نمایندگی های تویوتا شارژرهای EV را عرضه می کنند

تویوتا bZ4x را در سه ماهه چهارم سال 2023 عرضه می کند و تایید کرده است که سه خودروی برقی را طی سه سال آینده عرضه خواهد کرد که از شاسی بلند سایز متوسط ​​شروع می شود.

با این حال، شارژرها برای استفاده در خودروهای غیر تویوتا در دسترس نخواهند بود.

  • نمایندگی های تویوتا شارژرهای EV را عرضه می کنند

او همچنین انتظار دارد که پذیرش گسترده تر خودروهای الکتریکی در بازار سریعتر از خودروهای هیب، اتفاق بیفتد.

نصب مرحله اول در حال انجام است.

  • نمایندگی های تویوتا شارژرهای EV را عرضه می کنند

در این مکان‌ها «حداقل» یک شارژر نصب می‌شود و تویوتا می‌گوید انتظار دارد این تعداد بر اساس موقعیت جغرافیایی متفاوت باشد.

آقای هانلی می‌گوید که فروشندگان بر اساس مقیاس و حجم خودرو در حرکت رو به جلو سرمایه‌گذاری خواهند کرد و حدا،ر تعداد شارژرهایی که می‌توانند نصب کنند وجود ندارد.

شان هانلی، نماینده تویوتا استرالیا، گفت: «نمایندگان ما ،یبی از پریزهای AC و شارژ سریع DC را در سایت‌های اصلی شهری و منطقه‌ای و همچنین مکان‌های کوچک‌تر در سراسر کشور خواهند داشت و تضمین می‌کنند که بهترین تجربه مشتری ممکن را برای دارندگان تویوتا EV ارائه می‌کنند.» معاون فروش، بازاریابی و عملیات حق رای دادن.

او گفت: “من انتظار ندارم که خودروهای برقی در استرالیا 22 سال طول بکشد، فکر می کنم در هفت سال آینده، شتاب قابل توجهی خواهید دید.”
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyotas-dealers-rolling-out-ev-chargers

هر فروشنده تصمیم خود را در مورد محل قرار دادن شارژر می‌گیرد، آیا این شارژر در داخل ساختمان قرار می‌گیرد تا فقط توسط کارکنان فروش و خدمات استفاده شود یا اینکه «برای شارژ 24 ساعته و هفت روزه بیشتر» در خارج قرار گیرد. .

آقای هانلی گفت: «تویوتا متعهد است که هزاران خودروی الکتریکی را در چند سال کوتاه و در نهایت ده‌ها هزار خودرو به استرالیا بیاورد.

دلالان هزینه زیرساخت را که تویوتا استرالیا می گوید نشان دهنده سرمایه گذاری جمعی 20 میلیون دلاری است، پرداخت خواهند کرد.

تویوتا استرالیا می‌گوید 232 نفر از نمایندگی‌های فرنچایز آن، شارژرهای خودروی برقی را «بسیار جلوتر» از عرضه اولین خودروی برقی این شرکت، bZ4x، در اوا، امسال خواهند داشت.