هوندا WRV 2023 در جاده های عمومی

نمای جانبی دارای قوس چرخ‌های برجسته، روکش بدنه ضخیم، ORVM‌های همرنگ بدنه با چراغ‌های راهنما یکپارچه، دستگیره‌های درهای عقب نصب‌شده در ستون C، ریل‌های سقف، آنتن باله ،ه و رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی دو رنگ است. در عقب، SUV دارای چراغ های ،یبی درب عقب و عقب با میله های نور LED است.

هوندا WRV 2023
هوندا WRV 2023

WR-V جدید در تمام ابعاد بزرگتر از مدل ،وجی است. طول آن 4060 میلی متر، عرض 1780 و ارتفاع آن 1608 میلی متر است. 220 میلی متر فاصله از زمین را ارائه می دهد که احتمالاً یکی از بهترین ها در بخش است. این SUV دارای یک خط سقف باریک است که فراتر از ستون C قابل توجه است. فضای صندوق بار موجود 380 لیتر است.

ویژگی‌های ایمنی موجود با نسل جدید هوندا WR-V شامل کمک پایداری خودرو (VSA)، 6 کیسه هوا، کمک استارت در سربالایی، ترمز ABS با EBD به علاوه دستیار ترمز، سیگنال توقف اضطراری، قفل خودکار راه رفتن و یادآوری برای چیزهایی که در ردیف دوم نگهداری می‌شوند. . سایر ویژگی های مفید عبارتند از Honda LaneWatch برای کاهش نقاط کور، استارت موتور از راه دور، آینه تاشو خودکار و سیستم ورود هوشمند.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-wrv-out-on-public-roads-reveals-road-presence-12452660.html

تعداد کمی طراحی برای نسل جدید WR-V از سایر شاسی بلندهای هوندا مانند HR-V و CR-V به عاریت گرفته شده است.

هوندا WRV 2023
هوندا WRV 2023. تصاویر – ایندرا فتان

Powering 2023 WR-V یک موتور 1.5 لیتری DOHC i-VTEC است که حدا،ر قدرت 121 ، بخار در 6600 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 145 نیوتن متر در 4300 دور در دقیقه تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل گیرب، 5 سرعته دستی و CVT می شود. این موتور همان موتوری است که با سدان هوندا سیتی در هند استفاده می شود.

نسخه پیشرفته WR-V جدید دارای ویژگی‌های ADAS مانند سیستم ترمز کاهش برخورد (CMBS)، سیستم کمکی حفظ خطوط، سیستم کاهش ،وج از جاده، کروز کنترل تطبیقی، سیستم اعلان ،وج سرب و نور بالا خودکار است.

هوندا اخیراً مدل 2023 WR-V را در اندونزی رونمایی کرد که با قیمت اولیه 271,900,000 روپیه (تقریباً 14.26 لک) موجود است. نسخه با مشخصات بالا با ویژگی های ADAS 309,900,000 روپیه (~ 16.26 میلیون روپیه) قیمت دارد. در حالی که هوندا قصد دارد مجموعه شاسی بلندهای خود را در هند تقویت کند، احتمالات در مورد نسل جدید WR-V در حال حاضر در حال ارزیابی است.

هوندا WR-V مدل 2023 دارای مشخصات تیز با خطوط مشخصه بر روی کاپوت و پانل های جانبی است. این اساساً نسخه تولیدی هوندا کانسپت RS SUV است که در نمایشگاه GIIAS 2021 رونمایی شد. شباهت های زیادی را می توان مشاهده کرد، اگرچه به نظر می رسد WR-V جدید برای اه، عملی نسبتاً کاهش یافته است. در بازارهای بین المللی، 2023 WR-V با رقبایی مانند Perodua Ativa، Daihatsu Rocky و Toyota Raize روبرو خواهد شد.

ویژگی های هوندا WR-V 2023

برخی از برجسته‌ترین ویژگی‌های نسل جدید WR-V عبارتند از: جلوپنجره میخی‌دار با روکش کرومی، چراغ‌های جلوی شیک با LED DRL یکپارچه و چراغ‌های راهنما LED متوالی، جلوپنجره پایینی مشبک، صفحه لغزنده و محفظه چراغ مه شکن ذوزنقه‌ای شکل با درج مشکی.

در داخل، درصد قابل توجهی از استایل و تج،ات مشابه سدان Amaze فروخته شده در هند است. شامل داشبورد، کنترل، فرمان، سیستم اطلاعات سرگرمی و حتی صندلی‌ها می‌شود. برخی از ویژگی های کلیدی عبارتند از صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، خوشه سنج TFT تعاملی 4.2 اینچی، فرمان روکش چرمی با عملکرد شیب، جعبه کنسول روکش چرمی با تکیه گاه بازو، صندلی های تزئین شده چرمی با دوخت قرمز، AC خودکار و یک سیستم توقف استارت موتور.

مشخصات هوندا WR-V 2023