هنسی ماموت در مقابل هامر H2 قرار می گیرد

در گوشه دیگر، هامر H2 را داریم. حتی اگر از سال 2009 مرده باشد، H2 هنوز از توجه زیادی برخوردار است. این موتور از یک موتور 6.2 لیتری V-8 تنفس طبیعی استفاده می کند که «تنها» 393 ، بخار قدرت و 415 پوند فوت گشتاور را ارائه می دهد. بنابراین، از ابتدا، H2 دارای یک نقطه ضعف بزرگ است. ناگفته نماند که برای رسیدن از 0 به 60 مایل در ساعت به 10 ث،ه زمان نیاز دارد.

Hennessey Mammoth که بر اساس Ram 1500 TRX ساخته شده است، از یک موتور V-8 تنفس طبیعی سوپرشارژر 6.2 لیتری استفاده می کند که در مجموع 1026 ، بخار قدرت و 969 پوند فوت پیچش را ارائه می دهد. ماموت با بیش از 300 ، بخار قدرت بیش از TRX استاندارد، از 0 به 60 مایل در ساعت فقط در 3.2 ث،ه می رسد.

هر دو خودرو دارای وزن ی،، 3000 کیلوگرمی (6613 پوند) هستند. بنابراین، نگاه ، به وزن به تنهایی بسیار سخت است که بگوییم کدام خودرو برنده خواهد بود. اما وقتی صحبت از آفرود به میان می آید، اتفاقات زیادی می تواند بیفتد و هر کدام از این دو خودرو در نهایت می توانند برنده باشند!

برنده کی بود؟

دو رقیب کدامند؟

روی کاغذ، به نظر می رسد که ماموت بیشترین شانس را برای برنده شدن در این آزمون دارد و ما تمام پول خود را روی آن خواهیم گذاشت، اما آیا H2 می تواند شانس را به نفع خود تغییر دهد؟ البته باید ویدیو را تماشا کنید تا متوجه شوید!

دو وسیله نقلیه خارج از جاده، یک سری آزمایش به دست آمدند: دو امتیاز برای برنده، یک امتیاز برای بازنده، صفر امتیاز برای یک مسابقه رها شده. شش آزمایش مختلف وجود داشت که دو وسیله نقلیه باید تکمیل می‌،د، و سه آزمایش اول: مسابقه درگ سربالایی، چالش حمله زمان آفرود و تست فرود از شیب همگی توسط ماموت برنده شدند. آیا فکر می کنید سه مورد آ، به H2 کمک ،د تا امتیاز را برابر کنند؟


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/hennessey-mammoth-takes-on-hummer-h2-the-results-are-surprising-ar197408.htmlهنسی ماموت در هامر H2 - نتایج شگفت‌انگیز هستند - تصویر 1099096