نوربرگ رینگ الزامات سرعت را برای رانندگی توریستی افزایش می دهد

در کنار حداقل سرعت مورد نیاز جدید، شرکت کنندگان مجاز به دریفت ،، توقف در امتداد مسیر نیستند و باید از محدودیت صدای خودرو کمتر از 130 دسی بل پیروی کنند.

هر ،ی که گواهینامه رانندگی دارد می‌تواند برای یک دور داغ در پیست معروف نوربرگ رینگ تحت رویداد Tourist Drive آن با قیمت 30-35 یورو (49-57 دلار استرالیا) ثبت نام کند.

محدودیت های جدید ممکن است برخی از خودروهای ک،یک را از پیست خارج کند. قبل از قانون جدید، وسایل نقلیه دارای حداقل سرعت 30 مایل در ساعت (48 کیلومتر در ساعت) بودند.

  • نوربرگ رینگ ا،امات سرعت را برای رانندگی توریستی افزایش می دهد

برخی از گردشگران می‌توانند راحت‌تر استراحت کنند، زیرا بدانند که به سرعت در برخی از وسایل نقلیه کم‌قدرت که برای بالا رفتن از تپه بین برگورک و کلوزرتال تلاش می‌کنند، نزدیک نخواهند شد.

مطابق با جاده و مسیراین پیست اکنون به رانندگان خودرویی نیاز دارد که بتواند به حداقل سرعت 80 مایل در ساعت (130 کیلومتر در ساعت) برسد.

  • نوربرگ رینگ ا،امات سرعت را برای رانندگی توریستی افزایش می دهد

افزایش ا،امات ایمنی پس از یک تصادف مرگبار در سال 2021 اتفاق می‌افتد که منجر به اضافه شدن چراغ‌های هشدار دهنده در سراسر مسیر به طول 21.8 کیلومتر شد که مشابه آن در موتوراسپرت سطح بالا بود.

نیکولا کوپریویکا، 34 ساله، زم، که مزدا MX-5 خود با کامیونی که در حال مراقبت از یک وسیله نقلیه معلول بود که مایعات را در مسیر نزدیک گوشه Bergwerk ریخته بود، برخورد کرد. هفت نفر به بیمارستان منتقل شدند و کوپریویکا در صحنه جان باخت.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/nurburgring-raises-s،d-requirements-for-tourist-drive

پیست افسانه ای نوربرگ رینگ حداقل سرعت مورد نیاز را برای رانندگ، که در پیست نوردشلایف یا گرند پری، سوار بر توریست درایو می شوند، افزایش داده است.

شایان ذکر است که اتوبان در آلمان دارای محدودیت سرعت توصیه شده 80 مایل در ساعت (130 کیلومتر در ساعت) است.

  • نوربرگ رینگ ا،امات سرعت را برای رانندگی توریستی افزایش می دهد