نیسان NISMO در حال آماده سازی سوپراسپرت GT-R با پیشرانه های هیبریدی و EV – گزارش

بیشتر: همه چیز نیسان GT-R
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/nissan-nismo-preparing-supercar-with-hybrid-ev-drivetrains-report

صحبت ، با اتوموبیلتاکائو کاتاگیری، مدیر عامل NISMO گفت که بخش خودروهای سریع نیسان در حال کار بر روی یک “مدل بسیار هیجان انگیز” است که در ژاپن، ایالات متحده، بریت،ا و اروپا به فروش خواهد رسید.

خودروی جدید احتمالاً نسل بعدی GT-R یا حداقل جانشین م،وی GT-R خواهد بود. حداقل در بریت،ا، این خودرو با برند فرعی نیسمو به فروش خواهد رسید.

  • نیسان NISMO در حال آماده سازی سوپراسپرت GT-R با پیشرانه های هیب، و EV - گزارش
    R35 GT-R T-Spec

مطابق با اتوموبیل، این نام تجاری با تحقیقات باتری حالت جامد خود به خوبی پیشرفت کرده است. اگرچه در حال آماده شدن برای افتتاح یک کارخانه آزمایشی در سال 2024 است، اما احتمالاً تا سال 2028 از این فناوری در خودروهای تولیدی استفاده نخواهد شد.

  • نیسان NISMO در حال آماده سازی سوپراسپرت GT-R با پیشرانه های هیب، و EV - گزارش

در حالی که تولید R35 GT-R فعلی ادامه دارد، از فروش در استرالیا خارج شده است زیرا با ا،امات منحصر به فرد برخورد جانبی ما مطابقت ندارد. همچنین از فروش در اروپا خارج شده است.

گودزیلا در حال برنامه ریزی برای بازگشت است و پر از الکترون پمپاژ خواهد شد. برحذر بودن.

تنها خودروی اسپرت دیگر این شرکت Z است که با وجود بدنه جدید، موتور V6 توئین توربو و فضای داخلی بازطراحی شده، از پلتفرم مشابه 370Z استفاده می کند که در سال 2008 عرضه شد.

کاتاگیری اشاره کرد که این خودرو در دهه جاری عرضه خواهد شد و گفت که با “،یبی” از پیشرانه های هیب، و برقی در دسترس خواهد بود.

انتظار می رود که جانشین GT-R یک مدل مستقل باشد و احتمالاً از یک معماری منحصر به فرد استفاده می کند.

سال گذشته، مدیرعامل نیسان، ماکوتو اوچیدا، گفت که این خودروساز امیدوار است یک پیشرانه غیرهیب، را برای جانشین GT-R قرار دهد. به نظر می رسد که این امیدها از بین رفته است، به خصوص اگر شرکت قصد دارد این خودرو را در اروپا بفروشد.

این احتمال وجود دارد که جانشین GT-R در ابتدا به یک پیشرانه هیب، مجهز شود. مدیران این شرکت قبلاً به نشریه بریت،ایی گفته‌اند که نیسان تا زم، که باتری‌های حالت جامد آماده نشده باشند، آماده عرضه یک مدل EV عملکردی نیست.