نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

پروژه Sunny Truck که توسط Tommy Pike Customs تغییر کاربری داده شده است، همچنین دارای یک رنگ منحصر به فرد، کیت پهن بدنه Hakosuka Skyline، میل محرک سفارشی، فنرهای برگ عقب سنگین و چرخ‌های Rotiform 17 اینچی است.

همانطور که از چیزی به نام Surfwagon انتظار می رود، قفسه های سقفی وجود دارند که می توانند دو تخته موج سواری را حمل کنند.

NISMO لوازم جانبی نیسان Z

کیت ترمز شامل روتورهای جلو و عقب با تهویه بزرگتر، لنت های ترمز آماده مسیر، خطوط ترمز از جنس استنلس استیل و کالیپرهای شش پیستون جلو و چهار پیستون عقب است.

آن سرف واگن است

قبلاً اولین مسابقه خود را در کورس Formula Drift Streets of Long Beach در ماه آوریل انجام داده است.

ترمزها در پشت چرخ‌های 19 اینچی NISMO LM-RS1 فورج شده قرار می‌گیرند که در رنگ‌های مشکی، آنتراسیت یا برنز نیمه براق موجود هستند.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

خودروی مسابقه‌ای مبتنی بر Z آینده نیسان ماه گذشته معرفی شد، اما این شرکت آن را در معرض دید عموم قرار خواهد داد و اطلاعات بیشتری در مورد آن و برنامه‌های فصل مسابقه 2023 این شرکت در تاریخ 1 نوامبر فاش خواهد کرد.

این کانسپت برای نمایش برخی از بسته های NISMO Off Road در حال حاضر در دسترس است و برخی از آنها ممکن است به زودی معرفی شود، طراحی شده است.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

موتور 3 لیتری V6 توئین توربو دارای ورودی هوای سرد و مبدل حرارتی عملکردی است، در حالی که یک اگزوز از جنس استنلس استیل و یک کلاچ دو دیسکی خیاب، و کیت چرخ فلایویل NISMO وجود دارد که برای تحمل 596 کیلووات و 1017 نیوتن متر طراحی شده است.

پروژه کامیون آفتابی

در داخل، یک “داخلی با طراحی سفارشی و دست ساز” با مواد Laedana ارائه شده توسط Tesca، به علاوه یک رابط کاربری سفارشی طراحی شده توسط دانشگاه Clemson ICAR وجود دارد.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/nissan-revealing-modified-zs-electric-and-v8-concepts-at-sem،

قهرمان سه دوره فرمول دریفت، کریس فورسبرگ، Z جدید را اصلاح کرد تا 969 کیلووات قدرت از موتور 3.0 لیتری V6 توربوشارژ دوقلو تولید کند.

همچنین مجموعه ای از تغییرات شاسی و بدنه، به علاوه تج،ات ایمنی لازم برای آماده سازی آن برای فرمول دریفت دریافت شده است.

نیسان دارد به SEMA با ماشین مسابقه‌ای جدید Z GT4، به‌علاوه مجموعه‌ای از ماشین‌های اصلاح‌شده از یک ریستومد الکتریکی گرفته تا آریا با پانل‌های چوبی.

خودروساز ژاپنی گفت که موتور 3.0 لیتری VR30DDTT توئین توربو V6 خودرو را تیونینگ کرده است، شاسی و سیستم تعلیق را “بهینه سازی” کرده و آیرودینامیک را مطابق با مقررات GT4 بهبود بخشیده است.

در نهایت، مجموعه ای از تغییرات زیبایی شناختی مانند کیت تریم فرمان فیبر کربنی نمونه اولیه، به علاوه یک دستگیره تعویض دنده تیت،ومی و آینه فیبر کربنی و روکش موتور دریافت کرده است.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

نیسان یک Frontier جدید را برای سال 2022 معرفی کرد که جایگزین مدل قدیمی و قدیمی D40 ناوارا در سال 2004 شد، اگرچه قطعات زیادی در زیر آن وجود داشت.

ما قبلاً کرویزرهای کرایس، PT با پانل چوبی دیده‌ایم، اما چنین برخوردی با خودروی قرن بیست و یکمی – حداقل مدرن‌ترین خودروی الکتریکی نیسان – مطمئناً غیرمعمول است.

در زیر پوست، یک کیت تعلیق کویل اور NISMO با طراحی دو لوله وجود دارد. این ویژگی دارای سیستم فنر مسابقه خطی، قابلیت تنظیم میرایی برگشتی و تنظیم ارتفاع سواری است.

پروژه کامیون خیابان مرزی

Z GT4

در نمای بیرونی، تغییری آشکار در نیسان Z معمولی، یک کیت بدنه تهاجمی است که شامل یک اسپلیتر کم جلو و یک بال عقب بزرگ است.

Datsun 1200 ute در استرالیا طرفدار، دارد و اغلب در ظاهری تغییر یافته دیده می‌شود، اما یک پیشرانه الکتریکی برای خودروهای کوچک کمی غیرعادی است – اگرچه این اولین نمونه الکتریکی نیسان نیست.

همچنین یک لوله اگزوز بزرگ و منفرد به جای لوله های اگزوز معمولی دوگانه، دریچه های دریچه روی کاپوت، چرخ های سبک وزن Rays، ترمزهای با کارایی بالا Brembo و قلاب های یدک کش وجود دارد.

Z GT4 و شش کانسپت در نمایشگاه 2022 بازار تج،ات تخصصی (SEMA) در ، وگاس که از 1 تا 4 نوامبر برگزار می شود، ظاهر می شوند.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

سایر ویژگی‌ها عبارتند از تودوزی آلکانترای سفارشی، چراغ‌های جلو دودی و روکش وان Tyger T3.

Ariya Surfwagon هیچکدام از این دو را ندارد و از نوع شبیه سازی شده تری از پوشش های چوبی برخوردار است. این جلوه با روکش وینیل به دست می‌آید، در حالی که چرخ‌های 20 اینچی اسموتی – که در ،تیک‌های دیوار سفید پیچیده شده‌اند – دارای کلاه‌های مرکزی فولادی ضد زنگ صیقلی هستند و به چوب‌های گذشته بازمی‌گردند.

در پایین، یک بسته فنر برگ عقب سفارشی با کمک فنرهای م،ن خارجی NISMO/Bilstein برای افزایش ارتفاع سواری و ظرفیت بار وجود دارد.

این کانسپت که توسط Forsberg Racing ساخته شده، دارای ورودی هوای سرد NISMO Off Road و اگزوز cat-back است.

اگرچه این شرکت هیچ تصویری از فضای داخلی مسابقه GT4 منتشر نکرده است، صندلی های مسابقه سابلت تا حدی در برخی از تصاویر دیده می شود.

استیشن واگن های شبیه سازی شده با پانل های چوبی از عمر طول، در ایالات متحده برخوردار بودند و سرانجام در دهه 1990 از بین رفتند. به چند دهه قبل برگردید و خودروسازان آمریکایی در حال تولید واگن های استیشن با پانل های چوبی واقعی بودند که در فرهنگ موج سواری کالیفرنیا رایج بود.

از نظر بصری از Frontier معمولی با کیت سفارشی بدنه پهن، گلگیرهای فیبر کربنی جلو، کاپوت و کنار تخت، و قفسه‌های سقفی NISMO Off Road، چراغ‌های رانندگی و چرخ‌های 18 اینچی Off Road Axis در ،تیک‌های زمین گلی متمایز شده است.

همچنین یک کیت میله تثبیت کننده قابل تنظیم، یک نمونه اولیه میله برج پایه، و سایر اجزای سیستم تعلیق NISMO مانند پیوندهای می، عقب، پیوندهای کمبر پایینی و بازوهای کششی، به علاوه بازوهای جلویی و انتهای میله های بیرونی وجود دارد.

در حالی که مفهوم دیگر Frontier برای آفرود طراحی شده است، پروژه Street Truck برع، است.

NISMO Off Road Frontier V8

همچنین یک نمونه اولیه سپر جلو NISMO Off Road برای زاویه نزدیکی برتر، به علاوه نمونه اولیه تایر یدکی برای وان وجود دارد.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

NISMO Off Road Frontier V8 موتور 231 کیلوواتی 3.8 لیتری V6 آن خودرو را با یک پیشرانه 5.6 لیتری V8 از تیتان فول سایز تعویض می کند، که یادآور زم، است که می توانستید Pathfinder مبتنی بر D40 Navara را با یک V8 منبع تیتان در شمال تهیه کنید. آمریکا.

ماشین دریفت نیسان Z مسابقه ای فورسبرگ

این اینفلوئنسر خودرو کریستینا روکی ساخته شده است و دارای سیستم تعلیق پایین‌تر، رنگ‌آمیزی خشن، رینگ‌های ۲۰ اینچی بلک راینو کایزن در تایرهای اسپرت بریجستون پوتنزا و اگزوز cat-back سری MagnaFlow است.

سیستم تعلیق با مسیر عریض بازوهای کنترلی پایینی، دوک های جلو، توپی چرخ ها و محور عقب را از یک تایتان به عاریت گرفته است و همچنین دارای بازوهای کنترلی سفارشی و کمک فنرهای NISMO/Bilstein است.

با تولید 109 کیلووات قدرت و 320 نیوتن متر گشتاور، این ناز دارای دو برابر قدرت و سه برابر گشتاور موتور چهار سیلندر بنزینی اولیه است.

بر اساس یک نیسان س، ute 1987 – بالا،ه این یوتی تا سال 2008 ساخته شد! – پروژه Sunny Truck دارای باتری لیتیوم یونی 40 کیلووات ساعتی و موتور الکتریکی Leaf است.

  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد
  • نیسان کانسپت های اصلاح شده Zs، الکتریکی و V8 را در SEMA رونمایی کرد

این مفهوم Z یک ویترین برای طیف وسیعی از لوازم جانبی NISMO است که نیسان از اوایل سال 2023 برای ،ید از طریق نمایندگی های خود در دسترس قرار می دهد.