هیوندای سانتافه با بازطراحی بنیادی شکل می گیرد

انتظار می رود سانتافه بعدی بزرگتر از مدل فعلی باشد تا ردیف سوم جادارتر را ارائه دهد.

شکل جعبه ای نمونه اولیه خودرو تا حدودی یادآور زبان طراحی لندروور دیفندر است.

گفته می‌شود سورنتو در بازارهایی مانند استرالیا و کره فروش بیشتری داشته است، و با از دست دادن سانتافه در برابر کیا و برادر بزرگترش، به نظر می‌رسد که به طراحان هیوندای اجازه داده شده تا طراحی رادیکال‌تری داشته باشند.

  • هیوندای سانتافه با بازطراحی بنیادی شکل می گیرد

در کنار نسل جدید Kona و هات هاچ الکتریکی Ioniq 5 N، سانتافه جدید ظاهراً سه عرضه اصلی هیوندای برای سال 2023 را تشکیل خواهد داد.

از زمان ع،‌های جاسوسی قبلی، هیچ تغییر عمده‌ای برای گزارش در مورد نمای بیرونی خودرو وجود ندارد.

  • هیوندای سانتافه با بازطراحی بنیادی شکل می گیرد

ردیفی از دکمه‌ها در پایه پشته مرکزی قرار دارند، در حالی که در کنسول وسط مینیمالیستی می‌تو،م یک جفت شارژر تلفن بی‌سیم را ببینیم.

  • هیوندای سانتافه با بازطراحی بنیادی شکل می گیرد

تنها سانتافه فعلی (تا حدودی) اخیراً به‌روزرس،‌های قابل‌توجهی دریافت کرده است، به طوری که هیوندای ادعا می‌کند با به‌روزرس، میان‌سال 2021، به پلتفرمی جدید مش، با کیا سورنتو منتقل شده است. با وجود این، استایل بیرونی آن تنها به طور نامحسوس تغییر کرد.

طول سانتافه فعلی 4785 میلی‌متر است که 145 میلی‌متر طول،‌تر از توسان و 210 میلی‌متر کوتاه‌تر از پالیسید است.

  • هیوندای سانتافه با بازطراحی بنیادی شکل می گیرد

به جای انتخابگر دنده دکمه ای مدل فعلی، یک شیفتر روی ستون فرمان تعبیه شده است. شیفترهای دست و پا باقی می مانند.

اگرچه این نمونه اولیه سانتافه در داخل و خارج به شدت استتار شده است، ما نگاه بهتری به فضای داخلی جدید داشته ایم.

کنسول مرکزی که عمدتاً خالی است، تغییری نسبت به کنترل‌های مرکزی شلوغ مدل فعلی است.

بیشتر: همه چیز هیوندای سانتافه
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/radically-redesigned-hyundai-santa-fe-takes-shape

تنظیمات دیجیتالی صفحه‌نمایش عریض، که روی داشبورد پایین قرار می‌گیرد، از همان زبان طراحی Ioniq 5 پیروی می‌کند و اخیراً Kona 2024 را معرفی کرده است.

V6 بنزینی مدل فعلی ممکن است در راه ،وج باشد. پیش از این در بازارهای دیگر با موتورهای 2.5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی و توربوشارژ در زمان به روز رس، اواسط عمر جایگزین شده بود و استرالیا را به ،وان یکی از معدود بازارهایی که هنوز آن را ارائه می دهد باقی می ماند.

انتظار می رود سانتافه به روز شده در نیمه دوم سال جاری در بازار خانگی هیوندای کره ج،ی عرضه شود، اما احتمالا تا سال 2024 به استرالیا نمی رسد.

ع، های جاسوسی جدید به ما نگاه بهتری به فضای داخلی نسخه آینده داده است هیوندای سانتافه، دارای صفحه نمایش های گسترده و کنسول می، پشتی.

هر دو دسته ابزار دیجیتال راننده و صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی در یک مجموعه قرار دارند و از پشت فرمان تا سمت سرنشین کنسول مرکزی کشیده شده اند.

  • هیوندای سانتافه با بازطراحی بنیادی شکل می گیرد

سانتافه بالای توسان دو ردیفه و زیر پالیسید سه ردیفه بزرگتر در خط فعلی هیوندای قرار دارد. این تنها با سه ردیف صندلی در استرالیا در دسترس است، اگرچه در بازارهای دیگر می توان آن را به ،وان یک صندلی پنج نفره داشت.

هنوز مشخص نیست که چه پیشرانه‌ای در کراس اوور جدید سانتافه ارائه خواهد شد. مدل فعلی دارای گزینه‌های هیب،، بنزینی و دیزلی به‌علاوه یک هیب، پلاگین در خارج از کشور است که احتمالاً همه به نوعی ادامه خواهند داشت.

در زیر صفحه نمایش لمسی مجموعه ای از دستگیره ها و دکمه های فیزیکی برای کنترل آب و هوا و صدا وجود دارد.