هوندا درایو برای کشف نسخه یازدهم با پرچم خاموش شد

آن موقع از سال است. Honda Drive to Discover اکنون در یازدهمین نسخه آن در اینجا است. ایده درایو از ابتدا منحصر به فرد بوده است. این چیزی نیست جز یک حرکت رسانه ای عجولانه برای اعلام عرضه یک خودروی جدید.

با رانندگی شگفت انگیزی که در راه است، 700 کیلومتر تا مقصد نهایی فاصله دارد. با این حال، با توجه به وضعیت غرقابی در بنگلور در هفته گذشته، باید ناآرامی های پیش از رویداد زیادی وجود داشته باشد. با بهبود وضعیت این هفته، این سفر بدون مشکل پیش رفت.

پوسی خوشحال در روز اول، ی،ی 16 سپتامبر 2022، از بنگلور به مادیکری رفت و در میان راه در Channarayapatna توقف کرد. روز دوم، ی،ی در 17 سپتامبر، پیش از توقف شبانه در Waya،، رانندگی به سمت پناهگاه Muthanga پیش می‌رود. درایو 3 شرکت‌کنندگان هر روز پشت چرخ‌های خودروی متفاوتی می‌روند. این امکان رانندگی یک روزه با یکی از سدان های پیشرو هوندا را در هر روز فراهم می کرد. در روز اول، ما هوندا آماز را سوار شدیم و امروز پشت شهر (MT) قرار گرفتیم. در روز سوم، رانندگی ما به کوچی در شهر e:HEV به پایان می رسد.

مسیر رانندگی 700 کیلومتری از بنگلور شروع شده و در کوچی به پایان خواهد رسید. زم، که یک رانندگی کوتاه در آ، هفته بود، با مشاهده یک غار تنها در Nagar،le Tiger Reserve در امتداد 30 کیلومتر بر ساعت، به یک شنبه درخشان تبدیل شد.

هوندا درایو برای کشف نسخه یازدهم - مزرعه قهوه در کورگ
هوندا درایو برای کشف نسخه یازدهم – مزرعه قهوه در Coorg با Amaze CVT.

Honda Drive to Discover 11th edition مسافت خوش منظره 700 کیلومتری از بنگلور تا کوچی را پوشش می دهد.

هوندا درایو برای کشف نسخه یازدهم
هوندا درایو برای کشف نسخه یازدهم – City MT

سال به سال، هوندا کارز هند در مسیری خوش منظره و مسیر دلپذیر توقف می‌کند تا در مدت کوتاهی قدرت خودروهای موفق خود را به نمایش بگذارد. 2022، تمرکز بر روی سدان های آن است. و در این 3 روز، ما در آماز، نسل پنجم هوندا سیتی و سیتی e:HEV رانندگی های کوتاهی انجام می دهیم.

بنگلور به مادیکری به وایاناد

در ماه‌های آینده، این سه خودروی سدان هستند که بیشترین فروش ماهانه HCIL را به خود اختصاص خواهند داد. در حالی که این شرکت نسل چهارم هوندا سیتی را در کنار نسل پنجم به فروش رساند، اما به زودی تولید آن متوقف خواهد شد. شایسته است که این نسخه از “Drive to Discover” از مضمون “سدان و خیره کننده” پیروی کند.

شهر e: HEV، Honda City، و Amaze

همچنین فرصتی برای به نمایش گذاشتن قابلیت رانندگی عالی، راحتی و عملکرد خط برتر ما فراهم می کند. ما معتقدیم این نسخه برای شرکت کنندگان نیز تجربه ای به یاد ماندنی و غنی خواهد بود.»


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-drive-to-discover-11-edition-amaze-city-hybrid-12449528.html

Kunal Behl، معاون بازاریابی و فروش Honda Cars India Ltd. گفت: “ما بسیار خوشحالیم که یازدهمین نسخه “Drive to Discover” را آغاز می کنیم، رویداد رانندگی سالانه ما که علاقه زیادی را در بین مشتریان و طرفداران ایجاد کرده است. این نسخه حتی بیشتر متمایز است زیرا به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد مجموعه سدان خیره‌کننده ما از City e را تجربه کنند: HEV، Honda City و Honda Amaze در زمین‌های مختلف.

خودروهای هوندا در هند برای کشف ۱۱
خودروهای هوندا در هند برای کشف ۱۱