نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS

در داخل، MG Hector جدید دارای سیستم اطلاعات سرگرمی پرتره 14 اینچی HD است. این با فناوری نسل بعدی i-SMART پشتیب، می شود و بزرگترین در ک، است. در کنار آن، یک خوشه 7 اینچی کاملا دیجیتالی قابل تنظیم نیز بخشی از بسته است. اگر صحبت از بسته ها شد، مدل آینده مجموعه ADAS را در یک نوع Savvy با مشخصات بالا گنجانده است.

MG Motor در حال جشن گرفتن یک نقطه عطف تولید جدید است – شاسی بلند Hector آنها از مرز تولید یک میلیون در هند عبور کرده است.

نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS
نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS

Hector در حال حاضر یک حضور غالب در خیابان ها دارد و با این به روز رس،، آن را بیشتر تقویت خواهد کرد. بخش عقب اکنون دارای چراغ‌های عقب کمی بازطراحی شده، سپر عقب تیزتر و کمی متفاوت از مدل قبلی است.

نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS
نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS

مشخصات و ویژگی ها

جالب اینجاست که این صد هزارمین واحد هکتور بود که به صورت فیس لیفت شده Hector از کارخانه این شرکت خارج شد. MG سعی کرده جلوی جدید فیس لیفت Hector را با گل بپوشاند، اما طرفداران می توانند متوجه ماژول رادار در جلوپنجره پایینی و همچنین تغییرات دیگر شوند.

MG Hector که زم، پادشاه بخش شاسی‌بلند D1 بود، اکنون از شرکت‌های جدیدتر و محبوب‌تری مانند Scorpio N، XUV700، Harrier + Safari عقب مانده است. Toyota Innova Hycross که اخیراً به بازار عرضه شده است، احتمالاً فروش بیشتری از MG Hector خواهد داشت. همانطور که گفته شد، MG تسلیم نشده است و آماده می شود تا با یک SUV به روز شده Hector به بازی بازگردد.

اگر چنین باشد، قیمت های جدید MG Hector به طور قابل توجهی بالاتر از مدل ،وجی خواهد بود. گمانه زنی دیگری وجود دارد که نشان می دهد MG Hector Plus با هکتور جدید با چیدمان 7 نفره جایگزین خواهد شد و هکتور 5 نفره معمولی همانطور که هست منتقل می شود.

تولید MG Hector در 19 دسامبر 2018 در هند آغاز شد. چهار سال بعد، در 19 دسامبر 2022، MG Motor India 100000 امین دستگاه هکتور را عرضه کرد. تولید MG Hector جدید قبلاً در کارخانه شرکت در Halol در نزدیکی Vadodara، گجرات آغاز شده است.

فیس لیفت MG Hector 2023

شایعات پیرامون MG Hector حاکی از آن است که برند بریت،ایی Hector موجود را حفظ کرده و آن را در کنار مدل فیس لیفت شده به فروش خواهد رساند. این استراتژی مشابهی است که ماهیندرا برای فروش اسکورپیو N و اسکورپیو ک،یک، هوندا برای فروش نسل چهارم و نسل پنجم سیتی استفاده کرده است. در اخبار اخیر گفته می شود که تویوتا استراتژی مشابهی را در نظر گرفته و Hycross را در کنار کریستا عرضه می کند.

نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS
نوع لیفت صورت MG Hector با ADAS

مدل آینده با 2 گزینه موتور، موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری تنفس طبیعی بنزینی ارائه می شود که 140 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند و به یک موتور 6 سرعته MT و یک CVT متصل می شود. MG یک گزینه هیب، ملایم با همان موتور را در مدل های با مشخصات بالا ارائه می دهد که باعث بازسازی ترمز و ویژگی استارت/ایست می شود.

این امر بسیار منطقی است که MG محصولی با تکنولوژی بیشتر ارائه دهد و مدل قبلی را با قیمت پایین تری در مقایسه با مدل جدید حفظ کند. به‌روزرس،‌های کلیدی برای فیس لیفت MG Hector 2023، جلوپنجره مشبک الماسی برجسته، چراغ‌های LED DRL و چراغ‌های جلویی شیک‌تر و سپر جلوی تغییر شکل داده شده است.

برای سرهای دیزلی، یک واحد 2 لیتری توربو دیزل وجود دارد که از Stellantis تهیه شده است. این پیشرانه 168 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند و به صورت استاندارد به گیرب، 6 سرعته دستی متصل می شود. MG اخیرا تایید کرده است که نسخه اتوماتیک با موتور دیزلی در کارت نیست. MG Hector جدید به طور رسمی مورد آزمایش قرار گرفته است و ممکن است راه اندازی آن نزدیک باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-hector-facelift-v،t-with-adas-first-unit-rolls-out-12454248.html