هوندا سیتی فیس لیفت اسپید 2023

به‌روزرس،‌ها احتمالاً به بیرون محدود نمی‌شوند. از آنجایی که ما ع،‌های جاسوسی از فضای داخلی آن نداریم، نمی‌تو،م با اطمینان بگوییم. تغییر عمده ای که بلافاصله قابل توجه است مشبک مشکی آن است. نوار کرومی ضخیم ندارد و از نظر بصری بزرگتر از قبل به نظر می رسد. لوگوی هوندا گم شده است، اما احتمالاً یک مدل تولیدی آن را دریافت خواهد کرد.

به نظر می رسد شهر جدید هوندا 2023 در ت، برای آماده شدن برای حمله همه جانبه از تویوتا یاریس تازه راه اندازی شده فرموله شود.

هوندا سیتی 2023 جدید مشاهده شد
هوندا سیتی 2023 جدید مشاهده شد

در همان لحظه، هوندا سیتی جدید 2023 بسیار اسپرت تر به نظر می رسد. چراغ‌های جلو و ورق‌های ف،ی همچنان مشابه مدل‌های ،وجی هستند. همانطور که گفته شد، هوندا در جایی که مهم است تغییراتی ایجاد کرده است. همه اینها در تلاش است تا سیتی را اسپورت‌تر از آنچه هست جلوه دهد. در این زمینه، هوندا کار قابل ستایشی انجام داده است.

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-city-facelift-spied-sporty-،per-skirts-spoiler-12452322.html

این موتور در بازارهای آسیایی که در آن عرضه می شود مورد توجه قرار می گیرد. فروش شهری در هند رو به کاهش نیست. همانطور که گفته شد، آنها چیزی نیستند که در مورد آنها در خانه بنویسیم. هوندا حتی پیشنهاد ،ید اکنون، پرداخت را در پیشنهاد 2023 نیز ارائه کرده است. با این حال، در تایلند، پیشرفت جدیدی وجود دارد. یکی که ممکن است در میان رقبای جدید آن ضربه را در بازو کند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

به نظر می رسد شهر جدید هوندا 2023 در ت، برای آماده شدن برای حمله همه جانبه از تویوتا یاریس تازه راه اندازی شده فرموله شده است. ظاهر و فضای داخلی کاملاً جدید همراه با فناوری جدید ارائه می شود. حتی ویژگی های سطح 1 ADAS نیز ارائه می شوند.

هوندا سیتی فیس لیفت 2023 هنگام عرضه به احتمال زیاد دو گزینه موتور بنزینی را دریافت خواهد کرد. یک واحد 1.0 لیتری توربو بنزینی با قدرت 122 ، بخار در 5500 دور در دقیقه و گشتاور 173 نیوتن متر و یک پیشرانه هیب، 1.5 لیتری بنزینی که در هند نیز عرضه می شود. اگر این آپدیت به هند راه پیدا کند، رقیب شایسته ای برای هیوندای ورنا، ماروتی سیاز، اشکودا اسلاویا، فول، واگن ویرتوس و امثال آن خواهد بود.

سپر استتار شده است، با این حال می‌تو،م تغییرات طراحی را با سدهای هوایی عظیم در دو طرف که ممکن است مه شکن را در خود جای دهند، مشاهده کنیم. رینگ های آلیاژی سیاه شده اند تا جذابیت اسپرت را همراه با ORVM های آن به ارمغان بیاورند. همچنین، دامن های کناری برای اضافه ، طعم بصری وجود دارد و در پشت، اکنون یک اسپوی، داریم. در این گزارش ادعا شده است که سپر عقب نیز بازطراحی شده است.

مشخصات و راه اندازی

بدون شک هند بازار بسیار مهمی برای شهر است. 28 درصد از فروش سیتی در منطقه آسیای اقیانوسیه هوندا (ژانویه تا اوت 2022) تنها از هند است. حتی با چنین کشش فروش، هند هرگز City RS یا حتی سیتی 1.0 لیتری توربو بنزینی که سایر بازارهای آسیایی دارند را دریافت نکرد. این موتور می تواند نقطه قوتی برای هوندا با خودروهای فعلی و آینده در هند باشد.

هوندا سیتی جدید 2023 در حال به روز رس،

به روز رس، ها دقیقا چیست؟ ع، جاسوسی هوندا سیتی فیس لیفت 2023 از HeadlightMag ایده روشنی درباره آنچه می توان انتظار داشت به دست می دهد. آیا این به روز رس، ها پایین می آیند و به هند نیز می رسند؟ ما مطمئن نیستیم، اما امیدواریم که آنها انجام دهند.

بررسی تست درایو هیب، هوندا سیتی
هوندا سیتی هیب،

سیتی یک محصول قطعی برای هند است. در حال حاضر، هوندا هر دو نسل چهارم و پنجم این مدل را در هند عرضه می کند و یک نماد متوالی بوده است. هوندا هند در مدت 25 سال موفق به فروش 9 هزار دستگاه از سیتی شده است. این فروش ها هم شامل صادرات و هم فروش داخلی می شود.