هیوندای النترا N 2022 – هیجانات جدی در یک بسته کوچک

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095928

فرمان بسیار سنگین و دقیق است. چرخش سریع و تایرهای ،بنده میشلین Pilot Sport 4S به چابکی می‌افزایند و نیروی ترمز ثابت و قوی است. در یک موهبت برای هولیگان ها، یک ترمز الکترونیکی خوب و قدیمی وجود دارد، هیچ یک از آن وسایل الکترونیکی که چرخش های J را ،اب کند.

اگرچه دنده‌های پدال استاندارد هستند، اما کلاچ دوگانه برای انجام تعویض دنده‌های هوشمند در صورت رها شدن به دستگاه خود قابل اعتماد است. DCT همچنین سریع‌تر است و با اتصال به این موتور، Elantra N در عرض 5.4 ث،ه از 0 تا 60 مایل در ساعت می‌چرخد. برای مدل های دارای دفترچه راهنما یک ث،ه کامل به این رقم اضافه کنید.

2022 Elantra N Performance
، بخار 276 ، بخار
گشتاور 289 پوند فوت
انتقال شش سرعته دستی/هشت سرعته اتوماتیک دوکلاچه
0-60 5.4 ث،ه (DCT)
حدا،ر سرعت 155 مایل در ساعت
راندن FWD
مسافت پیموده شده سوخت شهر 22، بزرگراه 31. 25 mpg ،یبی

شاسی، سیستم تعلیق و تیونینگ – ورزشکاری در خط مقدم

برخی از ایرادات افزایش عملکرد با همان ذوق و شوق هیوندای در النترا N وجود دارد، اما همه آنها در محدوده قابل قبولی برای علاقه مندان قرار دارند. ترمزها در سرعت کم محکم می‌شوند، صندلی‌های اسپرت در سفرهای طول،‌تر احساس سختی می‌کنند، DCT می‌تواند دنده‌ها را در ترافیک تغییر دهد، صدای باد فراگیر است و سیستم تعلیق حتی در حالت آسایش، بیش از عیب‌های جاده سفت است.

N به مجموعه ای از ارتقاء عملکرد فراتر از پیشرانه خود مجهز شده است، از جمله دیفرانسیل لغزش محدود کنترل شده الکترونیکی، محور محرکه یکپارچه الهام گرفته از رالی، فرمان برقی روی قفسه بازخورد گشتاور، و روتورهای ترمز 14.2 اینچی با اصطکاک بالا. پدها و سایر پیشرفت ها مدل‌های DCT همچنین مجهز به حالت راه‌اندازی هستند که زمان قابل توجه 0-60 آن را تکمیل می‌کند و تنظیمات ورزشی مختلف برای گیرب،.

Elantra N اولین عرضه خود را به شکلی تماشایی انجام داده است، و عملکرد قانونی و چشمگیر را در بسته ای منطقی ارائه می دهد که به ضرر شما نیست. اگر هیوندای به ارائه مدل‌های «N» که این سطح از هیجان را ارائه می‌کنند ادامه دهد، مطمئناً این حرف در سال‌های آتی معادل مدل‌های عملکردی معتبرتر خواهد بود. Elantra N فوق‌العاده سرگرم‌کننده است، و این بهترین تمجیدی است که من می‌توانم به یک ماشین بدهم.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/hyundai/2022-hyundai-elantra-n-serious-thrills-in-a-small-package-ar197026.htmlهیوندای الانترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095920

کابین N موضوع عملکرد را با صندلی‌های اسپرت جلویی قوی‌تر، کنترل‌های متمرکز بر راننده، و نشان‌های «N» در سرتاسر ادامه می‌دهد. در حالی که برخی از مواد با اجاره کم وجود دارند، بیشتر مناطق لمسی سنگین دارای مواد سطح بالا هستند.

هیوندای النترا N مدل 2022 با عملکرد قابل توجه و قیمت 33245 دلاری خود ارزشی جدی برای دلار به ارمغان می آورد.. و با تنها یک تریم موجود، هزینه آن به میزان قابل توجهی افزایش نخواهد یافت. ،یداران می توانند DCT را با 1500 دلار اضافی انتخاب کنند و فقط تعدادی لوازم جانبی مانند سینی بار یا قفل چرخ در دسترس هستند.

جدای از این حرکات، N هنوز یک النترا است و برای خانواده های کوچک من، است. فضای بار به اندازه 14.2 فوت مکعب حلقه می‌شود و صندلی کودک رو به عقب، سرنشین جلو را به داشبورد محدود نمی‌کند. کنترل‌ها را به‌طور بصری تنظیم می‌کنید، و سیستم اطلاعات سرگرمی هیوندای هم برای ناوبری آسان است و هم معمولاً سریع واکنش نشان می‌دهد.

هیوندای الانترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095935

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095924

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095929

قیمت – هیجانات مقرون به صرفه

فشار دادن یکی از دکمه‌های حالت N روی فرمان، هیوندای را روی قاب‌های خود قرار می‌دهد و با سفت‌، سیستم تعلیق و فرمان در حالی که واکنش دریچه گاز و ترمز را بهبود می‌بخشد، آماده جهش است. درایورها می توانند تنظیمات را در حالت N انجام دهند، اما حالت پیش فرض حمله کامل است.

ویژگی های مدیریت – یک گوشه کار واقعی

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095937

ابعاد داخلی
اتاق سر (جلو/عقب) 40.6 اینچ
اتاق پا (جلو/عقب) 42.3/38.0
اتاق شانه (جلو/عقب) 56.5/55.6
اتاق هیپ (جلو/عقب) 53.4/50.5

قابلیت استفاده روزمره – هنوز هم النترا، فقط سفت تر

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095921

مدل‌های مجهز به گیرب، دوکلاچه می‌توانند حدا،ر قدرت را با ویژگی «Grin Shift» افزایش دهند که با فشردن یک دکمه با افزایش فشار بوست، حدا،ر قدرت را به 286 ، بخار می‌رساند. برای دهه‌ها، صحنه‌های فیلم شامل کلیشه‌ای بود که رانندگان به طور ناگه، یک «دنده» اضافی پیدا می‌کنند تا هنگام مسابقه در کنار رقبا یا در تعقیب و گریز ماشین، آن را کنار بزنند.

توربو-فور جواهری است که واکنش سریع دریچه گاز و قدرت کشش ثابت را ارائه می دهد. حدا،ر شلوغی در نزدیکی بالای محدوده دور رخ می‌دهد و رانندگان را تشویق می‌کند تا پای خود را به سختی تا خط قرمز پایین نگه دارند. الهام بیشتر از طریق سیستم اگزوز فعال به دست می‌آید، که یک موسیقی متن طنین‌انداز با کرک‌ها و صداهای فراوان ارائه می‌دهد.

نیرومحرکه و عملکرد – انفجارهای زیادی برای باک

Elantra N موتور خود را با Kona N و Veloster N به اشتراک می گذارد، ی،ی یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژ چهار تخت. نیروگاه النترا N قدرت قابل توجه 276 ، بخار از 5500 تا 6000 دور در دقیقه، با گشتاور 289 پوند فوت از 2100 تا 4700 دور در دقیقه با گیرب، شش سرعته دستی استاندارد یا هشت سرعته اتوماتیک دوکلاچه ارائه می دهد.

Elantra N به سادگی به رانندگ، که آن را ش،ت می دهند پاداش می دهد. گیرب، ممکن است دارای ویژگی پوزخند باشد، اما کل ماشین باعث لبخند گوش به گوش هنگام برخورد پدال پر سر و صدا به زمین می شود.

راندمان سوخت

آنهایی که اندازه متوسط ​​دارند فضایی در صندلی‌های جلو نمی‌خواهند، و صندلی‌های عقب با وجود گلخانه گسترده النترا، نسبتاً سخاوتمندانه با فضای پا و سر هستند.

ظاهر النترا استاندارد با خطوط شخصیت فلش مانند غیر متعارف، خط کمربند بالارونده و نمای تهاجمی زاویه دار جلو و عقب آن قطبی است. شما یک بال عقب قاطعانه و بخش های سیاه شده جلو و عقب را دریافت می کنید.

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095925

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095923

ابعاد بیرونی
فاصله بین دو محور 107.1 اینچ
طول کلی 184.1 اینچ
عرض کلی 71.9 اینچ
ارتفاع کلی 55.7 اینچ
ترخیص کالا از گمرک زمینی 5.3 اینچی

داخلی – متمرکز بر راننده

چرخش مک،کی گسترده هیوندای مطمئناً زم، که آسفالت پیچ می‌پیچد، جادوی خود را انجام می‌دهد. به حدی که به راحتی می توان فراموش کرد که دیفرانسیل جلو است. هندلینگ عالیه N در هنگام عبور از پیچ ها یا تحت ترمز شدید، محکم می ماند و کم فرم، تقریباً به طور کامل کنترل می شود. هنگامی که از گوشه ها به شدت شتاب می گیرید، فقط فشارهای کوچکی را احساس می کنید.

فیگورهای MPG Elantra N کمتر از ستاره ای هستند، که با توجه به اینکه هدفمند برای عملکرد ساخته شده است، جای تعجب نیست. N با گیرب، دستی با مدل هایی که برای 22 شهر، 31 بزرگراه و 25 mpg ،یبی رتبه بندی شده اند، کارآمدتر است. با DCT، این ارقام در مجموع دو مایل بر گالن در مناطق شهری و به طور کلی کاهش می‌یابد در حالی که یک مایل در بزرگراه کاهش می‌یابد.

تنها با یک تریم ارائه شده، همه مدل های N با ویژگی های ی،، عرضه می شوند. نکات برجسته عبارتند از:

 • صندلی های اسپرت با روکش چرم و میکرو جیر
 • گرمکن صندلی های جلو
 • صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با ناوبری و خوشه گیج دیجیتال 10.25 اینچی
 • اتصال Android Auto و Apple CarPlay
 • شارژ بی سیم
 • کنترل دمای دوگانه اتوماتیک
 • چراغ های بیرونی LED با کنترل خودکار سردر و کمک نور بالا
 • وسایل کمکی راننده و ویژگی های ایمنی فعال
 • جلوگیری از برخورد رو به جلو
 • کروز کنترل هوشمند با توقف و حرکت
 • جلوگیری از برخورد در نقطه کور با کمک جلوگیری از ترافیک متقابل عقب
 • دستیار حفظ خطوط و پیگیری خطوط

به طور کلی – جواهری از یک اسپرت-کامپکت

با اسپوی، لب و لنگه های جانبی با رنگ قرمز اسپورت، N به خوبی استایل النترا اصلی را با ظاهری ،یبی تر می پوشاند. اگزوزهای دوگانه بزرگ و چرخ‌های 19 اینچی به درام بصری می‌افزایند.

در مورد رقبای اصلی خود، درست مانند N، جتا GLI با یک تریم و یک گزینه گیرب، دستی یا اتوماتیک با قیمت شروع از 32390 دلار عرضه می شود. WRX را می توان با کمی بیش از 30000 دلار ،یداری کرد، اما این قیمت برای تریم بالا به 42890 دلار می رسد.

قیمت هیوندای الانترا 2022
انتقال دستی 33245 دلار
اتوماتیک دوکلاچه 34745 دلار

ویژگی های استاندارد قابل توجه

هیوندای به یک م،ا اکنون این امکان را ایجاد کرده است. اگرچه متخصصان پا،ازی از گیرب، دستی استاندارد قدرد، می کنند، اما نباید دو کلاچه را نادیده بگیرید. اگرچه در سرعت‌های پایین تا حدودی ناهموار است، اما در رانندگی با روحیه، انتقال‌های سریع و به‌ظاهر بدون درز را از بین می‌برد.

این ارقام بسیار کمتر از Jetta GLI با قدرت مشابه است، که می تواند ،یداران را تا 34 مایل بر گالن در هر گالن به دست آورد و کمی پایین تر از امتیاز ،یبی 26 مایل بر گالن WRX است.

البته در بین علاقه مندان، ضربه زدن به پمپ کمی بیشتر ارزش ضربه زدن به روسازی را دارد.

یک ظاهر طراحی بیرونی – زیباتر از النترای استاندارد

هیوندای النترا N 2022: هیجانات جدی در یک بسته کوچک - تصویر 1095932