نوع پایه الکتریکی سیتروئن eC3 وارد بازار شد

سیستم انتقال قدرت، برد و شارژ سریع EV برای انواع Live و Feel سیتروئن eC3 ی،ان است که از طریق یک بسته باتری 29.2 کیلووات ساعتی و یک شارژر AC 3.3 کیلوواتی همراه با یک موتور الکتریکی نیرو می‌گیرد. این قدرت 56 ، بخار و گشتاور 143 نیوتن متر را برای اطمینان از برد 320 کیلومتری ارائه می دهد.

تریم سیتروئن eC3 Live بیشتر تج،ات ایمنی را که در نوع Feel مشاهده می شود دریافت می کند. اینها شامل دو کیسه هوای جلو، ABS، EBD و سنسورهای پارک مع، است. دارای دو شیشه برقی در جلو، جای بطری در درب سمت راننده و کنترل‌های دستی AC است.

نوع پایه برقی سیتروئن eC3
نوع پایه برقی سیتروئن eC3

Citroen 3C3 Live Trim

فضای داخلی نیز بسیار ابتدایی است زیرا eC3 از یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه لمسی که می‌توان آن را به ،وان لوازم جانبی دریافت کرد، غافل شد. روکش صندلی پارچه ای با پشتی سر ثابت، صندلی راننده راحت است، اما ارتفاع آن قابل تنظیم نیست در حالی که فرمان نیز قابل تنظیم نیست.

با حرکت به طرفین، درگاه شارژ به همراه ORVM های دستی وجود دارد در حالی که تریم Live بر روی چرخ های فولادی 15 اینچی با روکش سوار می شود. از ویژگی‌های این خودرو نیز می‌توان به ستون‌های B و C سیاه‌شده، دستگیره‌های درب سیاه‌رنگ به همراه نشان سیتروئن و نشان eC3 در عقب اشاره کرد. تریم Live نیز برف پاک کن و مه زدا عقب را از دست می دهد. فضای صندوق عقب 315 لیتر است و دارای چرخ یدکی است.

نوع پایه برقی سیتروئن eC3
نوع پایه برقی سیتروئن eC3

سیتروئن eC3 اولین خودروی الکتریکی این شرکت در هند است که با تاتا تیاگو EV در بخش ابتدایی خودروهای برقی رقابت می‌کند.

این باتری از شارژ سریع پشتیب، می کند که از طریق آن می توان تا 80 درصد در 57 دقیقه شارژ کرد. شارژ باتری از طریق شارژر خانگی 10.5 ساعت طول می کشد. شتاب صفر تا 60 کیلومتر در ساعت 6.8 ث،ه امکان پذیر است. سیتروئن eC3 با گارانتی 3 ساله / 1,25,000 کیلومتر به همراه 7 سال / 1,40,000 کیلومتر گارانتی برای بسته باتری و 5 سال / 100000 کیلومتر گارانتی موتور الکتریکی ارائه می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/citroen-ec3-electric-base-v،t-live-walkaround-12470636.html

تریم سیتروئن eC3 EV Live از ابتدایی ترین ویژگی ها برخوردار است. نمای بیرونی و داخلی eC3 با برادر ICE خود ی،ان است و بر روی یک پلتفرم قرار گرفته است و از این رو ابعاد ی،، دارد. طول eC3 3981 میلی متر، عرض 1733 میلی متر، ارتفاع 1586 میلی متر و فاصله 170 میلی متری از سطح زمین است.

سیتروئن در 27 فوریه 2023 eC3 را، یک نوع الکتریکی از هاچ بک C3 با موتور ICE خود عرضه کرد. این هاچ بک الکتریکی در دو نوع Live و Feel ارائه شده است. قیمت آن از 11.50 میلیون روپیه برای تریم Live تا 12.13 میلیون روپیه برای تریم Feel است.

سر و عقب چراغ‌های هالوژنی Live دارای طراحی معمولی و نشانگر مبتنی بر هالوژن است در حالی که LED DRL را از دست می‌دهد. نمای جلوی آن روکش پ،تیکی سیاه رنگ در جلو و لوگوی سیتروئن در روکش نقره ای مات را نشان می دهد. eC3 EV در چهار گزینه تک رنگ و نه گزینه دو رنگ ارائه می شود.

تا به حال، این نسخه برتر بود که برجسته شده بود. اکنون، به لطف TheCarsS،w توسط Arsh Jolly، ما نگاهی دقیق به نوع Live پایه سیتروئن eC3 داریم. ویدیوی راهنما توجه را به ویژگی‌های بیرونی و داخلی آن و مواردی که نسبت به نوع Feel بالاتر از دست می‌دهد جلب می‌کند.

Citroen 3C3 Live Trim – مدل پایه