هامر EV با مشخصات نظامی رونمایی شد

GM Defence وعده ساعت بی‌صدا، سایلنت درایو و قدرت قابل صادرات قابل توجهی را برای تج،ات حیاتی می‌دهد. بعید است که این هامر EV نظامی ایالات متحده یک نسخه غیرنظامی تولید کند. گفته می‌شود، اگر قبلاً یک خودروی برقی هامر و یک آسیاب و یک اره دارید، می‌تو،د ظاهری مشابه داشته باشید، اینطور نیست؟


منبع: https://www.rushlane.com/military-spec-hummer-ev-unveiled-12473072.html

برای شروع، این همان هامر EV قدیمی است، با تغییرات زیادی متن، با نیازهای نظامی. کلاه بالای خودروی هامر اکنون کاملاً جدید است. از یک قفس رول بدون در برای ورود و ،وج آسان ساخته شده است. ممکن است تغییرات کاملاً زره پوش و پوشیده به همراه مدل تخت تخت نیز وجود داشته باشد.

هامر EV با مشخصات نظامی
هامر EV با مشخصات نظامی

هامر EV نظامی ایالات متحده
هامر EV نظامی ایالات متحده

هاموی اصلی یک نسخه غیرنظامی به شکل هامر H1 تولید کرد، اما هامر EV نظامی جدید ایالات متحده احتمال کمتری دارد.

وقتی صحبت از باتری شد، هامر EV نظامی ایالات متحده اساساً همان وسیله نقلیه غیرنظامی هامر EV است، اما از کار افتاده است. بنابراین، همان باتری 212 کیلووات ساعتی، 1000 ، بخار قدرت و گشتاور 15592 نیوتن متر (درست خواندید) موتورهای ،چنگ راه رفتن در این وسیله نقلیه نظامی انجام وظیفه می کنند. از آنجایی که به ندرت هیچ پنل بدنه ای در بالای آن وجود دارد، این وسیله نقلیه باید سبک تر از هامر EV معمولی نیز باشد.

برند هامر با رسیدن به نسخه های هامر H2 و هامر H3 موفقیت بسیار کمتری را برای شرکت مشاهده کرد. از زم، که جنرال موتورز هامر الکتریک را راه اندازی کرد، دوباره محبوبیت زیادی به خود جلب کرد. اما این هامر الکتریک تا به حال صرفاً برای غیرنظامیان بود. اولین تصویر برای هامر EV نظامی ایالات متحده ش،ته شد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

هامر EV با مشخصات نظامی
هامر EV با مشخصات نظامی

کاور هامر EV نظامی ایالات متحده ش،ت

نسخه غیرنظامی دارای نشان هامر در جلو با نور بود. این در هامر EV نظامی برای ظاهری پنهان‌تر از بین رفته است. در ،مت عقب یک وسیله وجود دارد که باید امکان نصب تج،ات نظامی تهاجمی یا دفاعی را فراهم کند. به نظر می رسد که زره های زیر بدنه کاملاً گسترده ای وجود دارد. به خصوص با توجه به اینکه باتری در کف است.

هامر EV با مشخصات نظامی
هامر EV با مشخصات نظامی

آیا این همان پلتفرم هامر EV در زیر است؟

از لحاظ تاریخی، وسایل نقلیه هامر زندگی خود را به ،وان وسایل نقلیه نظامی آغاز ،د و سپس نسخه های غیرنظامی را تولید ،د. اما هامر EV آن را مع، کرد زیرا غیرنظامی بود تنها زم، که پرتاب شد. مدتی پیش، ارتش ایالات متحده علاقه خود را به تهیه هامرهای برقی برای خدمت فعال نشان داد. در پس‌زمینه پیشرفت‌هایی در جریان بود که بر روی هامر EV نظامی ایالات متحده فرود آمد.

اگرچه تغییرات سخت افزاری گسترده ای وجود دارد. شروع با کمک فنرهای فا، با کارایی بالا، ترمزهای با کارایی بالا و سنگین، ،تیک‌های آفرود 37 اینچی، زوایای نزدیک و ،وج بهبودیافته به دلیل سپرهای سفارشی جلو و عقب و موارد دیگر.

جنرال موتورز دفاع هاموی احتمالاً نمادین ترین خودروی نظامی در جهان است. این هدف خود را به خوبی برای ارتش ایالات متحده انجام داده است و در میان غیرنظامیان نیز مورد علاقه طرفداران است. شهرت فیلم ترمیناتور آرنولد شوارتزنگر (نه شیواجیناگار) ،ی بود که جنرال موتورز را متقاعد کرد تا نسخه غیرنظامی هاموی نمادین را عرضه کند.