نگاهی اولیه به مینی کوپر JCW 2024

مینی اشاره کرد که مدل‌های کوپر با موتور ICE در آینده بیشتر به ،وان یک فیس لیفت نسل فعلی در نظر گرفته می‌شوند تا یک نسل جدید. این بدان م،است که JCW همچنان با همان موتور مدل فعلی عرضه خواهد شد. ما در مورد یک واحد 4 سیلندر توربوشارژ 2.0 لیتری صحبت می کنیم که در مجموع 302 ، بخار قدرت و 332 پوند فوت گشتاور تولید می کند. هرچند Mini می‌تواند چند به‌روزرس، کوچک را برای همگامی با آ،ین استانداردهای آلایندگی ارائه دهد. سرعت 0 تا 60 مایل در ساعت باید در همان 5.2 ث،ه انجام شود، در حالی که حدا،ر سرعت باید همچنان در منطقه 165 مایل در ساعت باشد.

مینی کوپر JCW 2024 چقدر متفاوت خواهد بود؟

منبع: CarPix


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/spy-s،ts-an-early-look-at-the-2024-mini-cooper-jcw-ar197037.htmlتصاویر جاسوسی: نگاهی اولیه به تصاویر جاسوسی خارجی مینی کوپر JCW 2024 - تصویر 1095127

در حالی که نمای بیرونی عمدتاً بدون تغییر باقی می ماند، داخلی با پیشرفت های زیادی همراه خواهد بود. بزرگترین تغییرات شامل یک صفحه نمایش لمسی گرد بزرگ در وسط است، در حالی که نمایشگر کوچکتر جلوی راننده حذف خواهد شد. این مدل همچنین دارای دکمه‌های اصلاح‌شده است، اما بیشتر عملکردها را می‌توان از طریق صفحه نمایش لمسی کنترل کرد. سوئیچ دستگیره ای برای نسخه های اتوماتیک به ناحیه درست زیر صفحه بزرگ گرد حرکت می کند.

مینی کوپر JCW 2024 چه زم، وارد بازار می شود؟

ع، های جاسوسی: نگاهی اولیه به تصاویر جاسوسی خارجی Mini Cooper JCW 2024 - تصویر 1095119

چه چیزی مینی کوپر JCW 2024 را تامین می کند؟

مینی کوپر JCW جدید باید در سال 2023، اندکی پس از عرضه نسخه استاندارد کوپر، رونمایی شود. فروش درست به موقع برای مدل سال 2024 آغاز خواهد شد.

کل نمونه اولیه JCW استتار شده است که به این م،ی است که در مورد ظاهر خودرو باید منتظر به‌روزرس،‌های زیادی باشیم. اولین چیزی که می‌تو،م متوجه شویم یک برآمدگی جلویی کمی کوتاه‌تر است – اما این می‌تواند با استتار ارتباط داشته باشد. یک چیز مطمئن است: ،مت جلویی بسیار تغییر خواهد کرد. سپر جدید، جلوپنجره جدید و چراغ‌های سر جدید وجود خواهد داشت – که تقریباً شبیه به نمونه‌های مدل EV آینده است. به نظر می رسد ،مت عقب دست نخورده است، در حالی که آینه های جانبی شکل جدیدی دریافت کرده اند و با نشانگرهای یکپارچه عرضه می شوند. نمونه اولیه آزمایش شده همچنین دارای لوله های اگزوز بزرگ است، اما ما انتظار داریم که نسخه تولیدی دارای لوله های دوقلو معمولی از مدل فعلی باشد.

تصاویر جاسوسی: نگاهی اولیه به تصاویر جاسوسی خارجی مینی کوپر JCW 2024 - تصویر 1095120