود.

تمام تریم های Brezza از جمله AT برای دریافت CNG

تقاضا برای خودروهای CNG، از جمله خودروهای نصب شده در کارخانه و خودروهای دارای کیت CNG شخص ثالث، همچنان با،ت. ماروتی سوزوکی به ،وان بخشی از برنامه خود برای گسترش سبد CNG خود، به زودی Brezza CNG را راه اندازی خواهد کرد. انتظار می رود رقبایی مانند تاتا ن،ون، کیا سونت و غیره نیز گزینه CNG را دریافت کنند.

کیت ایمنی شامل ویژگی هایی مانند نمایشگر هدآپ، دوربین 360 درجه، کیسه هوای جلو، جانبی و پرده ای، برنامه پایداری الکترونیکی (ESP)، دستیار نگه داشتن در سربالایی، دوربین دید عقب، سنسور پارک مع، با نمایشگر اینفوگرافیک و هشدار امنیتی ضد سرقت است.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-brezza-cng-v،ts-leak-via-official-website-manual-automatic-12452106.html

در صورت عرضه به زودی، Maruti Brezza می تواند اولین شاسی بلند کامپکت زیر 4 متری باشد که گزینه CNG نصب شده در کارخانه را ارائه می دهد.

انواع جدید قیمت راه اندازی CNG Maruti Brezza
تصویر – آثاروا دهری

در مورد سایر خودروهای CNG نصب شده در کارخانه، از جمله خودروهای CNG Maruti، گزینه CNG فقط با انواع انتخابی ارائه می شود. معمولاً تریم‌های با مشخصات پایه و مشخصات متوسط ​​هستند که گزینه CNG را دریافت می‌کنند. با این حال، قرارداد با Brezza تغییر می کند، زیرا این SUV با تمام تریم هایش CNG دریافت می کند. شامل Brezza CNG LXI 5MT، CNG VXI 5MT/6AT، CNG ZXI 5MT/6AT و CNG ZXI+ 5MT/6AT.