نیسان Z بهینه‌سازی شده، X-Trail در میان سالن خودرو توکیو این شرکت نشان می‌دهد

خودروهای نمایشی اضافی شامل نسخه Autech از موتور کاملاً جدید سرنا، خودروی مسابقه‌ای Motul Autech Z Super GT GT500 و یک نسخه مفهومی کشیده از خودروی Roox kei خواهد بود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tweaked-nissan-z-x-trail-a،-companys-tokyo-auto-salon-reveals

همچنین نسخه Nismo از هاچ بک کوچک JDM Note با پیشرانه هیب، سری e-Power 100 کیلووات و 300 نیوتن متر با ارتقاء هندلینگ عرضه خواهد شد.

جالب توجه است که یک Cube تازه و دست دوم نیز وجود خواهد داشت – مدلی که تولید آن در سال 2019 به پایان رسید. نیسان افزود: «این مفهوم از پروژه ای برای افزایش جذابیت خودروهای دست دوم پدید آمد.

یکی از رونمایی‌ها نسخه‌ای از X-Trail جدید به نام X-Trail Autech با رینگ‌های 20 اینچی جدید و صندلی‌های چرمی سفید است.

در حالی که جزئیات کم است، به نظر می رسد نسخه جاده ای بدون دو ویژگی آ، است. به نظر می‌رسد که این نسخه سفارشی‌شده Fairlady Z تا زم، که Nismo Z با ارتقای عملکرد عرضه شود، مورد توجه طرفداران باشد.

نیسان مجموعه‌ای از خودروها و کانسپت‌ها را برای سالن خودرو توکیو در ژانویه برنامه‌ریزی کرده است، از جمله نسخه سفارشی نیسان Z “بازار انبوه”.

موارد اضافی شامل رنگ بدنه نارنجی جدید با برجسته‌های مشکی و کیت بدنه ظریف بود. این کانسپت همچنین دارای رینگ‌ها و اسپوی، آلیاژی آلومینیومی جدید و همچنین ،تیک‌هایی با بر،ب سفید بود.

  • نیسان Z بهینه‌سازی شده، X-Trail در میان سالن خودرو توکیو این شرکت نشان می‌دهد
    مدل تولید 2023
  • نیسان Z بهینه‌سازی شده، X-Trail در میان سالن خودرو توکیو این شرکت نشان می‌دهد
    مدل مفهومی 2022

نیسان چه چیز دیگری را برای سالن خودرو آماده می کند؟

فیرلیدی Z (که در ژاپن به آن گفته می‌شود) نسخه تولیدی این کانسپت است که در سالن خودرو توکیو 2022 رونمایی شد.

همچنین یک وانت نیسان کاروان اصلاح‌شده با چهار بسته برق قابل حمل متشکل از باتری‌های قابل شارژ نیسان لیف EV و پنل‌های خورشیدی وجود خواهد داشت که آن را پیش‌نمایشی از یک ،‌بنیاد نیرو در آینده می‌سازد.