هیوندای اکستر SUV قبل از عرضه در دوشنبه

زیر کاپوت، میکرو SUV هیوندای Exter دو گزینه موتور را ارائه می دهد. اولین موتور 1.2 لیتری کاپا بنزینی است که می تواند با سوخت E20 کار کند. گزینه دوم یک موتور 1.2 لیتری Bi-Fuel Kappa بنزینی است که با CNG سازگار است. موتور بنزینی تنفس طبیعی که در مدل های دیگر هیوندای مانند Venue، Aura و Grand i10 Nios نیز یافت می شود، توان ،وجی 83 ، بخار و گشتاور 113.8 نیوتن متر را ارائه می دهد. ،یداران می توانند بین گیرب، 5 سرعته دستی یا گیرب، 5 سرعته AMT متن، با ترجیحات رانندگی خود یکی را انتخاب کنند.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-exter-suv-spied-looks-big-on-road-12470535.html

یکی از نکات برجسته ای که Micro-SUV Exter را از رقبای خود متمایز می کند، سانروف الکتریکی است. این سانروف دارای قابلیت صوتی است و به سرنشینان این امکان را می‌دهد تا با دستورات صوتی ساده مانند «سانروف باز» یا «من می‌خواهم آسمان را ببینم» آن را کنترل کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های بخش اول دوربین داش‌کم دوگانه است که شامل دوربین‌های جلو و عقب، صفحه‌نمایش LCD 2.31 اینچی، اتصال اپلیکیشن گوشی هوشمند و حالت‌های ضبط چندگانه است.

بخش شاسی‌بلندهای زیر 4 متری هند که در ماه‌های اخیر شاهد تقاضای قابل‌توجهی بوده است، در آستانه استقبال از یک محصول جدید است. هیوندای آماده است تا میکرو SUV جدید Exter را در 10 جولای 2023 معرفی کند. رزرو این وسیله نقلیه مورد انتظار قبلاً با مبلغ 11000 روپیه آغاز شده است. مشتریان علاقه مند می توانند میکرو SUV Exter خود را از طریق هر نمایندگی هیوندای در سراسر کشور یا به راحتی از طریق پلت فرم آنلاین کلیک برای ،ید ایمن کنند.

وارد کابین شوید و محیطی جادار و راحت خواهید دید که می تواند حدا،ر پنج بزرگسال را در خود جای دهد. Micro-SUV هیوندای Exter به مجموعه ای از امکانات رفاهی راننده و سرنشین مجهز شده است. ویژگی‌های برجسته عبارتند از: سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی کاربرپسند، صفحه ابزار دیجیتال، فرمان چند منظوره و کنترل‌های تهویه مطبوع خودکار.

به لطف آ،ین تصاویر جاسوسی هیوندای ا،تر، که توسط وارون تجا به اشتراک گذاشته شده است، ما ایده من،ی در مورد حضور جاده ای میکرو SUV دریافت می کنیم. نه تنها برای خودرویی که قرار است رقیب تاتا پانچ باشد در جاده بزرگ به نظر می رسد، بلکه در داخل نیز بسیار جادار به نظر می رسد.

Hyundai Exter SUV Spied
Hyundai Exter SUV Spied

هیوندای ا،تر میکرو SUV با الهام از روح ماجراجویی، حس هیجان را هم از نظر طراحی بیرونی و هم از نظر ویژگی های داخلی، القا می کند. چیزی که آن را از رقبای خود مانند تاتا پانچ، ماروتی فرون،، رنو کیگر و نیسان مگنیت متمایز می کند، اولین ویژگی هایی است که در بخش اول به آن می بالد. در جدیدترین ع،‌های جاسوسی، نگاهی به Exter در شرایط واقعی داریم.

Hyundai Exter SUV Spied
Hyundai Exter SUV Spied

حضور Hyundai Exter Road در دنیای واقعی

Hyundai Exter SUV Spied
Hyundai Exter SUV Spied

هیوندای Exter Micro-SUV: انقلابی در بخش زیر 4 متری با ویژگی ها و اندازه پیشرفته

هیوندای ا،تر میکرو SUV که شخصیت ماجراجویانه خود را به سطح بعدی می برد، چندین ویژگی بیرونی چشمگیر را به نمایش می گذارد. نمای جلویی توسط یک جلوپنجره پارامتریک بزرگ، که با DRLهای LED با امضای H شکل و چراغ‌های جلو پروژکتور تکمیل شده است، تسلط دارد. طراحی سقف شناور به جذابیت معاصر خودرو می افزاید، در حالی که ریل های سقفی از نوع پل و مه زدا، برف پاک کن و واشر عقب عملکرد آن را افزایش می دهند. ستون‌های A و B سیاه‌شده و قوس‌های چرخ‌های مربعی، همراه با رینگ‌های آلیاژی برش الماسی، حالتی خشن و اسپرت به میکرو SUV ا،تر داده است.

Micro-SUV هیوندای Exter در پنج نسخه عرضه خواهد شد. این مدل‌ها بر اساس ،یب‌های مختلف موتور و گیرب، به 15 گزینه ت،یم می‌شوند. هیوندای برای پاسخگویی به سلیقه های فردی، انتخابی از شش رنگ یکنواخت و سه رنگ بیرونی دو رنگ را به مشتریان ارائه می دهد. رنگ‌ها از سفید زیبای اطلس و مشکی آبیس گرفته تا آبی پر جنب و جوش و قرمز آتشین، به ،یداران این امکان را می‌دهند که SUV میکرو ا،تر خود را مطابق با ترجیحات سبک شخصی‌سازی کنند.

یک تغییر دهنده بازی در بازار میکرو SUV با ویژگی های هیجان انگیز