نیسان پاترول آماده نبرد در اینجا اواخر سال 2023، جزئیات عرضه

در سال 2022 گشت 5724 ثبت نام را برگرداند که رشد 71.7 درصدی در سال را نشان می دهد. در مقایسه، LandCruiser Wagon – که شامل انواع سری 300 و سری 70 است – 13152 ثبت نام (8.4 درصد کاهش) داشته است.

Patrol Warriors از ژاپن وارد خواهد شد و با تغییرات خاص استرالیا در مرکز تولید Premcar در شمال ملبورن تکمیل خواهد شد.

  • نیسان پاترول آماده نبرد در اینجا اوا، سال 2023، جزئیات عرضه

پرچمدار نیسان 4×4 سال 2023 را نیز با قدرت شروع کرده است و نتیجه ماهانه ژانویه آن 253 دستگاه بوده است که نسبت به ماه مشابه سال گذشته 120 درصد بهبود یافته است.

  • نیسان پاترول آماده نبرد در اینجا اوا، سال 2023، جزئیات عرضه

در همین حال، تویوتا لندکروزر سری 300 در حال حاضر شاهد زمان انتظار حدود 12 تا 18 ماه است.

رئیس محلی آدام پترسون گفت CarExpert جدید نیسان پاترول جنگجو – توسعه یافته با Premcar – در مسیر راه اندازی در مراحل آ، سال 2023 است.

بیشتر: همه چیز نیسان پاترول




منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/battle-ready-nissan-patrol-here-late-2023-supply-detailed

از نظر Patrol Warrior، ما در اوا، سپتامبر سال گذشته تایید کردیم که این محصول قفل شده است و انتظار داشتیم توسعه آن حدود 12 ماه طول بکشد. آقای پترسون گفت: ما در مسیر رسیدن به این ج، زم، هستیم.

Patrol Warrior انحصاری این بازار خواهد بود و دارای ارتقاء چرخ، ،تیک و سیستم تعلیق خواهد بود – اما پیشرانه 5.6 لیتری V8 با قدرت 298 کیلووات/560 نیوتن متر بدون تغییر باقی خواهد ماند، علیرغم انتشار تصویری که شبیه اگزوز ،وجی جانبی مرسدس-AMG G63 است. نکات.

نیسان پاترول واریور 2024 که از نظر مفهومی شبیه به نسخه‌های آماده آفرود ناوارا PRO-4X Warrior و SL Warrior است، دارای تغییراتی «با دقت در نظر گرفته شده و تنظیم‌شده محلی» برای ارائه فاصله بیشتر از سطح زمین، موقعیت وسیع‌تر، و سواری و هندلینگ بهتر خواهد بود. – همه به صورت محلی از نظر انسجام آزمایش شده اند.

در مورد محدوده موجود، آقای پاترسون اشاره کرد که “تقریباً سه تا شش ماه برای تحویل پاترول وجود دارد”.

نیسان استرالیا مدیر عامل به‌روزرس، رقیب محبوب این برند تویوتا لندکروز را همراه با یک ویژه آفرود جدید توسعه‌یافته محلی تا قبل از پایان سال و همچنین وضعیت عرضه فعلی ارائه کرده است.