نیسان GT-R از وب سایت هند حذف شد

با توجه به مقررات سختگیرانه تر آلایندگی و سر و صدا، خودروهای با عملکرد بالا در بازارهای توسعه یافته از بین می روند. اگرچه این پایان برای GT-R افسانه ای نیست. نیسان قبلاً از MY2023 GT-R رونمایی کرده است که در ماه های آینده در خارج از کشور به فروش می رسد. آیا هند در لیست نیسان GT-R 2023 است؟ به سختی میشه گفت. در سال 2022، این خودروی با عملکرد بالا به سختی هیچ فروشی در هند به ثبت رسانده است. زم، که مدل MY2022 وجود نداشت، علاقه مندان به خودرو در سرتاسر جهان بدترین سناریو را در نظر گرفتند که راه دودو را پیش گرفت. چند ماه پیش، نیسان رسما مدل 2023 را معرفی کرد.

برد نیسان هند اکنون به 2 خودرو کاهش یافته است - Kicks و Magnite
برد نیسان هند اکنون به 2 خودرو کاهش یافته است – Kicks و Magnite

GT-R اکنون ماشین‌های پیست مانند پورشه 911 را تعقیب می‌کند. در حالی که نیسمو با مشخصات GT3-RS یا GT2-RS پورشه 911، AMG GT R و امثال اینها را می‌پذیرد. عرضه در هند هنوز تایید نشده است. گفته می شود، اگر راه اندازی شود، قیمت آن بسیار بیشتر از هزینه ای که در ایالات متحده دارد خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/nissan-gt-r-removed-from-india-website-discontinued-12454183.html

نیسان GT-R را در هند نیز راه اندازی کرده بود و با افراد مشهوری مانند ساچین تن،کار، جان آبراهام و غیره خانه خود را پیدا کرده است. 15 سال پس از عرضه، نیسان GT-R در بازارهای مختلف جه، متوقف شد. اکنون GT-R از سایت رسمی نیسان هند نیز حذف شده است. تنها دو خودرو از نیسان هند باقی مانده است – Magnite و Kicks.

نیسان GT-R 2023 برخلاف نیسان Z که خودرویی کاملاً متفاوت از مدل قبلی خود 370Z بود، هنوز هم شباهت زیادی به مدل 2021 دارد. ما فکر می کنیم که این یک انتخاب آگاهانه توسط نیسان است زیرا آنها می خواستند آشنایی ایجاد کنند. چیزی که رقیب سرسخت نیسان GT-R تویوتا سوپرا MKV نتوانست به آن دست یابد زیرا یک BMW Z4 زیر آن است.

مشخصات و انواع

تا به حال نام گودزیلا را شنیده اید؟ هیولای ژاپنی؟ خنده دار است که فکر می کنید ما در مورد یک شخصیت خیالی صحبت می کنیم که توسط فیلم های اولیه ژاپنی محبوبیت پیدا کرده است. ما در مورد هیولای خودرویی صحبت می‌کردیم که این نام را به خود اختصاص داده است – چیزی جز نیسان GT-R، یک افسانه مطلق به خودی خود.

از سال 2007 در حال تولید بود و طرفداران زیادی در بین علاقه مندان و مددرها داشت. آیا می خواهید یک ماشین 1000 ، بخاری یا یک ماشین 1500 ، بخاری یا حتی یک ماشین 2000 ، بخار بسازید؟ نیسان GT-R یکی از واضح ترین انتخاب هاست. گفته می شود GT-R با قطعات داخلی قوی تر و سوخت مسابقه اتانول، حتی در مسابقه درگ یک چهارم مایل نیز با بوگاتی ویرون روبرو می شود.

نیسان GT-R متوقف می شود؟

به ،وان خودروی هاله نیسان، به ،وان خودرویی با کارایی بالا با قابلیت رانندگی روزانه در نظر گرفته شد. برای رسیدن به این هدف، نیسان روی یک مرکز جداگانه برای تولید آن سرمایه‌گذاری نکرد. در عوض، در همان کارخانه تولید و حتی در همان خط مونتاژ برخی از ارزان‌ترین خودروهایش تولید شد. این امر با شیوه‌های تولید گسترده امکان‌پذیر شد که در آن نیسان مقرون‌به‌صرفه‌ترین و همچنین خودروی هاله‌ای خود را در همان خط مونتاژ تولید کرد. برای MY2023، همچنان همان موتور 3.8 لیتری V6 توربوشارژ دوقلو را دارد که اکنون 565 ، بخار در تریم GT-R Premium و 600 ، بخار قدرت در تریم GT-R Nismo تولید می کند.

قیمت اولی 113540 دلار (تقریباً 92.75 میلیون روپیه) و دومی 210740 دلار آمریکا (تقریباً 1.72 کرور) است. برای توجیه این هزینه، Nismo چند پانل بدنه فیبر کربنی، ترمزهای کربن-سرامیکی، سیستم تعلیق پیشرفته Bilstein و بسیاری موارد دیگر را دریافت می کند. پیش از این، نیسان GT-R در درجه اول رقیب تویوتا سوپرا بود. اکنون نیسان Z از سوپرا مراقبت می کند.

MY2023 نیسان GT-R در حال حاضر فاش شده است و قرار است در ماه های آینده در سطح جه، عرضه شود و هند ممکن است گیرنده آن باشد.

نیسان GTR هند در سال 2016 عرضه می شود
نیسان GTR هند در سال 2016 عرضه می شود