هوندا WRV نسل جدید 2023 به زودی معرفی می شود

منبع تصویر
منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-wrv-new-gen-launch-soon-brezza-nexon-rival-12452089.html

هوندا سهم من،ی از خودروهای شاسی بلند در هند داشت. ما سه نسل CR-V دریافت کردیم که نتوانستند اثری از خود به جای بگذارند. ما همچنین کراس اوورهایی مانند WR-V را برای رقیب شاسی بلندهای زیر 4 متری و BR-V / Mobilio برای رقابت با ارتیگا دریافت کردیم. تنها موردی که هنوز عرضه می شود کراس اوور WR-V است. این بر اساس نسل قبلی J، است و نه نسل چهارم J،.

این احتمال وجود دارد که هوندا SUV RS که برای اندونزی تیز شده است، به هند نیز برسد.

هوندا WRV نسل جدید 2023
رندر نسل جدید هوندا WRV 2023

در قیاس هوندا، RS تریم برتر است. بسته به مدل ها، هوندا انواع RS را از نظر بصری نیز اسپرت کرده است. انواع با مشخصات پایین تر کمی پر زرق و برق خواهند بود. همانطور که رسانه های آسیای ج، شرقی اشاره کرده اند، نام هوندا WR-V RS محتمل به نظر می رسد.

شاسی بلندهای جدید هوندا برای هند

هند هرگز بازار قدرتمندی برای هوندا در مورد خودروهای شاسی بلند نبوده است. با کاهش صادرات، فروش خودروهای داخلی هوندا نسبتا ثابت بوده است. همانطور که گفته شد، تجزیه و تحلیل QoQ نشان می دهد که هوندا با اختلاف کمی بازار را از دست می دهد. در مقایسه با تولیدکنندگان دیگر، 8714 واحد انباشته فروخته شده در هند جای نوشتن ندارد.

برای هند، هوندا دو SUV را در نظر گرفته است. با کد PF2 که یک SUV زیر 4 متر است و PF2S که یک SUV جمع و جور است. احتمال زیادی وجود دارد که این SUV RS که برای اندونزی تیز شده است، به هند نیز برسد. ج، زم، راه اندازی هنوز مشخص نیست.

SUV در سایه قرمز رنگی است. هوندا با متن “Wheeling Soon” قرار است در RS SUV جدید خود به کار بپردازد. نسبت کلی هوندا WR-V RS به یک SUV زیر 4 متری اشاره دارد.

کانسپت SUV RS هوندا در GIIAS 2021 (نمایشگاه بین المللی خودرو Gaikindo Indonesia) به نمایش گذاشته شد. و انتظار می رفت که نسخه تولیدی آن SUV در GIIAS 2022 نمایش داده شود. در عوض، در آن رویداد شاهد یک نسخه کاموی از SUV RS با مشخصات تولید بودیم. اکنون، بیلبوردهایی در مورد یک RS SUV جدید در اندونزی ظاهر شده است که به عرضه قریب الوقوع آن اشاره می کند.

رندر نسل جدید هوندا WRV 2023
رندر نسل جدید هوندا WRV 2023

در مقایسه با رقبای خود، WR-V تنها توانست 594 دستگاه را در سپتامبر 2022 بفروشد. هوندا برای تثبیت مجدد خود در بازار به SUV نیاز دارد. پیشنهاد منطقی یک SUV جمع و جور زیر 4 متری و یک SUV جمع و جور خواهد بود. هوندا در حال آماده شدن برای عرضه یک شاسی بلند RS جدید در اندونزی است که احتمالاً WR-V RS، یک شاسی بلند زیر 4 متری است. بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.

رندر هوندا WR-V RS New Gen

شاسی بلند زیر 4 متری احتمالاً در سال 2023 و شاسی بلند جمع و جور احتمالاً در سال 2024 عرضه می شود. ممکن است در ژانویه سال آینده در نمایشگاه خودروی 2023 نمایی از یک شاسی بلند هوندا را ببینیم. وقتی هوندا WR-V RS در هند عرضه شود، رقیب تاتا ن،ون، هیوندای ونو، ماروتی برزا، کیا سونت و تویوتا اوربان کروزر خواهد بود و جایگزین مدل قدیمی WR-V خواهد شد که امروز عرضه می شود.