نقطه عطف ماشین تاتا موتورز 50 لک

تاتا موتورز پنج میلیون (50 لک) خودروی مسافربری تولید می کند: نقطه عطف مهمی برای صنعت خودروی هند

ماشین‌های تاتا و شاسی‌بلندها گرد هم می‌آیند تا نقطه عطف 50 لک را در کارخانه پونا تشکیل دهند
ماشین‌های تاتا و شاسی‌بلندها گرد هم می‌آیند تا نقطه عطف 50 لک را در کارخانه پونا تشکیل دهند
سبد محصولات قوی تاتا موتورز و ارتباط بهبود یافته با مصرف کننده به آن کمک کرده است تا به این نقطه عطف برسد. این شرکت از زمان تولید اولین یک میلیون خودرو در سال 2004، دو میلیون خودرو در سال 2010، سه میلیون خودرو در سال 2015 و چهار میلیون خودرو در سال 2020 مسیر طول، را طی کرده است. نکته قابل توجه این است که تنها سه سال طول کشید تا تاتا موتورز از تولید چهار میلیون به پنج میلیون خودرو می رسد که سریعتر از نقاط عطف قبلی است.

و سفر به این نقطه عطف بدون چالش نبود. این به ویژه در 3 سال گذشته صادق است. همه گیری کووید-19 یک توپ منحنی بود که هیچ ، پاسخی برای آن نداشت. به این موارد، کمبود جه، نیمه هادی که صنعت خودرو در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد، اضافه کنید. با این حال، تاتا موتورز مقاوم ماند و علیرغم مشکلات به تولید خودرو ادامه داد. و با فروختن خودروها در دوره‌ای سریع‌تر از سخت‌ترین تحولاتی که در این قرن فضای خودرو را آزار می‌داد، پیروز ظاهر شویم.

ماشین‌های تاتا و شاسی‌بلندها گرد هم می‌آیند تا نقطه عطف 50 لک را در کارخانه پونا تشکیل دهند
ماشین‌های تاتا و شاسی‌بلندها گرد هم می‌آیند تا نقطه عطف 50 لک را در کارخانه پونا تشکیل دهند

از 1 میلیون تا 5 میلیون: نقاط عطف تولید تاتا موتورز

در پایان، دستاورد تاتا موتورز در تولید پنج میلیون PV نقطه عطفی برای این شرکت و صنعت خودروی هند است. این گواهی بر تعهد تاتا موتورز به رضایت مشتری، نوآوری و پایداری است. این موفقیت بدون شک به رشد و توسعه آینده شرکت کمک خواهد کرد. و این نشانه آن است که تاتا موتورز موقعیت خوبی برای ثبت نقاط عطف بیشتر در صنعت خودروسازی هند دارد.

برای جشن گرفتن این دستاورد، تاتا موتورز کمپین جشنی را برای مشتریان و کارمندان به راه انداخته است. نمایندگی ها و مراکز فروش به من،ت این من،ت دارای دکوراسیون ویژه با نشانه های امضا کننده خواهند بود. جشن های یک ماهه برای جشن گرفتن با افرادی که مهم هستند – در مکان های تولیدی و دفاتر منطقه ای برگزار می شود.

رشد و توسعه آینده تاتا موتورز در صنعت خودرو هند

Shailesh Chandra، مدیر عامل، Tata Motors P،enger Vehicles Ltd.، Tata P،enger Electric Mobility Ltd. گفت: “ما هند را با هر مداخله محصول جدید تغییر می دهیم. هر نوآوری با ایده ساختن کشور بود. در تاتا موتورز، ما همچنان متعهد به نوآوری مستمر و ذینفعان پیشرو در پیشبرد آینده حمل‌ونقل در هند با راه‌حل‌های ایمن‌تر، هوشمندتر و سبزتر هستیم.»


منبع: https://www.rushlane.com/tata-motors-50-lakh-cars-milestone-record-12462518.html

تاتا موتورز به طور مداوم نوآوری کرده و آینده حمل و نقل را پذیرفته است. این به م،ای ساخت وسایل نقلیه ایمن تر، هوشمندتر و سازگارتر با محیط زیست به موقع است. این دستاورد یک اعتبار برای کارمندان، تامین کنندگان، شرکای کانال، ،ت و مشتریان است. همه آنها سهم قابل توجهی در تثبیت موفقیت تاتا موتورز در یک بازار رقابتی داشته اند.

این جشن به‌ویژه اهمیت زیادی داشت زیرا خودروهای تاتا فوراور و شاسی‌بلندها برای ایجاد ساختار 50 لاخ قرار گرفتند. این نقطه عطف گواهی بر محبوبیت وسایل نقلیه مسافربری تاتا در هند است. بدون شک، هر میلیون تولید شده، فصل جدیدی در تاریخ این شرکت است.

انعطاف‌پذیری برای تاتا موتورز در طول همه‌گیری و کمبود نیمه‌رسانا جواب می‌دهد

تاتا موتورز امروز یک نقطه عطف مهم را اعلام کرد – تولید پنج میلیون وسیله نقلیه مسافربری (PV). کارمندان این لحظه تاریخی را جشن گرفتند و با توجه به سفر به این دستاورد جای تعجب نیست. سفر به سمت موفقیت شامل نوسانات مورد انتظار بازار با هر محصول جدید، فناوری جدید و افزایش دسترسی به مشتری بود.