هوندا سیتی مدل 2nd Base V 2023

قیمت از روپیه تریم هوندا سیتی فیس لیفت V با قیمت 12.37 لک (سابق) اکنون مقرون به صرفه ترین خودروی مجهز به ADAS در هند است.

هوندا سیتی مدل 2nd Base V 2023
هوندا سیتی مدل 2nd Base V 2023

هوندا تفاوت‌های ظریفی را ایجاد کرده است تا تریم ZX را به‌،وان خاص جلوه دهد. در جلو، تریم V یک واحد پروژکتور با لامپ‌های هالوژن برای چراغ‌های جلو و نشان‌دهنده چرخش دارد. سپر پایینی کمی متفاوت است و ،اصر بالچه ای موجود در ZX وجود ندارند.

شروع از روپیه. 12.37 میلیون، تریم V هوندا سیتی فیس لیفت دارای ورود بدون کلید، حسگرهای درخواستی، استارت دکمه ای، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی لمسی 8 اینچی، کنترل های نصب شده روی فرمان، مجموعه ADAS Sensing مبتنی بر دوربین، و دنده های دنده با AT در میان بسیاری دیگر است. در مورد قیمت ها، SV City از 11.49 لک، V از 12.37 لک، VX از 13.49 لک و ZX از 14.72 لک قیمت گذاری شده است.

این باعث می شود ارزان ترین خودرو در هند مجهز به فناوری ADAS باشد. حتی با تریم جدید SV، سیتی نتوانسته اسکودا اسلاویا با اندازه مشابه را کاهش دهد. هنوز باید دید که نسل جدید هیوندای ورنا چگونه به فضای سدان های سایز متوسط ​​از نظر استراتژی قیمت گذاری و فناوری ADAS نزدیک می شود. Anubhav Chauhan یک ویدیوی دقیق از این نوع را به اشتراک گذاشته است.

هوندا ADAS Sensing Suite را در فیس لیفت شهری خود با موتور ICE عرضه کرده است. ADAS قبلی فقط با انواع هیب، e:HEV ارائه می شد. هوندا با فیس لیفت ICE City، ADAS را از تریم V ارائه می کند که دومین مدل پایه است. به لطف این تریم City V به مقرون به صرفه ترین خودرو با ADAS تبدیل می شود. بیا یک نگاهی بیندازیم.

Honda City V V،t 2023 - مقرون به صرفه ترین خودروی مجهز به ADAS در هند
مدل 2023 هوندا سیتی V – مقرون به صرفه ترین خودروی مجهز به ADAS در هند

مقرون به صرفه ترین خودرو با ADAS

موتور بنزینی 1.5 لیتری NA از مدل پیش از فیس لیفت استفاده می شود که اکنون مطابق با RDE (انتقالات واقعی رانندگی) و E20 (اتانول 20 درصد) است. این موتور 118 ، بخار قدرت و 145 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. هوندا انتخابی بین گزینه های 6 سرعته MT و CVT ارائه می دهد. پیشرانه هیب، قوی فقط به مدل City e:HEV محدود شده و تا 26 کیلومتر در لیتر را نوید می دهد. Hybrid City از 18.89 میلیون روپیه قیمت دارد. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-city-2nd-base-v-v،t-cheapest-adas-car-in-india-12462537.html

توری های مشبک موجود در ZX با ،اصر ت،یم افقی جایگزین شده اند. این ،اصر با ،اصر افقی پیوسته در مدل قبل از لیفت صورت متفاوت هستند. نوار کرومی در ،مت جلویی اکنون به حداقل رسیده است تا ظاهری اسپرت را نشان دهد. من شخصاً ،اصر جلوپنجره با تریم V را بیشتر از الگوی مشبک ZX دوست داشتم. جلوپنجره بالا و پایین دارای شکاف هایی با اندازه های مختلف بودند که کمی باعث تحریک OCD من می شد.

ویژگی ها و مشخصات

با عرضه سیتی فیس لیفت، به نظر می رسد هوندا با سر و صدا وارد سال 2023 شده است. این برند ژاپنی قصد دارد با معرفی ویژگی های بخش اول مانند ADAS، سلطه خود را در بخش سدان های سایز متوسط ​​حفظ کند. به این ترتیب، هوندا شهرت خود را به ،وان یک سازنده سدان تقویت کرده است که نقطه قوت آن در فعالیت 25 ساله خود در هند بوده است.

قبل از فیس لیفت سیتی، تریم MG Astor Savvy مقرون به صرفه ترین خودروی مجهز به ADAS در بازار هند بود. در حال حاضر، تریم Astor Savvy قیمتی معادل روپیه دارد. 16.79 لک (سابق). در مقایسه، تریم City V برای نسخه MT 12.37 میلیون دلار قیمت دارد. 13.62 lakh برای CVT (ex-sh). در واقع، تریم هوندا سیتی V 500 تومان است. 4.42 لک ارزانتر از MG Astor Savvy.

برخلاف تریم ZX با مشخصات بالا، تریم V فاقد چراغ‌های جلو و چراغ‌های LED، دوربین زیر سمت چپ ORVM، IRVM بدون قاب کم‌نور خودکار، کنسول ابزار کاملا دیجیتال، فرمان روکش چرمی، ،صر داشبورد لمسی نرم، روکش‌های چرم است. سانروف، پد شارژ بی سیم و موارد دیگر.

هوندا سیتی فیس لیفت - ارزان ترین ماشین آداس در هند
هوندا سیتی فیس لیفت – انواع ویژگی های عاقلانه