هفته بزرگ در اخبار خودرو: 22 تا 26 مرداد

تویوتا می‌گوید در فرآیند مهندسی مجدد از «اجزای کلیدی» کاتالوگ قطعات جه، خود استفاده می‌کند، از جمله ستون فرمان و قفسه، پدال‌ها و اهرم دنده از لندکروزر 300 فرمان راست که توندرا نسخه‌ای از آن را به اشتراک می‌گذارد. پلت فرم آن

این کراس اوور بزرگ در مدت 44 ماه توسعه یافته است و اولین بار به صورت مفهومی در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس سال گذشته معرفی شد. در حال حاضر در مرحله آزمایشی نهایی خود در مرکز تحقیق و توسعه کیا در نامیانگ، کره ج،ی است.

داستان کامل: فورد موستانگ Mach-E EV بالا،ه راهی استرالیا شد


  • هفته بزرگ در اخبار خودرو: 22 تا 26 مرداد

داستان کامل: کالیفرنیا خواستار خودروهای جدید EV یا PHEV از سال 2035 است


مجوز خاصی لازم است؟

کرولا کراس جعبه ها را علامت می زند یکی دیگر از خودروهای برقی ارزان قیمت چینی در راه است

این قو،ن به رانندگان «خودروهای سوپر اسپورت پرقدرت» پیشنهاد می‌کند که آموزش‌های خاصی را انجام دهند، مشابه آنچه برای گواهینامه موتورسیکلت یا وسایل نقلیه سنگین لازم است. آنها همچنین شامل ممنوعیت غیرفعال ، کنترل کشش در خودروهای پرقدرت هستند.

سری به روز شده کیا سلتوس 2023 در سه ماهه چهارم سال 2022 با طیف وسیعی از پیشرفت ها همراه با طراحی به روز، فناوری بیشتر و همچنین گزینه موتور قدرتمندتر عرضه می شود.

داستان کامل: دریچه GWM Ora Good Cat EV در استرالیا جاسوسی شده است


  • هفته بزرگ در اخبار خودرو: 22 تا 26 مرداد

کیا استرالیا امروز جزئیات جدیدی را برای بازار استرالیا تایید کرد، با همان مدل پیاده روی چهار نسخه قبلی (S، Sport، Sport+ و GT-Line) و همچنین یک موتور 2.0 لیتری MPI FWD بنزینی استاندارد و 1.6 لیتری T- اختیاری. پیشرانه های بنزینی توربو GDI AWD.

کالیفرنیا پیشنهادی را دنبال کرده است تا تمامی خودروها، پیکاپ‌ها و شاسی‌بلندهای جدید که پس از سال 2035 در آنجا فروخته می‌شوند را م،م کند که قادر به رانندگی با آلایندگی صفر باشند.

در عقب، خودروی جاسوسی نشان‌های GWM، Ora و Good Cat را دارد. گربه خوب نام این خودرو در چین است، در حالی که در بریت،ا آن را گربه فانکی می نامند.

نسخه های هیب، قبل از عرضه در جاده ها برای GX 2WD Hybrid از 35500 دلار شروع می شود. 2000 دلار کمتر از نسخه های هیب، تویوتا C-HR کوچکتر که بر اساس پلتفرم مشابه کرولا و کرولا کراس ساخته شده است.

شاید تعجب آور نباشد که موستانگ Mach-E به اینجا می آید، با توجه به اینکه تحویل فرمان راست در سال گذشته در بریت،ا و ایرلند آغاز شد و فورد اخیراً آن را برای عرضه در اوایل سال 2023 در نیوزیلند تأیید کرده است.

استرالیای ج،ی همچنین می خواهد قو،نی را تقویت کند که رانندگان متهم به قتل یک فرد را از داشتن گواهینامه منع می کند تا زم، که پرونده آنها حل شود.

پیکاپ هیب، عظیم تویوتا در راه است

Vision 7S یک کراس اوور الکتریکی هفت سرنشین است که قرار است در 30 آگوست به وقت اروپا معرفی شود و احتمالاً مدلی را ارائه می دهد که هم از نظر قیمت و هم اندازه بالاتر از Enyaq قرار می گیرد.

نخست‌وزیر استرالیای ج،ی متعهد شده است که قو،ن ایمنی جاده‌ای را اصلاح کند تا رانندگان خودروهای اسپورت پرقدرت با استانداردهای سخت‌گیرانه‌تری برای صدور مجوز مواجه شوند.

این برند مستقر در Baoding این هفته یک “کنفرانس استراتژی انرژی جدید” در پکن برگزار کرد و برنامه‌های خود را تشریح کرد، که پیامدهایی برای عملیات در حال رشد آن در استرالیا خواهد داشت.

تویوتا کار بر روی وانت پیکاپ هیب، و رقیب رم 1500 تاندرا را به استرالیا آغاز کرده است تا بالاتر از پرفروش ترین هایلو، قرار گیرد.

این ع، ها بدست آمده توسط CarExpert یک نسخه فرمان راست از خودروی الکتریکی کوچک با پلاک‌های ثبت ویکتوریا را نشان می‌دهد که برای آزمایش و ارزیابی محلی در اینجا آمده است.

این شرکت در بازار موسوم به “انرژی نو” در داخل از شرکت هایی مانند BYD عقب مانده است و بنابراین در حال تغییر مسیر است.

در ،مت جلو، پشته چراغ های عمودی نازک با یک نوار چراغ روشنایی در روز پوشانده شده است که به صورت مشبک مشکی محو می شود که شباهت زیادی به دهان خندان دارد.

داستان کامل: تویوتا توندرا هیب، استرالیا در حال راه اندازی است، توسعه آغاز می شود


  • هفته بزرگ در اخبار خودرو: 22 تا 26 مرداد

برند چینی GWM Haval می‌خواهد تا سال 2025 80 درصد فروش جه، آن به صورت هیب، یا خالص الکتریکی باشد و تا سال 2030 به طور کامل ارائه پیشرانه‌های احتراق داخلی را متوقف کند.

داستان کامل: جزئیات اولیه کیا سلتوس 2023 برای استرالیا، اینجا Q4منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/big-week-in-car-news-august-22-26

استتار در سه ماهه اول سال 2023 ظاهر می شود. کیا استرالیا هنوز به طور رسمی EV9 را قفل نکرده است، اما قبلاً تأیید کرده است که دست خود را برای هر مدل الکتریکی که می تواند تهیه کند، در نظر گرفته است.

تعداد شاسی‌بلندهای الکتریکی در استرالیا به سرعت در حال افزایش است و فورد می‌خواهد بخشی از این کار را انجام دهد. CarExpert می‌داند که شاسی‌بلند برقی فورد موستانگ ماخ-ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، سرانجام به Down Under سفر خواهد کرد و برند آبی بیضی را رقیبی برای تسلا مدل Y در میان دیگران خواهد کرد.

با این حال، سلتوس 1.6 T-GDI برای مدل سال 2023 به روز شده است و به جای گیرب، دوکلاچه ،وجی به یک گیرب، اتوماتیک مبدل گشتاور هشت سرعته متصل شده است. در حالی که در انتشار رسانه های محلی تایید نشده است، نسخه به روز شده 1.6 لیتری توربو در کره اکنون 147 کیلووات و 265 نیوتن متر – 17 کیلووات بیشتر از مدل پیش به روز شده تولید می کند.

هاوال از سال 2030 فقط با خودروهای برقی عرضه می شود سبک جدید اشکودا

حمل و نقل مسئول تقریباً 50 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای (در صورت احتساب انتشار گازهای گلخانه ای) و 80 درصد از آلاینده های هوا در کالیفرنیا – پرجمعیت ترین ایالت ایالات متحده و ایالتی است که بسیاری دیگر از آنها پیروی می کنند.

سه سطح تریم و سه پیشرانه ارائه خواهد شد، از جمله سیستم هیب، 2.0 لیتری جدید این برند در دو فرم 2WD و AWD. این مجموعه دارای GX، GXL و پرچم‌دار Atmos خواهد بود.

بزرگترین خودروی الکتریکی کیا تا کنون، EV9 سه ردیفه، در آستانه نمایش جه، خود تحت آزمایش قرار گرفته است.

Skoda شبانه طرح مفهومی Vision 7S آینده خود را ترسیم کرد و اولین نگاه واقعی خود را از زبان طراحی جدید Modern Solid به ما نشان داد.

پادشاه EV کیا نزدیک تر می شود

داستان کامل: GWM Haval تولید خودروهای بنزینی یا دیزلی را تا سال 2030 متوقف می کند


مقیاس بزرگ بازار خودروی کالیفرنیا به طور پیش‌فرض باعث افزایش تولید ZEV توسط برندهای خودرو می‌شود. این امر باعث نمی‌شود کالیفرنیایی‌ها بیش از این زمان خودروهای بنزینی یا دیزلی موجود را در اختیار داشته باشند و همچنین مانع از ،ید یا فروش آن‌ها در بازار خودروهای دست دوم نمی‌شود.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

پس از Escape PHEV (که امسال عرضه شد) و E-Transit و E-Transit سفارشی الکتریکی که به ترتیب در سال های 2023 و 2024 عرضه می شوند، این خودرو یکی از پنج فورد الکتریکی اعلام شده قبلی خواهد بود که تا سال 2024 در اینجا عرضه می شوند.

Plug-in Pony time!

دستور کالیفرنیا ZEV در حال شارژ شدن است

داستان کامل: طرح Skoda Vision 7S زبان طراحی جدید را پیش‌نمایش می‌کند


  • هفته بزرگ در اخبار خودرو: 22 تا 26 مرداد

داستان کامل: استرالیای ج،ی قو،ن جدید صدور مجوز برای خودروهای قدرتمند را متعهد شده است
بیشتر: چرا مجوز ویژه برای خودروهای اسپرت پرقدرت ایده خوبی است


زمان به‌روزرس، برای شاسی‌بلند کوچک کیا

داستان کامل: قیمت تویوتا کرولا کراس 2023، اینجا در ماه اکتبر از 33000 دلار


  • هفته بزرگ در اخبار خودرو: 22 تا 26 مرداد

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


داستان کامل: کیا EV9 قبل از اولین عرضه در اوایل سال 2023 به نمایش درآمد


این شرکت تایید کرد که “برنامه گسترده ای برای مهندسی مجدد Tundra” برای فرمان راست با مشارکت گروه خودروسازی Walkinshaw، که قبلا شورولت سیلورادو را برای GMSV و Ram 1500 را برای گروه Ateco مهندسی مجدد می کند، در حال انجام است.

شاسی‌بلند کوچک پیش‌بینی‌شده تویوتا کرولا کراس برای بازار استرالیا به تفصیل معرفی شده است، با محدوده هشت نسخه‌ای که در ماه اکتبر به بازار می‌آید تا قیمت ۳۳۰۰۰ دلاری را پیش از هزینه‌های جاده‌ای به فروش برساند.

GWM Ora Good Cat EV روی چهار دست و پا در استرالیا فرود آمد و هاچ بک برقی در خارج از دفتر مرکزی شرکت در ویکتوریا جاسوسی شد.