هیئت مدیره تسلا جانشین ایلان ماسک – گزارش

در مقابل، آقای کوک و کرکهورن محتاط تر عمل کرده اند.

  • هیئت مدیره تسلا جانشین ایلان ماسک - گزارش
    مدیرعامل ایلان ماسک
کورت کلتی، مدیر ارشد سابق فناوری باتری به این خبر گفت مجله آقای کرخورن مراقب است که توجه رئیس خود را از دست ندهد.

یکی از بنیانگذاران شرکت و عضو فعلی هیئت مدیره جی بی استرابل گفت که او خوب کار می کند و اعتماد آقای ماسک را به خود جلب کرده است، زیرا او مراقب است “اخبار بد را حتی بلندتر و سریعتر از اخبار خوب به اشتراک بگذارد”.

مجله رابطه آقای ماسک با کرکهورن را مشابه روابط استیو جابز، یکی از بنیانگذاران اپل و تیم کوک، مدیر عامل فعلی آن مقایسه کرد، و گفت که آقای ماسک و آقای جابز مایل به انجام “شرط های خطرناک” برای ایجاد شرکت خود هستند.

با این حال، گزارش شده است که اعضای هیئت مدیره ابراز تردید کرده اند که آقای ماسک «در آینده قابل پیش بینی» کناره گیری کند.

  • هیئت مدیره تسلا جانشین ایلان ماسک - گزارش
    زاک کرکورن، مدیر مالی

الون ماسک امروز اعلام کرد که او جایگزینی را برای نقش مدیرعامل در توییتر منصوب کرده است و اکنون گزارشی می گوید که هیئت مدیره در تسلا در آنجا نیز جانشینی برای او مطرح کرده است.

این منبع می گوید که نام آقای کرخورن برای این نقش حتی قبل از شروع محاکمه در مورد دستمزد آقای ماسک – که توسط یک سهامدار تحریک شده بود – در سال گذشته مطرح شد.

تحت نظارت آقای کرکورن، تسلا از ارزشی در حدود 50 میلیارد دلار (74.68 میلیارد دلار استرالیا) به بیش از 500 میلیارد دلار (746.8 میلیارد دلار استرالیا) رسیده است.

رو،مه وال استریت یک منبع گزارش می دهد که اعضای هیئت مدیره تسلا در نظر دارند تا زک کرکورن، مدیر مالی شرکت را به ،وان مدیرعامل بعدی انتخاب کنند.

او ابتدا در سال 2010 به ،وان یک تحلیلگر ارشد به تسلا پیوست و در سال 2019 نقش مدیر مالی را بر عهده گرفت. او 38 سال سن دارد و قبلاً در شرکت برجسته McKinsey & Company کار کرده و در مایکروسافت کارآموزی کرده است.

نمایه توئیتر آقای کرخورن حتی به صورت خصوصی تنظیم شده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-board-eyes-successor-for-elon-musk-report

این نشریه همچنین به بازخورد کارکنان تسلا اشاره می کند که آقای کرخورن در پاسخ به درخواست های رئیسش ماهر است و اغلب به ،وان میانجی بین او و سایر کارگران عمل می کند.

مدیر مالی، بر خلاف رئیس متبحر خود در رسانه های اجتماعی که حتی تا آنجا پیش رفت که یک پلتفرم رسانه اجتماعی را ،یداری کرد، به صورت آنلاین اطلاعات پایینی دارد.