نشت هیوندای اکستر داخلی – صفحه لمسی، AC خودکار، TPMS، کروز کنترل

هفت نوع و نه انتخاب رنگ با Exter وجود دارد. DNA متقاطع، استایل عجیب و غریب و شخصیت های ماجراجویی احتمالاً از نقاط قوت Exter هستند. هیوندای هند آن را در 10 ژوئیه 2023 عرضه می کند و قیمت آن احتمالاً از روپیه آغاز می شود. 6.5 لک، سابق ش.

اگر صحبت از موارد مختلف شد، Exter نسبت به آنچه که Grand i10 NIOS ارائه می دهد، افزونه های زیادی دریافت می کند. برای شروع، هیوندای Exter را به یک مجموعه ابزار کاملا دیجیتالی مجهز می کند که در Venue و i20 دیده ایم. تصاویر جاسوسی چند قابلیت این صفحه نمایش را نیز نشان می دهد. اینها شامل بازده سوخت در زمان واقعی و پارامترهای سفر است.

نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای
نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای

اگرچه Exter دارای همان فرمان و کنترل های صوتی است، اکنون کروز کنترل را نیز در اختیار دارد. تاتا موتورز کروز کنترل را با پانچ ارائه می‌کند و تنها شرکتی در بخش خود است که آن را دریافت می‌کند. TPMS یا سیستم م،تورینگ فشار باد تایر نیز در ع، های جاسوسی دیده می شود. هیوندای احتمالاً دارای دریچه های AC عقب، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید با سنسورهای درخواستی، دوربین داشبورد و چندین ویژگی بیشتر است.

نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای
نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای

نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای
نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای

هیوندای ا،تر بخش‌های زیادی از ،مت‌های خود را با برادر کوچک‌تر خود، Grand i10 NIOS به اشتراک می‌گذارد، همانطور که در فاش‌های جدید دیده می‌شود.

Exter قرار است با Gen Z هندی و مخاطبان هزاره با اشتهای ماجراجویی روبرو شود. Exter به م،ای خارجی است، که نشان دهنده اعتبار سبک زندگی است که ظاهراً این خودروی کراس اوور روی میز آورده است. هیوندای بازیکن پویا کریکت هاردیک پاندیا را به ،وان سفیر انحصاری برند Exter نیز انتخاب کرده است.

در تصویر فاش شده، می بینیم که محیط بیرون، محیطی ساحلی است. سناریوهای سبک زندگی که هیوندای ا،تر هدف قرار خواهد داد. در داخل، Exter ،اصر بسیار زیادی را از مقرون به صرفه ترین وسیله نقلیه هیوندای، Grand i10 NIOS به عاریت گرفته است.

به لطف مجموعه قبلی تیزرها و افشاگری های رسمی، می د،م که Exter از بیرون چگونه به نظر می رسد. برای اولین بار، تصاویری از فضای داخلی Exter به بیرون درز کرد. این تصاویر نشان می دهد که Exter ،اصر داخلی و داشبورد زیادی را از هاچ بک Grand i10 NIOS و سدان Aura در مجموعه هیوندای دریافت خواهد کرد.

هیوندای ا،تر جدید
هیوندای ا،تر جدید

تصاویر جدیدی از فضای داخلی هیوندای به بیرون درز کرد

در یک تصویر، صفحه نمایش سرعت 17.7 کیلومتر بر لیتر را در یک سفر 28 دقیقه ای با 9.9 کیلومتر نشان می دهد. در یک ع، جاسوسی دیگر، این صفحه ابزار 17.3 لیتر در 100 کیلومتر (5.7 کیلومتر بر لیتر) را در یک سفر 5 ساعته و 38 دقیقه ای با مسافت 55.3 کیلومتر نشان می دهد. هیوندای از زبان‌های مادری نیز پشتیب، می‌کند و ما می‌تو،م نگاهی اجمالی به زبان مراتی در این صفحه ببینیم.

ا،تر دارای کروز کنترل، TPMS است

ما در مورد دریچه‌های AC ی،ان، داشبورد، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی، پانل‌های قرارگیری صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی، چیدمان تزئینات درب همراه با زیرانداز ابزار صحبت می‌کنیم. حتی دستگیره های کنترل تهویه مطبوع اتوماتیک به همراه فرمان سه پره با کنترل های صوتی نیز ی،ان هستند. کل داشبورد قابل مشاهده نیست. ما فکر می‌کنیم که هیوندای سطوح رو به سمت سرنشین را کمی متفاوت نگه می‌دارد.

نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای
نشتی فضای داخلی ا،تر هیوندای
منبع


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-exter-interiors-leak-touchscreen-auto-ac-t،-12471843.html

در جلوی پیشرانه، هیوندای ا،تر دو نسخه از موتور بنزینی 1.2 لیتری NA را ارائه می‌کند، فقط بنزینی و انواع دوگانه سوز بنزین + CNG. این موتور وقتی با بنزین کار می کند، 82 ، بخار و 114 نیوتن متر و وقتی با گاز CNG کار می کند، 68 ، بخار و 95 نیوتن متر تولید می کند. گیرب، 5 سرعته دستی و AMT گزینه های گیرب، هستند.