هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند

هویت طراحی Sensuous Sportiness هیوندای در طراحی نسل جدید ورنا مشهود است – با ویژگی نور متصل جلوی متمایز، زبان طراحی پارامتریک و تن،ات پویا. گواهی بر تعهد هیوندای به توسعه وسایل نقلیه ای که هم ظاهری آینده نگر و هم اسپرت دارند و فلسفه طراحی آنها را منع، می کند.

نگاهی دقیق تر به ویژگی نور متصل جلوی هیوندای ورنا و طراحی پارامتریک

همانطور که هیوندای به توسعه خودروهای جدید ادامه می دهد، می تو،م انتظار داشته باشیم که ویژگی های بیشتری را ببینیم که مطابق با جذابیت جه، آنها باشد. این امر ضروری است زیرا هیوندای خودروها را در سراسر دریاها می فروشد و از این رو، آنها باید برای همه جذابیت داشته باشند. در بازارهای بین المللی، ورنا به ،وان ا،نت به فروش می رسد. ع،‌های جاسوسی کاملاً پنهان از کره هستند، به همین دلیل است که نشان ا،نت را بر روی خود دارد. در هند، نشان Verna را خواهد پوشید.

منبع ع،


منبع: https://www.rushlane.com/new-hyundai-verna-fully-leaks-front-side-rear-12462040.html

بافت‌های سه بعدی پانل بیرونی ورنا، که با استفاده از زبان طراحی پارامتریک ایجاد شده‌اند، ظاهری متمایز را ارائه می‌دهند که مطابق با جهت‌گیری طراحی جه، هیوندای است. ،مت قوس چرخ پانل جانبی به سمت بیرون زاویه دارد و به بخش جلویی جلوه چشمگیری می دهد. بافت ،مت جلویی منحنی است، اما به سمت انتها زاویه دار می شود و به چراغ های عقب همگرا می شود. پانل روپوش دارای حالت مستطیلی است که به حضور کلی جلوی خودرو می افزاید.

هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند
هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند

هویت طراحی جدید هیوندای، “Sensuous Sportiness”، بازتابی از فلسفه این شرکت در ،یب زیبایی ذاتی و شهودی با استایل، نسبت، معماری و فناوری خاص است. نسل ششم هیوندای ورنا با ویژگی نور متصل جلوی متمایز و پویا و زبان طراحی پارامتریک، نمونه بارز این جهت طراحی است.

هیوندای ورنا جدید دارای چراغ/لامپ عقب باریک و متصل است. با الهام از اتصال H شکل النترا، این ها برای وضوح تراشیده شده اند. چراغ های راهنما در واحد چراغ عقب اصلی تعبیه شده است. چراغ های مع، در زیر قرار داده شده است. بازتابنده ها روی توری اطراف صفحه اسکید مصنوعی همرنگ بدنه قرار گرفته اند.

هیوندای ورنا SX و SX(O) مدل 2023 در چهار تریم موجود است که دارای موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی هستند. و همچنین ADAS. انواع EX و S با موتور 1.5 لیتری بنزینی تنفس طبیعی کار می کنند. توربو بنزین قدرت 160 ، بخار را ارائه می دهد که آن را به قوی ترین خودرو در این بخش تبدیل می کند. NA بنزینی 1.5 همان است که کرتا فعلی را تامین می کند و 115 ، بخار قدرت دارد. رزرو برای باز.

هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند
هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند

سانروف ورنا افزوده خوشایندی است، زیرا اجازه می دهد نور طبیعی وارد کابین شود و انتظارات کلی مشتری را افزایش دهد. بافت طراحی کاپوت خودرو به چهار خط روان محدود شده است که به زیبایی نازک و مینیمال می‌افزاید. فقدان توری پایین تر و سپر جلوی لاغر جلوپنجره جلوپنجره فراگیر را بیشتر می کند.

هیوندای ورنا 2023: تریم‌های موجود، موتورها و سیستم پیشرفته کمک راننده (ADAS)

رونمایی از سدان هیوندای ورنا 2023: بینشی جامع از طراحی جلوپنجره جلو و فناوری نور متصل

هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند
هیوندای ورنا جدید به طور کامل نشت می کند

ویژگی نور متصل جلو، مجموعه ای از سه پانل نور باریک که یک پرتو متصل ایجاد می کند، یک شناسه برند است. و در دیگر خودروهای هیوندای مانند Grandeur و New Sonata به چشم می خورد. جلوپنجره هیوندای ورنا 2023 شامل یک ،صر طراحی مرکزی و جانبی متمایز است و همچنین یکی از ویژگی های قابل توجه طراحی اسپورت حسی آن است. علاوه بر این، چراغ‌های مه شکن گرد در ،متی قرار می‌گیرند که به ،وان جلوپنجره بیرونی شناخته می‌شود و به نسبت‌های دینامیکی منسجم کمک می‌کند.