نمایشگاه خودروهای آینده 2023


Auto Expo بزرگترین نمایشگاه خودروی هند است – نسخه بعدی در ژانویه 2023 برگزار می شود

فیس لیفت هیوندای کرتا جدید
فیس لیفت هیوندای کرتا جدید

نمایشگاه خودرو یک رویداد دوسالانه است که هر دو سال یکبار برگزار می شود. آ،ین مورد در فوریه 2020 مشاهده شد. به دلیل کووید-19، نمایشگاه خودرو 2022 برگزار نشد. در عوض، تا چند ماه دیگر شاهد یکی از آن‌ها خواهیم بود – در ژانویه 2023. انتظار می‌رود بسیاری از خودروهای جدید اولین عرضه جه، خود را داشته باشند. پیش از آن، ما فهرستی از اولین نمایش های احتمالی را که می توان در نمایشگاه خودروی 2023 انتظار داشت، تهیه کرده ایم. بیا یک نگاهی بیندازیم.

نمایشگاه خودرو تاتا موتورز 2023

با شروع با مارک های هندی، ما تاتا موتورز را داریم که پیشرفت های مداومی در توسعه خودرو در بخش های مختلف داشته است. منتظر فیس لیفت هریر و سافاری با نمای بیرونی و داخلی اصلاح شده باشید. آن‌ها ویژگی‌های زیادی نیز خواهند داشت – مانند دوربین 360 درجه، ADAS، صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر و موارد دیگر. همچنین می‌توان انتظار داشت که آنها نسخه الکتریکی Punch و Altroz ​​را به نمایش بگذارند.

نمایشگاه خودرو ماهیندرا 2023

ماهیندرا با محبوبیت گسترده Scorpio N، XUV700 و Thar، عملاً شماره 1 سازنده SUV در کشور امروز است. اما فقط با این نمی توان استراحت کرد. ماهیندرا هم در اینجا و هم در سطح جه،، جاه طلبی های عظیمی برای خودروهای برقی دارد. در اوایل سال جاری در بریت،ا، آنها از پنج خودروی شاسی بلند الکتریکی رونمایی ،د. انتظار می‌رود که هر 5 خودرو در نمایشگاه خودروی 2023 در هند معرفی شوند. برجسته XUV.e8 خواهد بود – که نسخه الکتریکی XUV700 است. اولین بازی بزرگ دیگری که از ماهیندرا انتظار می رود، Thar 5-در است. مدتی است که تصاویر جاسوسی از همین موضوع در اینترنت گرد هم آمده است.

نمایشگاه خودروی سوزوکی ماروتی 2023

با آمدن به پرفروش‌ترین برند خودروی هندی ماروتی سوزوکی، این شرکت شاهد موفقیت خوبی از Brezza بوده است، که در حال حاضر پرفروش‌ترین SUV در کشور است که ن،ون را ش،ت داده است. استراتژی SUV این شرکت اخیراً با عرضه گرند ویتارا تقویت شده است. برای ا،پوی خودرو 2023، ماروتی احتمالا دو خودروی شاسی بلند دیگر را به نمایش می‌گذارد: جیمنی 5 در و بالنو کراس (YTB). همچنین می تواند نسل جدید سوئیفت را به نمایش بگذارد.

نمایه جلویی Maruti Swift Gen 4 2023
نمایه جلویی Maruti Swift Gen 4 2023

نمایشگاه خودروی هیوندای کیا 2023

انتظار می رود که برندهای خواهر کره ج،ی هیوندای و کیا مجموعه ای از محصولات را به نمایشگاه خودروی 2023 بیاورند. با شروع هیوندای، می توان انتظار Ioniq 5 EV، نسل جدید Verna، Stargazer MPV را داشت که اخیراً در اندونزی عرضه شد و فیس لیفت کرتا. از اصطبل های کیا، سلتوس فیس لیفت بسیار محتمل است. نسل جدید کارناوال نیز محتمل است.

نمایشگاه خودرو تویوتا 2023

تویوتا پس از یک جلسه اصلاحی طول،، Urban Cruiser HyRyder را عرضه کرد. به زودی شاهد یک مدل جدید دیگر از تویوتا خواهیم بود. این در قالب نسل جدید Innova Hybrid خواهد بود. نسخه ای از Baleno Cross و فیس لیفت Urban Cruiser نیز انتظار می رود.

هوندا اتومبیل هند نمایشگاه خودرو 2023

با کمبود خودروهای شاسی بلند، هوندا تلفات سنگینی را از نظر فروش در هند متحمل شده است. یک پلت فرم قدیمی با خودروهای ارزان قیمت خود مانند J،، Amaze و WR-V نیز مقصر است. هوندا قصد دارد دو شاسی بلند به هند بیاورد، یک خودروی زیر 4 متری و یک شاسی بلند جمع و جور. بنابراین، برای نمایشگاه خودروی 2023، هوندا احتمالا حداقل یک SUV را رونمایی خواهد کرد.

هوندا کامپکت SUV RS جدید با کاموی جدید معرفی شد
جدید هوندا کامپکت SUV RS

MG Auto Expo 2023

با توجه به اینکه نسل جدید هکتور در افق است و اخیراً Gloster 2022 را راه اندازی کرده است، MG به کار خود ادامه داده است. اما برای نمایشگاه اتو ا،پو 2023، ام‌جی احتمالاً خودروی الکتریکی Wuling’s Air EV را به نمایش می‌گذارد. این یک هاچ بک برقی کوچک 2 در است که هدف آن حمل و نقل شهری شلوغ است، چیزی که چین به آن معروف است. به غیر از Air EV، MG احتمالاً سایر محصولات SAIC-GM-Wuling را نیز برای مشاهده پاسخ به نمایش می گذارد.

نمایشگاه خودروی رنو نیسان 2023

اتحاد رنو نیسان مدت زیادی است که محصولات ارزان قیمتی مانند Magnite، Triber، Kiger و مانند آن را به فروش می رساند. اما با نگاهی به تحولات اخیر، به نظر می رسد که آنها در حال برنامه ریزی برای عرضه SUV های ک، جه، در هند هستند. در همین راستا، این شرکت اخیراً در حال آزمایش Arkana و Koleos جاسوسی شده است. در صورت تایید، می‌تو،م شاهد ورود مجدد رنو و نیسان به خودروهای شاسی‌بلند در بخش C و D باشیم. هر چه این شرکت در حال پختن باشد، احتمالاً گوشه ای از آن در نمایشگاه Auto 2023 رونمایی خواهد شد.

رنو کولئوس اسپید - ساید
رنو کولئوس اسپید – ساید

نمایشگاه خودروی جیپ 2023

جیپ هند شروع خوبی داشت، اما از آن زمان فروش فقط کاهش یافته است. آ،ین راه اندازی آنها، Meridian، توانسته است شروع من،ی داشته باشد. اما برای ایجاد تاثیر در بازار هند، جیپ به SUV های اصلی برای رقابت با خودروهایی مانند کرتا نیاز دارد. شاسی بلند کامپکت جدید آنها که Avenger نام دارد، در اوایل سال جاری میلادی برای اولین بار در سطح جه، عرضه شد. ما می‌تو،م آن خودرو را در نمایشگاه خودروی 2023 ببینیم.

Ola Electric Car Auto Expo 2023

یک ورودی کارت وحشی در این لیست ممکن است از Ola باشد. اگرچه ما فقط CGI «خودرو برقی اولا» را دیده‌ایم، احتمال کمی وجود دارد که Ola یک مفهوم فیزیکی را به نمایشگاه خودروی 2023 بیاورد.


منبع: https://www.rushlane.com/upcoming-cars-2023-auto-expo-creta-fl-thar-12448567.html