نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند

محصولات جدیدتر شامل سری Jetour X90 بزرگتر (4.9 متر) است که سه ردیف صندلی و طراحی مدرن تری ارائه می دهد. به نظر می رسد که هدف آن خودروهایی مانند تویوتا کلوگر باشد.

بیشتر: نمایه برند در Aion چین، قرار است در سال 2024 وارد شود
بیشتر: نمای کلی برند در Lynk & Co
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،nd-overview-jetour-a-chery-spinoff-focused-on-suvs

مالک آن کیست و در کجا قرار دارد؟

در حالی که می تو،د انتظار داشته باشید که چری به یک نشان شناخته شده در استرالیا تبدیل شود، این شرکت خودروهایی را با نام های تجاری دیگر نیز تولید می کند.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند
  چری اومودا 5

یکی از دلایلی که چرا برند Jetour Auto با شاسی بلندهای سنگین چری هولدینگ ارزش صحبت ، را دارد این است که خودروهایی را می سازد که در ظاهر برای ،یداران متوسط ​​استرالیایی ایده آل به نظر می رسند.

این شرکت چینی در اوایل ماه مارس تعدادی از خودروهای آینده را تیز کرد. برخی از برجسته‌ترین تیزرهای خط‌آپ سایه‌آپ شامل آنچه به نظر می‌رسد شاسی بلند هفت نفره Traveler T1L، یک آفرود بزرگ‌تر به نام T-2/T-3 و حتی یک ute به نام P- است. 2/P-3.

چین بازار اصلی آن است. طبق اعلام فوریه 2023، جتور در پنج سال اول فعالیت خود حدود 660000 وسیله نقلیه فروخته است.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند

چیست و چه زم، شروع شد؟

در مورد استرالیا؟ با ما همراه باشید، زیرا می د،م که چری برنامه های بزرگی دارد.

جدیدترین این دسته، Jetour Da،ng (یک فاصله از الگوی نامگذاری)، یک SUV متوسط ​​با طول 4.6 متر است که از موتور بنزینی توربوشارژ استفاده می کند و ظاهری براق و منحنی دارد.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند
  X90

اما این شرکت در جولای 2019 وارد آمریکای مرکزی و ج،ی، ژانویه 2020 به خاورمیانه و در دسامبر 2020 آفریقا شده است.

در حالی که اولین حرکت آن طیف وسیعی از دودکش های ارزان و بدی را که توسط یک توزیع کننده مستقل در بازار فروخته می شد، ایجاد کرد، دومین شکاف آن توسط شاسی بلند کوچک Omoda 5 رهبری می شود که توسط یک عملیات کارخانه پشتیب، می شود.

سری Jetour X70 تقریباً به اندازه یک میتسوبیشی اوتلندر (طول 4.7 متر) است و به همین ترتیب دارای یک ردیف سوم کوچک صندلی در دسترس است. بیشتر آنها از موتورهای بنزینی توربوشارژر استفاده می کنند، اما X70S EV با باتری های LFP و برد ادعایی 401 کیلومتر در تست برد نرم افزاری چینی نیز وجود دارد.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند
  بی باک

بازارهای آن چیست؟

Jetour (یا Jietu) در ژانویه 2018 در چین به ،وان یک “چهره جدید” خودخوانده با حمایت گروه چری “اشراف زاده قدیمی” راه اندازی شد. اولین مدل آن X70 SUV هفت نفره بود.

در حالی که هیچ خبر قطعی در مورد راه اندازی محلی وجود ندارد، به غیر از ثبت نام تجاری محلی در اوا، سال گذشته، ما بدون توجه به این موضوع چشمان خود را باز نگاه می داریم.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند
  X70

در 24 آوریل 2018، طرح مفهومی به نام Jetour X را در پکن به جه،ان نشان داد و طرح‌های نسل بعدی برنامه‌ریزی شده‌اش را به نمایش گذاشت.

این کشور در اروگوئه، اکوادور، بولیوی، آنگولا، میانمار، امارات، بحرین، شیلی، کویت، پرو، کلمبیا، پاراگوئه، مکزیک، عمان، ،ستان سعودی، قطر، ایران، آذربایجان، ساحل عاج، اتیوپی، لیبی، نیجریه، کامبوج، ازب،تان، قزا،تان و مولداوی.

برند اسپین آف Jetour چری در حال آماده سازی طیف وسیعی از وسایل نقلیه با ظاهر خشن است که اولین آنها Traveller نام دارد. در پایان فوریه 2023 فاش شد.

خودروساز چینی چری به تازگی پس از 9 سال غیبت به استرالیا بازگشت.

چری هلدینگ مالک جتور است و در استان آنهویی چین مستقر است.

Jetour Traveler شکل جعبه ای شکلی دارد که یادآور GWM Tank 300 است که اخیراً در استرالیا به فروش رسیده است. این خودرو حدود 4.8 متر طول خواهد داشت و پیشرانه‌های توربو بنزینی و PHEV را با سیستم چهار چرخ متحرک مک،کی و قفل/ث،ه‌های متفاوت ارائه می‌کند.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند
  رهگذر

این امر در چین رایج است. برای مثال GWM دارای مارک‌های Haval، Ora، Tank و Wey، BYD دارای اسپین‌آف‌های Denza و Yang، است، و SAIC Motor تحت برندهای MG، LDV/Maxus و Roewe فعالیت می‌کند.

بعدش چی پیش میاد؟

در زمان راه اندازی، ادعا کرد که تیم طراحی و تحقیق و توسعه خود را متشکل از بیش از 700 نفر دارد که وظیفه ساخت وسایل نقلیه خانوادگی با روحیه ماجراجویانه را دارند.

وسایل نقلیه آن چیست؟

شرکت مادر چری آن بسیار بزرگتر است، با نزدیک به 50000 کارمند و حضور در 80 کشور.

 • نمای کلی برند: Jetour، اسپین آف چری با تمرکز بر خودروهای شاسی بلند
  جتور ای،