نمای جانبی سوئیفت Maruti 2023 با جزئیات از طریق رندر جدید

وقتی نسل چهارم سوئیفت در هند عرضه شد، احتمالاً موتور 4 سیلندر 1.2 لیتری K12 نسل سوم را حفظ خواهد کرد که از فناوری Dual Jet و Dual VVT بهره می برد.

رندر جدید Maruti Swift
رندر جدید Maruti Swift

وقتی نسل چهارم سوئیفت در هند عرضه شد، احتمالاً موتور 4 سیلندر 1.2 لیتری K12 نسل سوم را که از فناوری Dual Jet و Dual VVT بهره می برد، حفظ خواهد کرد. این موتور 89 ، بخار قدرت و 113 نیوتن متر گشتاور تولید می کند و در عین حال کاملاً سرزنده و مقرون به صرفه است. این ویژگی ها احتمالاً حفظ می شوند.

یکی از خودروهای پرفروش در هند، سوئیفت در حال آماده شدن برای دریافت به روز رس، است. و این خیلی بزرگ است. در حال حاضر در چندین کشور در سراسر جهان در حال آزمایش است، انتظار می رود در اوا، سال جاری شروع شود. در حالی که انتظار می رود هند سال آینده عرضه شود.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که سوئیفت جدید بر اساس نسخه اصلاح شده پلتفرم HEARTECT ساخته خواهد شد. در سطح جه،، سوزوکی احتمالاً آن را به گزینه 1.4 لیتری توربو بنزینی یا حتی یک پیشرانه هیب، مجهز می کند، اکنون که سوزوکی برای اشتراک فناوری با تویوتا همکاری کرده است. در هند، ما هنوز یک قاطر آزمایشی از نسل چهارم سوئیفت را ندیده ایم.

اگرچه در بسیاری از کشورهای جهان فروخته می شود، هند بزرگترین مصرف کننده سوئیفت است. بیش از 50 درصد از فروش جه، سوئیفت از هند است. این امر باعث می‌شود سوزوکی ضمن توسعه نسل جدید سوئیفت، به خواسته‌های مشتریان خود در هند توجه کند. قبل از معرفی رسمی، رندر دیجیتالی نسل جدید هاچ بک سوئیفت توسط Motor1 به اشتراک گذاشته شده است.

رندر جدید Maruti Swift

از نظر ظاهری، سوزوکی با عدم ایجاد تغییرات قابل توجهی نسبت به نسل سوم سوئیفت، کاملاً خود را حفظ کرده است. این ممکن است در ت، برای حفظ آشنایی آن باشد. از زمان آغاز به کار، سوئیفت برای رقابت با رقبای در حال تحول اندکی رشد کرده است. آ،ین رندر نمای واضحی به نمایه جانبی می دهد.

با نسل چهارم سوئیفت، می‌توان انتظار افزایش جزئی در ابعاد را داشت که ممکن است کمی فضای داخلی بیشتری را به خود اختصاص دهد. نمای جلو متمایزترین تغییر را با جلوپنجره حتی بزرگتر که هر نسل در حال گسترش است، مشاهده خواهد کرد. فاسیای جلو اکنون کمی زاویه دار است و خطوط مستقیم زیادی دارد. این یک انحراف جزئی از جذابیت معمول سوئیفت است.

رندر جدید Maruti Swift
رندر جدید Maruti Swift

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2023-maruti-swift-side-view-detailed-via-new-render-looks-sharp-12451609.html

این بد به نظر نمی رسد، فقط متفاوت است. بالغ، اگر بخواهید. چراغ های جلو نیز اکنون کمی بزرگتر شده اند. چرخ ها اصلا جدید نیستند. در واقع، این چرخ‌ها قبلاً با نسل سوم سوئیفت در هند عرضه می‌شدند. رندر دارای رنگ دوگانه ای است تا همه چیز را نیز زیباتر کند. این رندر مطابق با ع، های جاسوسی سوئیفت نسل چهارم ساخته شده است.

مشخصات و ویژگی ها

ماروتی سوزوکی می تواند یک موتور 1.0 لیتری 3 سیلندر توربو بنزینی را در یک نسخه خاص ارائه دهد. شایعه شده است که Baleno Cross آینده این موتور را دریافت خواهد کرد. برخی از ویژگی‌های Baleno مانند HUD، دوربین 360 درجه و یک صفحه نمایش لمسی 9 اینچی ایستاده، احتمالاً در نسل چهارم سوئیفت از بین خواهند رفت. این رقیب هیوندای گرند i10 Nios، تاتا تیاگو و امثال آن است. انتظار می رود در سال 2023 عرضه شود و در نمایشگاه خودرو در ژانویه عرضه شود.