هوندا CR-V مدل 2024 با جزئیات برای تایلند، به مشخصات استرالیایی اشاره دارد

انتظار می رود مدل پایه CR-V VTi X گزینه های پنج و هفت نفره مانند VTi ،وجی را ارائه دهد که هر دو دارای موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی و دیفرانسیل جلو هستند و سه نسخه VTi L با پیشرانه بنزینی به آنها ملحق می شود – یک نسخه پنج نفره. صندلی 2WD، AWD پنج صندلی و 2WD هفت صندلی.

را موتور 2.0 لیتری 109 کیلووات/183 نیوتن متر بنزینی تنفس طبیعی با a جفت می شود 135 کیلووات/335 نیوتن متر موتور الکتریکی، که باعث ،وجی قدرت سیستم می شود 152 کیلو وات. این مقدار نسبت به Civic e:HEV که 135 کیلووات و 315 نیوتن متر را ارائه می دهد کمی بهتر است.

تمام نسخه‌های هوندا CR-V در تایلند دارای مجموعه کمکی حسگر هوندا هستند، از جمله ترمز اضطراری خودکار (AEB) با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه‌سوار، هشدار ،وج از خط، سیستم‌های کمکی حفظ خطوط و سیستم‌های کاهش ،وج از جاده، کروز کنترل تطبیقی ​​با «دنبال ، سرعت پایین»، نوربالای خودکار و عملکرد هشدار ،وج خودروی سرب.

این مقدار کمی با آنچه در پرونده‌های پایگاه داده ،ت استرالیا در اوایل این ماه نشان داده شد، متفاوت است، که هفت نوع متمایز را شرح می‌دهد – شش تای آن‌ها بنزینی و فقط یک e:HEV هیب، هستند. با توجه به هنجار کلی که تاکنون دو تا چهار درجه بوده است، مسلماً این جامع ترین راهپیمایی هوندا استرالیا است.

  • هوندا CR-V مدل 2024 با جزئیات برای تایلند، به مشخصات استرالیایی اشاره دارد
    مدل های تایلندی نشان داده شده است

حمایت از این نظریه، این واقعیت است که بایگ، پایگاه داده استرالیا دو گرید پایه 2WD را روی آلیاژهای 17 اینچی فهرست می کند، یکی با پنج و دیگری با هفت صندلی. سه مدل بر روی چرخ های 18 اینچی، یک 2WD و AWD پنج صندلی و یک AWD هفت صندلی. و همچنین یک AWD بنزینی و یک 2WD هیب، که هر دو بر روی چرخ های 19 اینچی سوار می شوند.

  • هوندا CR-V مدل 2024 با جزئیات برای تایلند، به مشخصات استرالیایی اشاره دارد

با ما همراه باشید CarExpert برای همه جدیدترین ها، و نظرات خود را در نظرات با ما در میان بگذارید.

e:HEV RS 4WD در بازار تایلند مطابق با وضعیت پرچمدار خود، ورود بدون کلید را از طریق کارت کلید هوشمند، تصفیه هوای کابین، صفحه نمایش بالا و سیستم صوتی ممتاز Bose، ناوبری ماهواره ای و همچنین چراغ های جلو هوشمند LED ارائه می دهد. با نور بالا تطبیقی

برای شروع، CR-V e:HEV RS با مشخصات تایلندی فقط AWD است، در حالی که پایگاه داده محلی تنها یک مدل e:HEV را با موتور محرک جلو فهرست می کند.

سری ،وجی CR-V با منبع تایلندی در استرالیا طیفی از هفت نوع (به استثنای نسخه‌های ویژه runout) را ارائه می‌دهد که شامل سه نسخه 2WD پنج صندلی با موتور بنزینی، یک جفت مدل 2WD هفت نفره بنزینی است. و همچنین دو نسخه پرچمدار بنزینی AWD.

  • هوندا CR-V مدل 2024 با جزئیات برای تایلند، به مشخصات استرالیایی اشاره دارد

نسخه های بنزینی CR-V توسط a موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر توربو بنزینی، که توسعه می یابد 140 کیلو وات (6000 دور در دقیقه) و 240 نیوتن متر (1700-5000 دور در دقیقه). در مقایسه، Civic VTi LX در بازار استرالیا 131 کیلووات و 240 نیوتن متر از همان موتور تولید می کند.

درایو از طریق یک CVT اتوماتیک به هر چهار چرخ یا جلو ارسال می شود.

با توجه به اینکه محدوده محلی همانطور که قبلاً ذکر شد به پایگاه داده ،ت استرالیا ارسال شده است، منتظر نوعی اعلامیه در ماه های آینده هستیم.

در مورد سیستم هیب، 2.0 لیتری بنزینی-الکتریکی e:HEV اولین نمونه CR-V ساخت تایلند است که با Civic e:HEV در استرالیا به اشتراک گذاشته شده است.

چراغ‌های جلوی LED هوشمند با نور بالا تطبیقی ​​- شبیه به واحد LED Matrix – و سیستم دوربین دید فراگیر در انواع مختلف موجود است. مدل‌های هیب، از یک سیستم تنظیم regen ویژه استفاده می‌کنند که از طریق شیفترهای پدال قابل دسترسی است، در حالی که مدل‌های بنزینی همانطور که انتظار دارید از پدل‌ها برای تعویض دنده استفاده می‌کنند.

با این حال، بین محدوده بازار تایلند و بایگ، پایگاه داده استرالیا اختلافاتی وجود دارد.

CR-V جدید است طول 4694 میلی متر، عرض 1864 میلی متر، قد 1692 میلی متر، و سوار بر a فاصله بین دو محور 2700 میلی متری،ی خودروی نسل ششم 69 میلی‌متر طول،‌تر، 10 میلی‌متر عریض‌تر، 2 میلی‌متر بلندتر و 41 میلی‌متر فاصله بین دو محور بیشتر از مدل فعلی است.

شش رنگ بیرونی در تایلند ارائه می شود: Ignite Red Metallic، Canyon River Blue Metallic، Platinum White Pearl، Grey Meteoroid Metallic، Lunar Silver Metallic و Crystal Black Pearl. Ignite Red منحصر به e:HEV RS است، در حالی که Canyon River Blue فقط به هیبریدهای e:HEV محدود می شود.

در مجموع پنج سطح تریم در تایلند ارائه خواهد شد، سه بنزینی و دو هیب،. گریدهای بنزین پایه و e:HEV دیفرانسیل جلو هستند، در حالی که نمرات بالاتر هر پیشرانه مربوطه فقط AWD هستند.

هر دو نسخه جلو و تمام چرخ محرک در دسترس هستند که از طریق E-CVT رانندگی می کنند. وب سایت تایلندی هوندا به باتری لیتیوم یونی برای ذخیره انرژی اشاره کرده است، هرچند ظرفیت آن را ذکر نکرده است. برای مرجع، بسته باتری Civic e:HEV 1.05 کیلووات ساعت است.

  • هوندا CR-V مدل 2024 با جزئیات برای تایلند، به مشخصات استرالیایی اشاره دارد

به ،وان تنها مدل موجود در تایلند با چرخ‌های 19 اینچی، انتظار می‌رود VTi LX و e:HEV LX در بازار استرالیا چیزی شبیه به این RS باشند.

یکی از تفاوت‌های عجیب بین نسخه‌های تایلندی و آمریکای شمالی این است که بازار تایلند با سیستم دوربین جانبی LaneWatch هوندا ادامه می‌یابد، برخلاف ویژگی‌های معمولی‌تر نظارت بر نقطه کور.

از نکات برجسته فناوری می توان به هدآپ نمایشگر جدید موجود، سیستم صوتی پریمیوم Bose با 12 بلندگو، خوشه ابزار دیجیتال 10.2 اینچی TFT و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9.0 اینچی با اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو اشاره کرد.

  • هوندا CR-V مدل 2024 با جزئیات برای تایلند، به مشخصات استرالیایی اشاره دارد
    CR-V e:HEV RS (تایلند)

در نهایت، ک، پرچمدار CR-V به ،وان VTi LX AWD و همچنین هیب، e:HEV 2WD ارائه می شود که هر دو تنها با پنج صندلی ارائه می شوند.

جدیدترین مدل برای بازار تایلند، ک، پرچمدار جدید RS و در دسترس بودن یک e:HEV 2.0 لیتری هیب، است. نسل قبلی CR-V هیب، در کارخانه‌های این برند در ژاپن و آمریکای شمالی تولید شد، اما نه از تایلند – جایی که استرالیا خودروهای خود را از آنجا تامین می‌کند.

RS اسپرت دارای لهجه‌های بیرونی مشکی براق برای جلوپنجره جلو و آینه‌های جانبی، سپرهای همرنگ بدنه و روکش قوس چرخ‌ها و رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی، علاوه بر صندلی‌های چرمی مشکی، دوخت قرمز رنگ در سرتاسر کابین، آلومینیوم برس‌خورده است. اینله ها و پدال های ورزشی.

به نظر می‌رسد CR-V جدید در ژاپن تولید نخواهد شد، زیرا تولید آن در ژاپن متوقف شده است – یک بار دیگر به تایلند به ،وان منبع ما اشاره می‌شود.

نسل ششم هوندا CR-V مجموعه شاسی‌بلندهای جدید هوندا را که بالا،ه وارد بازار می‌شود، تکمیل می‌کند، همراه با HR-V جدید که در سال 2022 عرضه شد و ZR-V کاملاً جدید که در اواسط سال عرضه می‌شود.

نسل ششم هوندا CR-V اولین حضور آسیا-اقیانوسیه خود را در نمایشگاه موتور بانکوک این ماه انجام داده است و نزدیکترین نگاه ما را به آنچه در بازار استرالیا در راه است به ما ارائه می دهد – اگرچه زمان عرضه مشخصی تایید نشده است.

بیشتر: همه چیز هوندا CR-V
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-،nda-cr-v-detailed-for-thailand-hints-at-australian-specs

بر خلاف مدل معرفی شده برای آمریکای شمالی، CR-V با مشخصات تایلندی هر دو فضای داخلی پنج و هفت نفره را ارائه می‌کند، اگرچه مورد دوم تنها در یک نوع بنزینی AWD ارائه می‌شود. هیبریدهای e:HEV فقط پنج صندلی هستند.

ث،اً، تنها درجه CR-V در تایلند با هفت صندلی موجود، یک AWD بنزینی با مشخصات بالا است، که باز هم با آنچه در پایگاه داده استرالیا ذکر شده بود، تناقض دارد، زیرا مدل‌های AWD بنزینی در استرالیا تنها دارای پنج صندلی خواهند بود.

ساختار نام‌گذاری فعلی هوندا در سایر پلاک‌های آن، ما را به این باور می‌رساند که سطوح تریم X، L و LX وجود خواهد داشت، و ما انتظار داریم که مدل‌های اضافی از طیف هفت قوای استرالیایی از تنوع این ک،‌ها، در مجموع هفت مدل جداگانه تولید شوند. انواع

این آن را در انتهای بزرگ‌تر بخش شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​در میان مدل‌هایی مانند میتسوبیشی اوتلندر و نیسان ای، تریل قرار می‌دهد که ردیف سوم صندلی‌های موجود را نیز ارائه می‌کنند.

هوندا استرالیا هنوز تایید نکرده است که چه زم، ممکن است CR-V جدید را به صورت محلی ببینیم، اگرچه در جولای گذشته در آمریکای شمالی اعلام کرد که نسل ششم SUV “حداقل 12 ماه دیگر” در آن زمان بود.