هوندا اینتگرا نوع S بازگشت

بیشتر: بررسی هوندا سیویک Type R 2023
بیشتر: Acura Integra دوباره متولد شد، نه برای هوندا استرالیا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،nda-integra-type-s-returns

جزئیات در مورد پرچمدار جدید کمی کمیاب است، اما ما می د،م که موتور 2.0 لیتری VTEC توربوی با دور بالا با بیش از 300 ، بخار قدرت برابر با حداقل 223 کیلووات را اجرا خواهد کرد.

هوندا آکورا این برند تایید کرده است که در حال توسعه دوباره متولد شده است اینتگرا نوع S برای بازار آمریکای شمالی برای عرضه مدل سال 2024 تنظیم شده است.

ما تصور می کنیم پیشرانه نسخه ای از آن است که سیویک Type-R جدید را تامین می کند که از یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با 235 کیلووات قدرت و 420 نیوتن متر گشتاور استفاده می کند که به یک موتور شش سرعته دستی استاندارد متصل می شود. جعبه

،وجی های لوله اگزوز سه گانه یک هدیه است.

علاقه مندان هوندا استرالیا باید از این واقعیت که سیویک تایپ R از فوریه 2023 با قیمت 72600 دلار به استرالیا می آید، دلداری دهند.

آکورا در مارس 2022 پلاک اینتگرا را بازگرداند. بر خلاف مدل معروف دو در، نسخه جدید یک لیفت بک پنج در است که بسیار کاربردی تر طراحی شده است، بسیار شبیه به نسل اول Integra که در این سبک بدنه نیز ارائه شده است.

 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
  آکورا اینتگرا
 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
  سیویک تایپ R
 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
  اینتگرای اصلی نوع R

ما فقط آن را بررسی کردیم و کافی است بگوییم این یک سلاح مطلق است.

با این حال، مگر اینکه در آمریکای شمالی باشید، شانس شما برای ،ید در این مرحله بسیار اندک به نظر می رسد – این محصول فقط یک فرمان چپ و فقط با برند Acura است. در واقع، برای اولین بار، Integra در ایالات متحده ساخته خواهد شد. اوهایو به طور خاص.

این موتور به طور انحصاری به یک گیرب، شش سرعته دستی متصل می شود و چرخ های جلو را به حرکت در می آورد و گشتاور با لغزش محدود رام می شود.

 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
 • هوندا اینتگرا نوع S بازگشت
  تصاویر آزمایشی “رسمی” Acura Integra Type S

آکورا وعده می‌دهد: «جزئیات بیشتر نزدیک‌تر به راه‌اندازی به اشتراک گذاشته می‌شود».