نشت فیس لیفت جلوی MG Hector جدید

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/new-mg-hector-facelift-front-leaks-first-undisguised-p،to-12449206.html

DRL های LED نصب شده در بالا بدون تغییر به نظر می رسند، در حالی که چراغ های جلو و سپر جلو کمی تغییر مکان داده اند. هیچ تغییر عمده ای در نمای جانبی و عقب وجود ندارد. فضای داخلی با داشبورد ،ایه‌ای تازه‌سازی‌شده به‌روز شده است. فضای کابین خلبان کاملا خیره کننده به نظر می رسد، به خصوص با چراغ های خلق و خو و سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 14 اینچی عمودی بزرگ.

ام جی هکتور فیس لیفت جلویی نشت - اولین ع، بدون مبدل
ام جی هکتور فیس لیفت جلویی نشت – اولین ع، پنهان نشده

تولید کننده حجم اولیه ام جی موتور در بازار هند، هکتور SUV به زودی نسخه فیس لیفت خود را دریافت خواهد کرد. این دومین به‌روزرس، برای Hector خواهد بود که در سال 2019 در اینجا راه‌اندازی شد. فهرست تج،ات گسترده، به‌ویژه ویژگی‌هایی مانند صفحه نمایش لمسی 14 اینچی و ADAS امکان بهبود شایستگی‌ها را در برابر شرکت‌هایی مانند XUV700، Harrier و Alcazar فراهم می‌کند.

گزینه‌های موتور مانند قبلی، یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی و نسخه هیب، آن و یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل خواهد بود. واحد بنزینی 143 ، بخار / 250 نیوتن متر تولید می کند و به گیرب، 6 سرعته دستی یا CVT متصل می شود. واحد هیب، بنزینی تنها دارای یک گیرب، 6 سرعته دستی است. موتور دیزلی 170 ، بخار / 350 نیوتن متر قدرت تولید می کند و به یک گیرب، 6 سرعته دستی متصل می شود. گزارش‌هایی مبنی بر اینکه ام‌جی ممکن است یک آپشن اتوماتیک با موتور دیزلی معرفی کند، وجود دارد، اما MG تایید کرده است که هیچ برنامه‌ای برای عرضه دیزل AT Hector وجود ندارد. هکتور جدید در 5 ژانویه 2023 عرضه شد.

Hector در شکل فعلی خود با یک صفحه نمایش لمسی 10.4 اینچی عرضه می شود. به روز رس، های دیگر عبارتند از دریچه های منحنی و D شکل AC که مکمل فضای داخلی شیاردار هستند. استفاده آزادانه از کروم و مشکی پیانو، ظاهر و احساس کلی را بیشتر می کند. بر اساس نوع خاص، اثاثه یا لوازم داخلی نیز به روز می شود.

این احتمال وجود دارد که برخی از ویژگی های جدید به پلتفرم اتصال i-Smart ام جی اضافه شود. برای مثال، می‌توان از Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم پشتیب، کرد. دستورات صوتی و دستورات Hinglish را می توان گسترش داد. در حال حاضر، Hector بیش از 100 فرمان صوتی و بیش از 35 فرمان Hinglish دارد. یکی دیگر از ویژگی های مطلوب در یک کشور چند زبانه مانند هند، پشتیب، صوتی از زبان های منطقه ای است. هیوندای در حال حاضر این ویژگی را در پلتفرم اتصال BlueLink خود دارد.

هکتور فیس لیفت ADAS 2023

با تمرکز بر ایمنی بهبود یافته، انتظار می رود فیس لیفت Hector 2023 ویژگی های ADAS را دریافت کند. محدوده می تواند مشابه Astor باشد که دارای تشخیص نقاط کور، کمک حفظ بین خطوط، هشدار برخورد از جلو، کمک رانندگی عقب، کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری خودکار، کنترل هوشمند چراغ جلو و سیستم کمکی سرعت است.

یکی از به روز رس، های کلیدی برای فیس لیفت هکتور 2023، یک جلوپنجره مشبک الماس برجسته خواهد بود که جایگزین جلوپنجره میخ دار ذوزنقه ای فعلی خواهد شد. Hector در حال حاضر یک حضور غالب در خیابان دارد، چیزی که با این جلوپنجره جدید ممتاز و با ظاهر سلطنتی بیشتر تقویت خواهد شد.

هکتور فیس لیفت 2023 دارای نمای بیرونی به روز شده، فضای داخلی شیک، ویژگی های جدید فناوری و همچنین ADAS خواهد بود – در 5 ژانویه 2023 راه اندازی خواهد شد.

ام جی هکتور فیس لیفت جلو نشت
ام جی هکتور فیس لیفت جلو نشت

از آنجایی که به روز رس، ها باعث افزایش قیمت هکتور می شود، MG به فروش مدل 2021 در کنار نسخه فیس لیفت ادامه می دهد. تصمیم برای توقف مدل قدیمی‌تر می‌تواند بعدا بر اساس تقاضا گرفته شود. این رویکرد قبلاً توسط خودروسازان دیگری مانند ماهیندرا و هوندا به کار گرفته شده است. این به MG کمک می کند تا بخش وسیع تری از مشتریان بالقوه را با بودجه های متفاوت هدف قرار دهد.

لیفت صورت Hector 2023 – چه جدید است