هیبریدی مقرون به صرفه تر به سری 2023 GWM Haval Jolion می پیوندد

به طور طبیعی، لو، هیب، دارای سیستم انتقال قدرت مشابه Ultra Hybrid است که از یک موتور 1.5 لیتری بنزینیگیرب، هیب، اختصاصی (DHT) که از موتور الکتریکی و گیرب، تشکیل شده است، با چیزی که هاوال به آن لقب می دهد، متصل شده است.

این در حالی است که جولیون لو، غیرهیب، بر روی 17s کوچکتر از Ultra سوار شده است.

اولترا هیب، اوا، سال گذشته وارد بازار شد و پس از آن مدل اسپورت S که دارای نسخه قدرتمندتر موتور 1.5 لیتری توربوشارژ استاندارد این خودرو به همراه سیستم تعلیق چند پیوندی در عقب است، عرضه شد.

از نظر بیرونی، جدا از فقدان سانروف پانوراما، از Ultra Hybrid قابل تشخیص نیست.

  • هیب، مقرون به صرفه تر به سری 2023 GWM Haval Jolion می پیوندد

نمای جلوی مدل هیب، گران‌تر، از جمله جلوپنجره مخصوص هیب، و تریم چراغ‌های جلو آبی، مش، است و همچنین از همان رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی استفاده می‌کند.

قیمت در 36990 دلار با ماشین دور، 3000 دلار از Jolion Ultra Hybrid کمتر است. دفترچه‌های سفارش باز هستند و اولین محموله‌ها شروع به رسیدن می‌کنند، و GWM می‌گوید در «هفته‌های آینده» در نمایشگاه‌ها در دسترس خواهد بود.

GWM به شدت مشغول گسترش محدوده Haval Jolion بوده است.

در غیر این صورت، Jolion Lux Hybrid دارای لیستی مشابه با همتای بنزینی خود است.

بیشتر: همه چیز GWM Haval Jolion
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/more-affordable-hybrid-for-gwm-haval-jolionاین دیفرانسیل جلو است و از یک ادعا شده استفاده می کند 5.0 لیتر در 100 کیلومتر در چرخه ،یبی تویوتا RAV4 2WD هیب، از 4.7 لیتر در 100 کیلومتر در سیکل ،یبی استفاده می کند، در حالی که کیا نیرو هیب، از 4.0 لیتر در 100 کیلومتر استفاده می کند.

اوج قدرت ،یبی است 139 کیلو وات، و حدا،ر گشتاور ،یبی است 375 نیوتن متر.

  • هیب، مقرون به صرفه تر به سری 2023 GWM Haval Jolion می پیوندد
    بنزین لو، نشان داده شده است

این بدان م،است که از سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی بزرگتر 12.3 اینچی، شارژر بی سیم تلفن هوشمند، نمایشگر هد آپ و سانروف پانوراما چشم پوشی می کند.

رنگ‌های انتخابی مشابه Ultra Hybrid هستند و شامل موارد زیر می‌شوند:

  • همیلتون وایت
  • دود خا،تری
  • مشکی طلایی
  • یخبندان آبی
  • آبی لاجوردی
  • مریخ سرخ

هزینه ورود به جدید GWM هاوال جولیون هیب، به تازگی کاهش یافته است و این برند نسخه جدیدی از SUV برقی خود را لو، اعلام کرده است.