هوندا آکورد فعلی “تا مدتی در استرالیا ادامه خواهد داشت”

بیشتر: همه چیز هوندا آکورد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/current-،nda-accord-will-continue-in-australia-for-some-time-yet

این بدان م،است که علیرغم اینکه هوندا USA این هفته نسل یازدهم آکورد خود را با ظاهری تهاجمی‌تر و کابین الهام گرفته از سیویک به نمایش گذاشت، خودروی نسل دهمی که به صورت محلی عرضه می‌شود به پایان راه نرسیده است.

در حال حاضر این خودرو در بخش VFACTS خود، پس از پژو 508 (106 YTD فروش) و هیوندای سوناتا (415 YTD فروش) در جایگاه آ، قرار دارد. این خودرو همچنین کندترین فروشنده در محدوده هوندا Down Under پشت دریچه سیویک و اودیسه است که اخیراً تولید نشده است.

تا به امروز در سال 2022، فروش 44 درصد نسبت به همان نقطه در سال 2021 افزایش یافته است. هوندا 85 خودرو تحویل داده است و می گوید: “تقاضا همچنان از محدودیت های عرضه فعلی فراتر می رود، به ویژه برای نوع هیب،”.

هوندا ایالات متحده در حال آماده شدن برای افشای یک محصول جدید است توافق کنید، اما هنوز مشخص نیست که چه زم، به استرالیا می رسد.

آکورد فعلی دارای یک موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر توربو در مدل بنزینی است که 140 کیلووات قدرت را ارائه می دهد، در حالی که مدل هیب، 2.0 لیتری 158 کیلووات قدرت دارد.

  • هوندا آکورد فعلی

سخنگوی هوندا استرالیا گفت: “آکورد همچنان یک نام جه، مهم برای هوندا است، با پایگاه مشتریان بسیار وفادار و با ارزش اینجا در استرالیا، اما هنوز برای ما برای تایید هرگونه جزئیات در مورد برنامه های مدل نسل بعدی زود است.”

مدل فعلی هنوز برای مدتی در استرالیا ادامه خواهد داشت و به ،وان یک مدل پشتیبان در خط تولید، عملکرد قوی خود را ادامه می دهد.

آکورد Down Under فروخته شده (همراه در ژاپن و بخش‌هایی از آسیای ج، شرقی) در تایلند تولید می‌شود و بر اساس چیزی عمل می‌کند که سخنگوی هوندا استرالیا به ،وان “چرخه عمر مدل جداگانه” برای مدل آمریکایی توصیف کرد.

هوندا آکورد فعلی را در سال 2019 به استرالیا معرفی کرد. فروش آن از زمان عرضه، حتی نسبت به رقبای خود در بخش در حال کاهش، کند بوده است.

  • هوندا آکورد فعلی
    تیزر جدید آکورد
  • هوندا آکورد فعلی
    توافق فعلی