نگاهی اولیه به KTM X-Bow GT-XR 2023

تصاویر جاسوسی: نگاهی اولیه به تصاویر جاسوسی خارجی KTM X-Bow GT-XR مدل 2023 - تصویر 1097203

تصاویر جاسوسی: نگاهی اولیه به تصاویر جاسوسی خارجی KTM X-Bow GT-XR مدل 2023 - تصویر 1097202

منبع: اعتبار تصویر: S. Baldauf/SB-Medien


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/spy-s،ts-an-early-look-at-the-2023-ktm-x-bow-gt-xr-ar197245.htmlرونمایی رسمی KTM X-Bow GT-XR 2023 باید به زودی اتفاق بیفتد، به احتمال زیاد قبل از پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023. ما هیچ جزئیاتی در مورد قیمت ها نداریم، اما می د،م که GT-XR فقط به صورت محدود عرضه خواهد شد. شماره.

با توجه به اولین جزئیات ارائه شده توسط KTM، GT-XR بر روی یک شاسی تمام کربن ساخته خواهد شد، از آیرودینامیک آزمایش شده و آزمایش شده در مدار و همچنین چندین قطعه دیگر با عملکرد بالا بهره خواهد برد.

انرژی KTM X-Bow GT-XR 2023 چیست؟

تصاویر جاسوسی: نگاهی اولیه به تصاویر جاسوسی خارجی KTM X-Bow GT-XR مدل 2023 - تصویر 1097208

این مدل که شایعه شده X-BOW GT-XR نام دارد، اولین بار در ماه فوریه در حال بازی در برف گرفتار شد. اکنون، مهندسان KTM آن را برای یک جلسه آزمایش دیگر، این بار در اطراف پیست معروف نوربرگ رینگ، بیرون آوردند. مشکل این است که پیست به نوعی خیس بود، بنابراین X-BOW GT-XR به پتانسیل کامل خود ادامه نداد، اما با این حال، عکاسان جاسوس ما اشاره ،د که این خودرو بسیار سریع به نظر می رسد.

GT-RX نیز خودرویی بسیار سبک خواهد بود. GT2 تنها 2200 پوند وزن دارد و ما انتظار داریم که نسخه جاده ای به دلیل داشتن قطعات ایمنی اضافی مورد نیاز برای قانونی ، آن، تنها چند کیلوگرم وزن اضافه کند. این بدان م،است که GT-RX ارقام عملکرد شگفت انگیزی را ارائه می دهد.

KTM X-Bow GT-XR 2023 چه زم، وارد بازار می شود؟

درست مانند سایر مدل‌های KTM، X-BOW GT-RX از یک موتور آئودی بهره می‌برد. ما در مورد همان موتور پنج سیلندر RS3 صحبت می کنیم. در نسخه مسابقه ای GT2، 600 ، بخار قدرت ارائه می دهد، اما در حال حاضر نمی د،م که چقدر در GT-RX قدرت خواهیم داشت. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، تمام نیرو از طریق یک گیرب، هفت سرعته دنده مستقیم به چرخ های عقب منتقل می شود.

X-BOW GT-XR جدید توسط مهندسان KTM با همکاری تیم موتوراسپرت توسعه خواهد یافت. دو طرف فرآیندهای تحقیق و توسعه گسترده ای از جمله تست عملکرد، تست تصادف و آزمایش اولیه جاده در اروپا را انجام خواهند داد. آن‌ها می‌خواهند نسخه‌ی جاده‌ای نه تنها تا حد امکان کارآمد باشد، بلکه بالاترین سطح ایمنی را نیز ارائه دهد.