هوندا کامپکت SUV عقب اسپید

ویژگی‌های ذکر شده در زمان عرضه ممکن است شامل سانروف پانوراما، مجموعه Sensing ADAS مبتنی بر دوربین، کنترل آب و هوای چند منطقه‌ای، ترمزهای دیسکی تمام چرخ و صفحه نمایش لمسی مستقل با Android Auto بی‌سیم و Apple CarPlay باشد. قیمت گذاری برای هوندا کلیدی خواهد بود زیرا احتمالاً یک عامل اصلی تصمیم گیری خواهد بود. عرضه در اواسط سال 2023 انجام خواهد شد.

قیمت‌های شاسی‌بلند کامپکت هوندا می‌تواند بسیار رقابتی باشد، زیرا باید با رقبای مطرحی مانند کرتا، سلتوس و گرند ویتارا جدید مق، کند. با هم، این 3 شاسی بلند در حال حاضر هر ماه حدود 30 هزار دستگاه فروش تولید می کنند. خوردن سهم بازار آنها آسان نخواهد بود. آیا هوندا موفق می شود به سنگر نفوذ کند یا نه؟ فقط زمان می تواند بگوید.
منبع: https://www.rushlane.com/upcoming-،nda-compact-suv-rear-spied-launch-soon-12463899.html

از نظر طراحی، هوندا آن را عمدتا جعبه ای نگه داشته است که به است،اج حدا،ر فضای داخلی کمک می کند. یک جلوپنجره بزرگ با موقعیت چراغ جلو معمولی به همراه ،اصر LED DRL وجود دارد. در عقب، چراغ‌های عقب الهام گرفته‌شده از شاسی‌بلند WR-V اخیراً در اندونزی داریم. جذابیت اسپرت با گنجاندن اسپوی، و آلیاژهای شیک افزایش می یابد.

هوندا SUV آینده دوباره اسپید شد
هوندا SUV Spied آینده. تصویر – موتورهدهای هندی

شاسی بلند کامپکت هوندا توسط نسخه اصلاح شده سدان سیتی با طول حدود 4.3 متر پشتیب، می شود. با نگاهی به ع، های جاسوسی جدید، می توان متوجه شد که هوندا سعی کرده است تا حد امکان از اورهنگ ها به خصوص در ،مت عقب بکاهد.

هوندا کامپکت SUV آینده
هوندا کامپکت SUV آینده

با انجام این کار، هوندا ممکن است با شاسی بلند جمع و جور خود فاصله محوری تا 2700 میلی متر را ارائه دهد، حتی طول، تر از سد، که بر اساس آن ساخته شده است. برای مرجع، Creta پیشرو در بخش 2610 میلی‌متر و دو آلم، طول،‌ترین فاصله بین دو محور با 2651 میلی‌متر را ارائه می‌کنند. آ،ین ع، های جاسوسی هوندا SUV به علاقه مندان به خودرو اختصاص دارد کارتیک بات، که موفق شد روی آنها در Solapur کلیک کند.

نسخه اصلاح شده پلت فرم سیتی شاسی بلند کامپکت هوندا را برای رقیب هیوندای کرتا پشتیب، می کند و در اواسط سال 2023 عرضه می شود.

هوندا کامپکت SUV آینده
هوندا کامپکت SUV آینده

رقیب هوندا برای فضای SUV جمع و جور بالا،ه به هند می آید. انتظار برای طرفداران هوندا طول، بوده است. در چند ماه آینده، هوندا یک SUV جمع و جور جدید را برای مق، با خودروهایی مانند کرتا، سلتوس، گرند ویتارا، تویوتا هایرایدر، اشکودا کوشاک و فول، واگن تایگون عرضه خواهد کرد.

تصاویر جاسوسی جدید از شاسی بلند کامپکت هوندا

رندر ما از این SUV آینده جدیدترین روندهای طراحی هوندا را نشان می دهد و این جذابیت اسپرت را منع، می کند. حداقل در زمان عرضه، هوندا گزینه موتور دیزلی را ارائه نخواهد کرد. به احتمال زیاد، یک موتور بنزینی 1.5 لیتری NA و یک پیشرانه هیب، قوی مجهز به همان موتور است. ارقام عملکرد احتمالاً متفاوت خواهد بود زیرا هوندا احتمالاً SUV خود را متفاوت تنظیم می کند.

2023 SUV هوندا برای هند - کرتا رقیب
SUV هوندا 2023 برای هند – Creta Rival Render

شاسی بلند کامپکت هوندا با ویژگی هایی بارگیری می شود